\ Kategoria: Zdrowie - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Specjalistyczne Centrum Medyczne - klejenie żylaków »

  Specjalistyczne Centrum Medyczne, to miejsce do którego warto udać się po pomoc w swoich dolegliwościach. W Centrum są gabinety lekarzy różnych specjalności. Przyjmuje tam urolog Sosnowiec, a także kardiolog Sosnowiec oraz wielu innych. Centrum dysponuje także nowoczesnym sprzętem jak laser Mona Lisa Touch. Dzięki niemu wykonywana jest na przykład plastyka warg sromowych. W Centrum wykonuje się także klejenie żylaków oraz wiele innych zabiegów. Pełną listę można znaleźć na stronie www. specjalistycznecentrummedyczne. pl.

  Data dodania: 29 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Jak znaleźć zabieg Medycyny Estetycznej? »

  Jaki zabieg estetyczny? Wiele osób, które nie mają jeszcze doświadczenia z Medycyną Estetyczną mają duży problem z odnalezieniem się w gąszczu znacznej ilości zabiegów poprawiających urodę. Problemem jest przede wszystkim znalezienie tego czego szukamy. Często jest tak, ze na jeden tzw. „Problem” istnieje wiele zabiegów i totalnie tracimy orientację co zrobić, jaki zabieg wybrać, czy aby droższy zabieg zawsze jest synonimem tzw. Lepszego i skuteczniejszego zabiegu. Co zrobić w takiej sytuacji?
  Wyszukiwarka zabiegów.
  Stworzyliśmy proste narzędzie pozwalające błyskawiczną orientację w kwestii „naszego problemu” i błyskawiczną sugestię rekomendowanego zabiegu oraz zabiegów alternatywnych. Zdecydowanie ułatwia to orientację co do możliwości terapeutycznych jak i oszacowanie kosztów finansowych danych procedur estetycznych poprawiających urodę. Jeżeli jednak dalej istnieją jakieś zapytania, niejasności, zawsze polecamy i wręcz zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź drogą e-mail, bądź po prostu użyć naszego formularza kontaktowego.
  Podział wyszukiwarki: głowa/twarz/, szyja, inne części ciała.
  Uznaliśmy, że podział na trzy bloki tematyczne ma największy sens mając na uwadze całokształt problematyki Medycyny Estetycznej. Głowa to przede wszystkim twarz, ale także owłosiona skóra głowa oraz uszy. Szyi nie dzielimy do dodatkowe okolice. Inne okolice ciała to pozostałe części ciała, gdzie pożądamy cokolwiek poprawić z zakresu estetyki bądź z zakresu drobnych wad anatomicznych nie wymagających inwazyjności na poziomie chirurgii plastycznej.
  Głowa.
  Tu najczęściej korzystamy z osocza bogatopłykowego w technice mezoterapii mikroigłowej. Krew jak zwykle przypominamy jest autoprzeszczepem, czyli krew jest krwią od nas samych, więc nie ma jakiegokolwiek ryzyka związanego z narażeniem na choroby przenoszone drogą krwiopochodną. Na twarzy najczęściej stosuje się peelingi, mezoterapię, botox na czoło czy kutrze łapki, wypełniacze tkankowe – najczęściej na bazie kwasu hialuronowego do wypełniania bruzd czy drobnych ubytków. Innymi zabiegami są : Dermapen, laser Co czy Radiofrekwencja Mikroigłowa. Dla osób z opadniętym owalem twarzy z tzw. Odwróconym trójkątem młodości polecamy niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO bądź z haczykami, stożkami.
  Szyja.
  Zabiegi na szyję to przede wszystkim Mezoterapia Igłowa, Nici PDO bądź z małymi haczykami zważywszy, iż skóra na szyi jest z natury bardzo cienka. Alternatywnymi zabiegami są : Laser Co, Radiofrekwencja Mikroigłowa.
  Pozostałe okolice ciała.
  Z innych okolic ciała modnymi zabiegami są zabiegi na nadpotliwość stóp, ale zwłaszcza pach czy rąk przy użyciu botoxu. Totalnym hitem jest urologia estetyczna i ginekologia estetyczna oraz inne zabiegi okolic intymnych. Klasykiem są wszystkie zabiegi odchudzające czy redukujące cellulit.

  Data dodania: 17 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Estetyczna Katowice - dr n. med. A. Ledniowska. »

  Polecany lekarz z zakresu Medycyny Estetycznej w Katowicach. Za dr n. med. Agnieszką Ledniowską przemawia wieloletnie doświadczenie, zabiegi medycyny estetycznej wykonuje od przeszło dziesięciu lat. Dodatkowo ma wiedzę akademicką z zakresu medycyny estetycznej, kształci lekarzy w tym zakresie. Do dr Ledniowskiej zgłaszają się osoby chcące "cofnąć czas o kilka lat" zniwelować bądź usunąć zmarszczki głownie na twarzy, skorygować drobne defekty urody.
  Najczęściej wykonywane zabiegi to: botox, mezoterapia, dermapen, radiofrekwencja mikroigłowa, peelingi, wypełniacze, nici liftingujące klasyczne bądź z haczykami. Jest to jeden z liderujących lekarzy w zakresie niechirurgicznego liftingu twarzy o czym świadczą dostępne na witrynie internetowej zdjęcia Przez zabiegiem i po zabiegu. Zdjęcia dostępne w wysokiej jakości ukazujące szczegóły - nigdzie indziej takich nie znajdziecie.

  Data dodania: 17 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Bio syropy malinowe - syropmalinowy.com »

  Proponujemy Państwu smaczne syrop malinowy, który stanowi zdrową alternatywę w codziennej diecie. Produkujemy wyłącznie syrop naturalny, certyfikowany. Nie stosujemy chemicznych środków ochrony roślin, co zapewnia wysoką jakość ostatecznego produktu. Dodatkowo w naszym gospodarstwie znajdziecie Państwo owoce sezonowe w bardzo dobrych cenach. Zapraszamy do testowania smaków.

  Data dodania: 14 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna - gabinetymedycynyestetycznej.pl »

  Nasze gabinety medycyny estetycznej Poznań korzystają z bardzo nowoczesnego lasera Genesis, który pozwala na wygładzenie zmarszczek czy odmłodzenie skóry. Jeśli klientowi zależy na poprawie struktury skóry albo redukcji rumienia to zachęcamy do wybrania naszych zabiegów. Zapraszamy na konsultacje, a powiemy Wam, jakie inne zależy ma zastosowanie tego bardzo nowoczesnego lasera w medycynie estetycznej.

  Data dodania: 30 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Domowa Pomoc Medyczna »

  Nasze usługi pielęgniarskie to zdejmowanie szwów. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami szwów, z jakim się do nas zgłoście. Może to być szew śródskórny albo ciągły. Nie wiecie, jaki to szew? Nie przejmujcie się tym. My zdejmiemy każdy. Można do nas przyjechać albo my przyjedziemy do Was. Oferujemy nasze usługi przez cały czas. Zawsze nasz zespół jest gotowy do pomocy, dlatego zgłoście się do nas w potrzebie.

  Data dodania: 28 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Przeszczep włosów - Flymedica »

  Jedną z najbardziej poszukiwanych usług medycznych udzielanych zagranicznym pacjentom w tureckich klinikach jest przeszczep włosów. Tureccy specjaliści nadal wykonują za pomocą delikatnych technik, bez szwów i blizn, bez bólu i komplikacji. W niektórych klinikach przeszczep włosów w Turcji wykonywany jest za pomocą systemów zrobotyzowanych, dzięki którym jest on dokładniejszy, szybszy i osiąga lepsze efekty estetyczne.

  Data dodania: 25 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Dzięki Tobie - opinie »

  W naszej fundacji niesiemy pomoc potrzebującym dzieciom w ich walce z chorobą. Codziennie pomagamy ponad 80 osobom organizując dla nich leczenie i rehabilitację. Wsparcie naszych darczyńców i sponsorów pozwala dawać nadzieję tym dzieciom na lepsze jutro. Jeżeli chcesz pomóc to odwiedź witrynę fundacji i przekaż darowiznę. Nawet najmniejsza kwota dla naszych darczyńców będzie pomocna. Dzięki Tobie możemy realizować naszą misję. Zapraszamy i zachęcamy do pomagania.

  Data dodania: 24 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Klinika badanie nasienia Łódź opinie - OlimpiaMed »

  Fachowa klinika Golden Clinic zajmuje się różnego rodzaju diagnostyką, która pomaga znaleźć przyczyny różnorodnych zaburzeń organizmu. Obszar oferty obejmuje, m. in. badanie nasienia. Wszystkie usługi osiągalne są na terenie miasta Łódź. Nieposzlakowane opinie o centrum świadczą o wysokich kwalifikacjach pracowników i indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Nasza klinika współtworzona jest przez osoby z pasją, a każda z nich specjalizuje się znakomicie w różnych obszarach – zaczynając od wiedzy lekarskiej i laboratoryjnej, a kończąc na obsłudze klienta. Klinika wspiera w rozpoznaniu przyczyny złego stanu zdrowia, m. in. badanie niepłodności kobiet oraz mężczyzn, nietolerancje pokarmowe lub zakażenie pasożytnicze. Aby przeprowadzić badanie pobiera się różnego rodzaju próbki, np. kału lub nasienia. Szczegółowe informacje na temat konkretnych badań na terenie miasta Łódź i sposobu przygotowania się do nich znajdują się na stronie www. Pozytywne opinie o Golden Clinic są bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest zarówno Państwa zdrowie, jak i satysfakcja z usługi. Golden Clinic tworzą dwie wspólnie funkcjonujące instytucje: Klinika Medyczna Golden Clinic i Laboratorium Diagnostyczne OlimpiaMED, w którym prowadzi się badanie płodności mężczyzn (kontrola jakości nasienia). Jesteśmy jedynym Centrum Medycznym w mieście Łódź o takim spektrum działania. Sprawdź opinie o centrum z pierwszej ręki i skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 22 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wharmonii.eu - Kąpiele Leśne »

  Gdy pojawia się problem, najlepszym rozwiązaniem będzie porada w poradni terapeutycznej, Warszawa. Warsztaty terapeutyczne pomogą Ci w samorealizacji, pomogą zbudować skuteczne przywództwo. To także warsztaty z kąpieli leśnych oraz terapie indywidualne, Łódź, które pomogą Ci w walce z depresją i stanami lękowymi.

  Data dodania: 16 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia sprzętu medycznego - sprawni-lubon.pl »

  Chciałbyś kupić produkty medyczne wygodnie i przez internet? A może potrzebujesz wypożyczyć sprzęt medyczny na własne potrzeby? Niezależnie od Twojego celu, przedstawiamy CI sklep, w którym tanio się zapatrzysz. Nie tyko coś kupisz. U nas będziesz mógł także skorzystać z badań takich jak badanie wzroku, czy też badanie stóp. Koniecznie zobacz naszą stronę.  

  Data dodania: 12 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna diagnostyka - badaniaspecjalistyczne.eu »

  Ułatwiamy Państwu przeprowadzenie zaawansowanej diagnostyki, chociażby na hormon stresu kortyzol. Wykonujemy testy genetyczne i metaboliczne, czy diagnostykę jelita, co przekłada się na możliwość zaplanowania skutecznego leczenia w Polsce lub za granicą. Podajemy szczegółowe instrukcje dotyczące pobrania próbek, które później obieramy na maksymalnie bezpiecznych warunkach.

  Data dodania: 12 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Genoplast.pl – produkty laboratoryjne »

  Geno Plast Biochemicals to najlepszy sposób na sprzęt laboratoryjny najwyższej jakości. To plastiki laboratoryjne Googlab, zestawy transportowe covid-19 oraz zestawy odzieży ochrony osobistej. Skorzystaj z oferty plastików laboratoryjnych covid-19, sprzętu Techstar i testów antygenowych oraz kasetkowych w kierunku covid-19.

  Data dodania: 11 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Zabiegi fizjoterapeutyczne Wrocław - dawcyzdrowia.pl »

  Dawcy Zdrowia to nowoczesne centrum rehabilitacyjne we Wrocławiu. Centrum oferuje zabiegi i usługi poprawiające zdrowie. W ofercie m. in. zabiegi fizjoterapeutyczne, zabiegi rehabilitacyjne, kinesiotaping, masaże lecznicze, treningi funkcjonalne czy treningi motoryczne. Najlepsza rehabilitacja i fizjoterapia Wrocław, a wszystko za sprawą zespołu pełnego zaangażowania i uśmiechu.

  Data dodania: 10 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nebulizator dla dzieci Adamed - healthin.com »

  Nasz sklep internetowy Healthin oferuje swoim klientom wyroby medyczne, które służą do terapii wziewnych. Można znaleźć u nas innowacyjne nebulizatory Air Pro oraz AeroGo ze wbudowaną funkcją Mp3. A także inne akcesoria medyczne, na przykład takie jak głowica rozpylająca czy też zestaw masek do nebulizacji. Dbamy o swoich klientów, dlatego też służymy im pomocą. W razie jakichkolwiek pytań z ich strony jesteśmy zawsze w gotowości, aby udzielić im na nie odpowiedzi. Nasze produkty sygnowane są przez firmę Adamed.

  Data dodania: 09 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia lekarza POZ Poznań - centermed-poznan.pl »

  Centermed to placówka mieszcząca się w Poznaniu, w której można skorzystać z poradni lekarza POZ oraz lekarzy specjalistów. Oprócz tego oferują turnusy rehabilitacyjne. Specjaliści przyjmują w poradni ginekoligcznej, kardiologicznej, okulistycznej, urologicznej oraz wielu innych. Dodatkowo w placówce medycznej w Poznaniu znajdziemy poradnię medycyny pracy.  

  Data dodania: 09 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Komora hiperbaryczna Kraków - oxymedical.pl »

  Tlenoterapia hiperbaryczna to naturalna metoda odnowy organizmu. Poprzez dogłębne dotlenienie tkanek pozwala zwalczyć uczucie ciągłego zmęczenia, a także zredukować stres. Zabiegi tlenoterapii pomagają również w przypadku przewlekłych schorzeń, a także zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry. Jeżeli chcesz skorzystać z zabiegu, zapraszamy do naszego gabinetu w Krakowie.

  Data dodania: 06 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Sanatorium, uzdrowisko, Ustroń - uzdrowisko-ustron.pl »

  Uzdrowisko Ustroń znajduje się w Beskidach i zaprasza do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby. To tam możesz spędzić swój wymarzony urlop zdrowotny, dzięki któremu z pewnością polepszysz stan swojego zdrowia. Uzdrowisko Ustroń zaprasza do noclegu w hotelu Wilga, a także skorzystania z rehabilitacji i zabiegów na NFZ. Hotel Wilga zaprasza do kontaktu!

  Data dodania: 26 07 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie

Najnowsze wiadomości: