\ Kategoria: Zdrowie - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Medycyna Estetyczna Katowice - dr n. med. A. Ledniowska. »

  Polecany lekarz z zakresu Medycyny Estetycznej w Katowicach. Za dr n. med. Agnieszką Ledniowską przemawia wieloletnie doświadczenie, zabiegi medycyny estetycznej wykonuje od przeszło dziesięciu lat. Dodatkowo ma wiedzę akademicką z zakresu medycyny estetycznej, kształci lekarzy w tym zakresie. Do dr Ledniowskiej zgłaszają się osoby chcące "cofnąć czas o kilka lat" zniwelować bądź usunąć zmarszczki głownie na twarzy, skorygować drobne defekty urody.
  Najczęściej wykonywane zabiegi to: botox, mezoterapia, dermapen, radiofrekwencja mikroigłowa, peelingi, wypełniacze, nici liftingujące klasyczne bądź z haczykami. Jest to jeden z liderujących lekarzy w zakresie niechirurgicznego liftingu twarzy o czym świadczą dostępne na witrynie internetowej zdjęcia Przez zabiegiem i po zabiegu. Zdjęcia dostępne w wysokiej jakości ukazujące szczegóły - nigdzie indziej takich nie znajdziecie.

  Data dodania: 25 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Jak znaleźć zabieg Medycyny Estetycznej? »

  Jaki zabieg estetyczny? Wiele osób, które nie mają jeszcze doświadczenia z Medycyną Estetyczną mają duży problem z odnalezieniem się w gąszczu znacznej ilości zabiegów poprawiających urodę. Problemem jest przede wszystkim znalezienie tego czego szukamy. Często jest tak, ze na jeden tzw. „Problem” istnieje wiele zabiegów i totalnie tracimy orientację co zrobić, jaki zabieg wybrać, czy aby droższy zabieg zawsze jest synonimem tzw. Lepszego i skuteczniejszego zabiegu. Co zrobić w takiej sytuacji?
  Wyszukiwarka zabiegów.
  Stworzyliśmy proste narzędzie pozwalające błyskawiczną orientację w kwestii „naszego problemu” i błyskawiczną sugestię rekomendowanego zabiegu oraz zabiegów alternatywnych. Zdecydowanie ułatwia to orientację co do możliwości terapeutycznych jak i oszacowanie kosztów finansowych danych procedur estetycznych poprawiających urodę. Jeżeli jednak dalej istnieją jakieś zapytania, niejasności, zawsze polecamy i wręcz zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź drogą e-mail, bądź po prostu użyć naszego formularza kontaktowego.
  Podział wyszukiwarki: głowa/twarz/, szyja, inne części ciała.
  Uznaliśmy, że podział na trzy bloki tematyczne ma największy sens mając na uwadze całokształt problematyki Medycyny Estetycznej. Głowa to przede wszystkim twarz, ale także owłosiona skóra głowa oraz uszy. Szyi nie dzielimy do dodatkowe okolice. Inne okolice ciała to pozostałe części ciała, gdzie pożądamy cokolwiek poprawić z zakresu estetyki bądź z zakresu drobnych wad anatomicznych nie wymagających inwazyjności na poziomie chirurgii plastycznej.
  Głowa.
  Tu najczęściej korzystamy z osocza bogatopłykowego w technice mezoterapii mikroigłowej. Krew jak zwykle przypominamy jest autoprzeszczepem, czyli krew jest krwią od nas samych, więc nie ma jakiegokolwiek ryzyka związanego z narażeniem na choroby przenoszone drogą krwiopochodną. Na twarzy najczęściej stosuje się peelingi, mezoterapię, botox na czoło czy kutrze łapki, wypełniacze tkankowe – najczęściej na bazie kwasu hialuronowego do wypełniania bruzd czy drobnych ubytków. Innymi zabiegami są : Dermapen, laser Co czy Radiofrekwencja Mikroigłowa. Dla osób z opadniętym owalem twarzy z tzw. Odwróconym trójkątem młodości polecamy niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO bądź z haczykami, stożkami.
  Szyja.
  Zabiegi na szyję to przede wszystkim Mezoterapia Igłowa, Nici PDO bądź z małymi haczykami zważywszy, iż skóra na szyi jest z natury bardzo cienka. Alternatywnymi zabiegami są : Laser Co, Radiofrekwencja Mikroigłowa.
  Pozostałe okolice ciała.
  Z innych okolic ciała modnymi zabiegami są zabiegi na nadpotliwość stóp, ale zwłaszcza pach czy rąk przy użyciu botoxu. Totalnym hitem jest urologia estetyczna i ginekologia estetyczna oraz inne zabiegi okolic intymnych. Klasykiem są wszystkie zabiegi odchudzające czy redukujące cellulit.

  Data dodania: 25 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne Centrum Medyczne - klejenie żylaków »

  Specjalistyczne Centrum Medyczne, to miejsce do którego warto udać się po pomoc w swoich dolegliwościach. W Centrum są gabinety lekarzy różnych specjalności. Przyjmuje tam urolog Sosnowiec, a także kardiolog Sosnowiec oraz wielu innych. Centrum dysponuje także nowoczesnym sprzętem jak laser Mona Lisa Touch. Dzięki niemu wykonywana jest na przykład plastyka warg sromowych. W Centrum wykonuje się także klejenie żylaków oraz wiele innych zabiegów. Pełną listę można znaleźć na stronie www. specjalistycznecentrummedyczne. pl.

  Data dodania: 29 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety terapeutyczne Pod Skrzydłami Mądrej Sowy »

  Jesteśmy gabinetem terapeutycznym, gdzie organizowanych jest ogrom zajęć dodatkowych, jak np. integracja sensoryczna. Jest to jedna z najlepszych form zajęć, jaka pomaga poznawać świat za pomocą różnych zmysłów. Oferujemy różnorodne formy terapii, jakie skierowane są do dzieci zmagającym się na co dzień z autyzmem i wiele innych. Każdego dnia będziemy Was wspierać.

  Data dodania: 28 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Joga - sklep z akcesoriami jogastyl.pl »

  Chcecie znaleźć dobrej jakości stroje do jogi, zapewniające Wam wygodę, komfort, a także swobodę ruchów podczas ćwiczeń? Je znajdziecie w naszym sklepie, gdzie już teraz Was zapraszamy. Oprócz strojów, posiadamy również szereg innych akcesoriów, jakie przydadzą Wam się w tej dyscyplinie. W razie jakichkolwiek pytań, nasi przedstawiciele są do dyspozycji

  Data dodania: 05 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Komora hiperbaryczna warszawa komora hiperbaryczna - atamed.com.pl »

  To nowoczesne rozwiązanie okazuje się zbawienne w skutkach przy okazji różnego rodzaju schorzeń, czy dolegliwości. Między innymi przy okazji oparzeń, czy zatrucia tlenkiem węgla. Komory hiperbaryczne są coraz bardziej popularne, co wynika między innymi z ich prozdrowotnego działania, jak też szerokiego zastosowania.

  Data dodania: 03 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień „Droga Do Domu” »

  Centrum leczenia uzależnień do każdego pacjenta zmagającego się z wyjściem z nałogu podchodzi indywidualnie. Takie ośrodki leczenia uzależnień jak Droga do Domu 
przede wszystkim skupiają się na tym, by na bieżąco sprawdzać i rozbudzać motywację 
u uzależnionych i rodzin. Dlatego terapia jest skuteczna.

  Data dodania: 02 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej »

  Niektórzy przychodzą do psychologa i korzystają z takiej pomocy jak psychoterapia Gdynia z nadzieją, że poradzą sobie w trudnej sytuacji życiowej i podejmą świadomą decyzję, podczas gdy inni oczekują, że psychoterapeuta Gdynia pozbędzie się cierpienia psychicznego i objawów takich jak depresja, lęk i strach. Pomoc psychologiczna jest również często poszukiwana przez osoby, które mają trudności z nawiązaniem lub utrzymaniem satysfakcjonujących relacji osobistych.

  Data dodania: 29 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Mikroskop SEM - mikroskopelektronowy.pl »

  Jednym z podstawowych elementów współczesnego wyposażenia laboratoriów są mikroskopy elektronowe. Cena uwarunkowana jest między innymi funkcjami, jakie posiada to urządzenie oraz dokładnością, z jaką można wykonać badanie próbki. Jednak to narzędzie pracy w znaczący sposób wpływa na jej efekty, jak też wyniki badań.

  Data dodania: 29 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Pszczyna - provitao.pl »

  Najlepsze odchudzanie w Katowicach? Odpowiedź jest prosta. Centrum Dietetyczne ProVitao. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a dieta dostosowana do jego preferencji. To sprawia, że przejście na dietę nigdy nie było łatwiejsze. Warto więc umówić się na wizytę ze specjalistami i przekonać się samemu.

  Data dodania: 28 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Suplementy - zdrowozyj.eu »

  Główną zaletą suplementów diety licur max 60, Licur FLEX, lavavitae, zeolit medyczny, vita pure jest ich skuteczność i bezpieczeństwo. Działają kumulatywnie i praktycznie nie powodują skutków ubocznych. Cena dodatków biologicznych w pełni uzasadnia ich działanie. Pod wieloma względami kupowanie suplementów diety oznacza automatyczne przedłużanie aktywnej długowieczności.

  Data dodania: 27 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Odzież medyczna - beretta.net.pl »

  Jeśli zależy Państwu na funkcjonalnej odzieży medycznej to jak najbardziej warto wybierać tę, która posiada kieszenie. Dzięki nim zawsze będzie można coś w nie schować, gdy zajdzie taka potrzeba. Wiele produktów dostępnych w naszym sklepie takie kieszenie posiada i czasami warto zdecydować się na taką odzież.

  Data dodania: 27 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Herbasol - gabinet zielarsko-medyczny »

  Nasza firma HERBASOL to gabinet lekarski, w którym prowadzona jest kompleksowa diagnostyka i terapie zakażeń odkleszczowych (Borrelia i koinfekcje) oraz innych drobnoustrojów (grzyby, wirusy, bakterie, pasożyty) wraz z uzyskaniem fachowej konsultacji sanitarnej. Kompleksowo diagnozujemy i skutecznie leczymy z różnego rodzaju dolegliwości. Sprawdź ofertę już teraz!

  Data dodania: 25 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Energia Życiowa Psychoterapia »

  Chcesz odzyskać wewnętrzną równowagę? Planujesz czerpać garściami z życia? To wszystko jest możliwe. Psychoterapia w gabinecie ENERGIA ŻYCIOWA to coś dla Ciebie. Skorzystaj z pomocy certyfikowanego eksperta w dziedzinie psychoterapii. Wybierz dowolną formę zajęć indywidualnych - stacjonarnie lub online. Sprawdź szczegóły oferty oraz cennik na stronie internetowej. Tam znajdziesz również dane kontaktowe.

  Data dodania: 24 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Poznań mgr Sylwia Rozenkop-Nowaczyk »

  Czy interesuje Cię własne zdrowie? Czy zdrowo się odżywiasz, jesteś aktywny fizycznie? Chciałbyś zadbać o Siebie ale nie masz pomysłu jak to zrobić? Sprawa wydaje się być bardzo prosta. Wystarczy że przyjedziesz do dietetyka w Poznaniu lub w Pyzdrach (gabinety dietetyczne Balance). Wystarczy trochę zaangażowania z Twojej strony aby wziąć telefon i zadzwonić umówić się na wizytę do dietetyka. Jeśli nie Ty to może Twoje dzieci potrzebują zainteresowania ich stanem zdrowia gdyż może są otyłe albo jak to często u dzieci bywa są niejadkiem. Na pierwszej wizycie porozmawiamy sobie o Twoim trybie życia i o preferencjach kulinarnych tak aby jak najskuteczniej dobrać indywidualną dietę dla Ciebie. Do analizy składu ciała Poznań wykorzystujemy bezpieczny i profesjonalny sprzęt marki Tanita. Analiza składu ciała jest metodą bioimpedancji elektrycznej. Dietetyk kliniczny Poznań jeśli masz dolegliwości z powodu choroby. Specjalne ułożona dieta w chorobie to bardzo ważna rzecz. Jeśli biegasz, grasz w piłkę lub uprawiasz jakikolwiek inny wysiłek fizyczny to dietetyk sportowy Poznań na pewno Ci pomoże. Jak już pisałem wcześniej dietetyk dziecięcy Poznań zajmuję się żywieniem dzieci i młodzieży. A także kobiet w ciąży i karmiących. Dieta online dostępna na stronie internetowej poradni dietetycznej Balance. Moim celem jako dietetyka jest to aby Ci pomóc. Wejdź na stronę i sprawdź nasz cennik poradni dietetycznej Balance. Na pewno stać Cię na własne zdrowie.

  Data dodania: 24 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Medyczny - sklep-seniora.pl »

  Medyczny sklep internetowy mieścimy się koło Bochni, ale zamówienia realizujemy w postaci online poprzez telefon lub formularz zamówieniowy. Pragniemy zaproponować kilkanaście wybranych wersji poduszek profilowanych z pianki miękkiej, które gwarantują duży komfort snu oraz właściwe działanie. Dlaczego należy korzystać z poduszek profilowanych?
  Poduszki wywodzą się ze Szwecji i dlatego stąd też ich zazwyczaj używana nazwa poduszki szwedzkie. Na początku należy przede wszystkim zauważyć że z poduszek profilowanych należy korzystać w każdym wieku. Gdy od razu będziemy sypiać na odpowiedniej poduszce, uchronimy się zupełnie lub ograniczymy problemy z odcinkiem szyjnym. Poduszki rehabilitacyjne zapewniają wysoki jakości snu oraz lecznicze działanie.
  W mojej ofercie sklepu ortopedycznego jest także maść Biszolin jest on żelem na bóle mięśni, jest doskonały przy bólach kręgosłupa po skręceniach. Hallufix oferuje wiele opcji w sobie. Najlepszą z nich jest dokładne ustawianie skrzywionego palca, dzięki zastosowaniu oryginalnego systemu ruchomego aparatu. halluksa – powody powstawania Halluków, tzw. palec koślawy, to zmiana deformacyjna w obrębie I promienia stopy. Hallufix szyna korekcyjna na halluksa, każdy wie, że stopy, to najważniejszy kłopot trudny w leczeniu i dlatego należy przede wszystkim zapobiegać. Posiadamy przedmioty ortopedyczne m. in. : łóżko ortopedyczne elektryczne do opieki nad chorym w ośrodku. Łóżko jest super zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla pacjenta. Łóżko ortopedyczne jest sterowane pilotem.

  Data dodania: 21 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Sklep Medyczny - esklep-medyczny.pl »

  Sklep medyczny online mieścimy się w Małopolsce, ale zamówienia przyjmujemy w formie elektronicznej poprzez telefon lub sms. Pragniemy zaproponować dużo popularnych wersji poduszek profilowanych z pianki szwedzkiej, które zapewniają duży komfort snu i lecznicze działanie. Dlaczego należy korzystać z poduszek profilowanych?
  Poduszki pochodzą ze Skandynawii i dlatego stąd też ich często używana nazwa poduszki szwedzkie. Na wstępie trzeba przede wszystkim zauważyć iż z poduszek profilowanych należy korzystać w każdym wieku. Jeśli wcześnie będziemy sypiać na dobrze dobranej poduszce, unikniemy zdecydowanie lub ograniczymy problemy z chrapaniem. Poduszki ortopedyczne zapewniają wysoki jakości snu także oczekiwane działanie.
  W mojej propozycji sklepu medycznego jest również preparat Biszolin jest on żelem na bóle kręgosłupa, jest świetny przy bólach kręgosłupa po urazach. Hallufix łączy kilka funkcji w sobie. Ważną z nich jest właściwe korygowanie krzywego palucha, przy zastosowaniu opatentowanego systemu zawiasowego aparatu. haluks – przyczyny tworzenia się Halluków, tzw. palec koślawy, to zmiana deformacyjna w obrębie I promienia stopy. Hallufix szyna korygująca na haluks, każdy wie, że stopy, to najważniejszy problem skomplikowany w diagnozie i dlatego należy przede wszystkim zapobiegać. Oferujemy przedmioty ortopedyczne takie jak: łóżko ortopedyczne elektryczne dla chorych w ośrodku. Łóżko jest idealne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla chorego. Łóżko ortopedyczne jest regulowane elektrycznie.

  Data dodania: 21 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z witaminami i suplementami - witamin.pl »

  Tak jak nasi odbiorcy, zdajemy sobie sprawę, jak zdrowe odżywianie może pomóc człowiekowi skuteczniej egzystować, myśleć szybciej, funkcjonować w zdrowszy sposób oraz czuć się wspaniale zawsze, dlatego tworzymy oraz formułujemy autorskie rozwiązania oparte na bieżących badaniach naukowych oraz wiedzy.
  Z pokolenia na pokolenie Polacy dłużej żyją, a jednocześnie muszą sprostać rosnącej presji obecnego życia, twierdzimy oraz ufamy, iż trzeba podejmować wysiłki, aby zoptymalizować troskę o siebie, egzystując nie wyłącznie przez dłuższy czas, lecz też z większymi siłami życiowymi, gdyż dobry apetyt to jeden z elementów człowieczego bytowania. Pokarm zajmuje istotną pozycję w dbaniu o zdrowie, ale niezmiennie potrzebuje troski o jadłospis - bardziej intensywnej niż o podstawowe normy dziennego spożycia. Nasz asortyment mikroelementów, suplementów, aminokwasów, kwasów trawiennych, ziół, substancji probiotycznych i innych składników dobrze użytkuje cenne cechy tych składników, ażeby wzmocnić efektywność, gwarantując efekt za niewygórowaną kwotę, bez uszczerbków w zakresie jakości.
  Zdajemy sobie sprawę, jakże istotne staje się zaufanie przy podejmowaniu decyzji o tym, gdzie kupić suplementy, więc sklep Witamin. pl gwarantuje jakość, która znajduje się u podstaw każdej transakcji. Każde produkty wywodzą się od zaufanego źródła. Polecamy się!

  Data dodania: 10 05 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie

Najnowsze wiadomości: