\ Kategoria: Instytucje i Urzędy - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Komornik Szczecin - komornikszczecin.org »

  Komornik sądowy Marcin Łaniewski prowadzi Kancelarię przy ulicy Wczasów 23. Komornik sądowy działa przy Sądzie Rejonowym Szczecin – Prawobrzeże i Zachód. Głównymi zadaniami są przede wszystkim egzekucje, dotyczące spraw pieniężnych (np. świadczenia alimentacyjne oraz inne świadczenia pieniężne). Do innych spraw należą m. in. : licytacje nieruchomości.

  Data dodania: 08 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Warszawa - komornikmokotow.com »

  Kancelaria komornika sądowego z Warszawy (Mokotów), która podejmuje się czynności na podstawie wyroków sądów. Dostęp do elektronicznych baz, w tym rejestru zastawów i bazy danych ksiąg wieczystych, egzekwowanie roszczeń na podstawie wyroku sądu, bezpłatne wyjaśnienia procedur to tylko niektóre z najważniejszych możliwości warszawskiego komornika sądowego Karola Gołębiewskiego.

  Data dodania: 09 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Polska Ziemia »

  Nie wiesz, jak walczyć ze smogiem? Masz dość zanieczyszczonego powietrza i chcesz znaleźć sposób na rozwiązanie tego problemu? Wejdź na stronę internetową smogowicze. pl, a następnie zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat smogu. Dzięki pomocy ekspertów możesz zmienić swoje nawyki na lepsze i pokazać sobie oraz innym, że można zawalczyć o czyste powietrze.

  Data dodania: 21 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Polska Ziemia »

  Nasza kampania powstała z myślą o uwidocznieniu ludziom problemu gospodarki wodnej w Polsce i przekonaniu ich do oszczędzania wody. Nie tylko zmiany klimatyczne i niewielkie opady przyczyniają się do złego stanu zasobów wodnych w kraju, także my ludzie nie potrafimy jeszcze rozsądnie jej wykorzystywać. Już dziś dowiedz się więcej o niezwykle ważnym oszczędzaniu wody.

  Data dodania: 11 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Eco-expert.eu - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze »

  Eco-Expert to firma, która już od wielu lat działa na rynku, dbając o ekologiczne postawy innych przedsiębiorców. Dbajmy o to, co natura nam dała. Wspólnymi siłami się na pewno uda. Zapraszamy do skorzystania z takich usług, jak monitoring przyrodniczy, inwentaryzacja przyrodnicza, opracowania ekofizjograficzne, screening, prognoza oddziaływania na środowisko dla MPZ, itd.

  Data dodania: 16 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Układ w upadłości konsumenckiej Warszawa »

  Czym jest układ w upadłości konsumenckiej Warszawa? Dowiesz się tego wchodząc na stronę www miejsca jakim jest Kancelaria Prawna “Wspólnicy”. Miejsce to specjalizuje się w prawie upadłościowym, w restrukturyzacji i operacie szacunkowym. Układ w upadłości konsumenckiej Warszawa to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie - dowiedź się dlaczego wchodząc na stronę www Kancelarii “Wspólnicy”.

  Data dodania: 23 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wycena firmy - IWUR »

  Wycena firmy, wycena przedsiębiorstwa, wycena spółki, wycena należności, wierzytelności, wycena innych składników majątkowych, operat szacunkowych nieruchomości - oto oferta IWUR, czyli Instytutu Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych. Wycena firmy przy zachowaniu najwyższych standardów branżowych - tylko w IWUR!

  Data dodania: 21 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Kancelaria adwokacka Poznań zaprasza na swoją stronę www - prawo gospodarcze, prawo medyczne, prawo pracy, prawo nieruchomości, prawo karne i rozwody. Kancelaria adwokacka Poznań, woj. wielkopolskie zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane - zarówno podmioty gospodarcze, firmy jak i osoby prywatne. Kompleksowa obsługa prawna dla osób i firm z Poznania i okolic.

  Data dodania: 08 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pobyty dzienne dla osób z alzheimerem Nowy Sącz - Pogodne Dni »

  Proponujemy Państwu kontakt z domem pomocy społecznej w Małopolsce. Rozumiemy potrzeby osób z otępieniem starczym, czy osób cierpiących przez Alzheimera. Przygotowaliśmy seniorom pakiety pobytów dziennych, stałych lub czasowych w zależności od potrzeb. Stawiamy na rozbudowanie aktywności seniorów, na rodzinną atmosferę, a także pomoc w kwestiach zdrowotnych i osobistych.

  Data dodania: 20 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Poczta Wrocław - gdziepoczta.pl »

  Baza danych znajdująca się na stronie internetowej gdziepoczta. pl pozwala na wygodne wyszukanie informacji o różnych placówkach poczty polskiej, które działają na terenie kraju. Ma to duże znaczenie w kontekście wyszukania placówek o dogodnych godzinach otwarcia. Na stronie można sprawdzić również, jakie poczta wrocław posiada kody pocztowe, czy gdzie można odbierać paczki.

  Data dodania: 02 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zespół tłumaczy przysięgłych - rejestracja pojazdów - "BAKKRAT" »

  Specjalistyczny zespół tłumaczy przysięgłych wykonuje tłumaczenie na terenie miasta Gdańska z ponad dziesięciu najpopularniejszych języków świata. W ofercie posiadamy tłumaczenia z takich języków jak angielski, niemiecki, włoski, szwedzki, duński, holenderski, norweski, francuski, belgijski oraz wiele innych mniej popularnych. Naszych tłumaczy cechuje wysokie doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat, zapewnia to wykonanie usługi na najwyższym poziomie oszczędzając przyszły czas na ewentualne poprawki. Firma "BAKKRAT" w roku 2007 wprowadziła również usługi związane z obsługą urzędów administracji publicznej poszerzając pole działania. Odprawiamy samochody sprowadzone z Unii Europejskiej oraz innych krajów świata, finalizujemy wszelkie czynności administracyjne opłacając wszelkie należności podatkowe wymagane podczas rejestracji. Wyrabiamy zagubione lub zatrzymane dowody rejestracyjne oraz wstawiamy wszelkie adnotacje urzędowe w dowody rejestracyjne, odciążamy Państwa od uciążliwych formularzy i długich kolejek urzędowych. W razie pytań prosimy o kontakt z przedstawicielem naszego biura pod numerem tel: 506-328-644

  Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Infoliniazus.pl - telefony, adresy placówek ZUS »

  Infolniazus. pl to serwis prowadzony przez ludzi, którzy uwielbiają tematy związane z działalnością ZUS. Nasi redaktorzy postanowili się podzielić swoją wiedzą w ramach portalu, publikując ciekawe poradniki, które są pisane bardzo prostym językiem. Już teraz nie musisz się martwić, że nie rozumiesz jakiejś ustawy bo wszystkie tematy dotyczące ZUS są bardzo prosto i przejrzyście przedstawione.

  Data dodania: 02 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Apdc.wspomozycielki.pl »

  Członkowie naszego Apostolstwa podążają za światłem Słowa Bożego. Są apostołami wiary w nieśmiertelność duszy, w możliwość oczyszczenia po śmierci, w zmartwychwstanie oraz życie wieczne. Poprzez modlitwę, zachętę do przebaczenia zmarłemu jego przewinień oraz postawę troski o niebo dla zmarłego członkowie naszego apostolstwa głoszą, że Jezus jest zmartwychwstaniem i życiem.

  Data dodania: 20 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Znajdź ZUS w swoim mieście »

  Szukasz praktycznych informacji o ZUS? Zobacz już teraz nasz serwis informacyjny, który porusza działalności Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, gdzie dowiesz się jakie masz obowiązki jako płatnik składek, do kiedy musisz opłacić ZUS oraz jak kształtują się składki ZUS. W serwisie znajdziesz również informacje na temat każdej placówki w naszym kraju, gdzie będziesz mógł zobaczyć, gdzie dokładnie jest zlokalizowana dowolna placówka ZUS w naszym kraju, dowiesz się również jakie jest telefon i w jakich godzinach są przyjmowaniu interesanci.

  Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • W Twojej Sprawie odszkodowania powypadkowe Łódź »

  W Twojej Sprawie pomaga osobą w sporach powypadkowych. Oferta pomocy obejmuje wsparcie i pomoc prawną, a także możliwość zgłoszenia się w razie wszelkich niejasności.
  Celem fundacji jest kompleksowa pomoc w wywalczeniu należytego odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych lub wypadkach przy pracy, a także w kwestii błędów medycznych.

  Fundacja W Twojej Sprawie działa na terenie Łodzi oraz okolic, w tym Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego i Pabianic.
  Uzyskanie odszkodowania po wypadku jest niekiedy trudnym, długotrwałym procesem, z którym poszkodowani mogą sobie nie poradzić. Fundacja pomoże Państwu wywalczyć należne zadośćuczynienie i przejść przez spór zwycięsko.
  Własne doświadczenie pozwala pracownikom fundacji pomagać w jak najbardziej profesjonalny sposób, mając na celu wyłącznie dobro i spokój pokrzywdzonego.

  Prowadzenie sporów z towarzystwami ubezpieczeniowymi, ZUS-em, UFG oraz innymi podmiotami dominującymi jest stresujące i długotrwałe. Właśnie dlatego pracownicy fundacji rozumieją poszkodowanych i potrafią ze współczuciem i zrozumieniem podejść do każdej sprawy.
  Dzięki licznym współpracom Fundacja W Twojej Sprawie zyskuje coraz szersze grono zaufanych klientów, którzy powierzają swoje sprawy fundacji.
  Walka o odszkodowanie staje się łatwiejsza, gdy można skorzystać z pomocy adwokatów, radców prawnych, lekarzy i psychologów, którzy działają wspólnie z fundacją.
  Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Instytucje i Urzędy

Najnowsze wiadomości: