\ Kategoria: Instytucje i Urzędy - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Ubezpieczenia Warszawa - globalfg.pl »

  Dla tych którzy poszukują indywidualnie dopasowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, profesjonalizm i zaangażowanie doradcy z Warszawy okazują się bezcenne. Jego umiejętność dopasowania ofert do specyficznych potrzeb klientów zapewnia spokój ducha oraz ochronę dostosowaną do osobistych wymagań. Dzięki pomocy łatwiej przejrzeć dostępne opcje i wybrać najlepszą.

  Data dodania: 23 02 2024 · szczegóły wpisu »
 • Informacje prasowe - informacjeprasowe.pl »

  Nie można przecenić znaczenia rzetelnej informacji prasowej. Od 2011 roku, informacjeprasowe. pl służy jako niezastąpiona platforma dla rzeczników prasowych, agencji PR i biur prasowych, wspierając ich w dostarczaniu sprawnie skomunikowanych wiadomości. Korzystaj z bazy, która zawiera ponad 30 tysięcy komunikatów prasowych i dociera do 1800 zarejestrowanych dziennikarzy z mediów.

  Data dodania: 16 09 2023 · szczegóły wpisu »
 • Https://www.cloudpbx.pl »

  Korzystając z rozwiązania CloudPBX można łatwo dostosować liczbę użytkowników i funkcji do zmieniających się potrzeb firmy. Wystarczy kilka kliknięć, aby dodać nowe numery telefoniczne lub rozszerzyć funkcjonalność systemu. Wirtualne centrale telefoniczne VoIP oferują zaawansowane funkcje, które ułatwiają zarządzanie połączeniami. Można skonfigurować automatyczną sekretarkę, przekierowania połączeń, grupy dzwonienia i wiele innych opcji. To wszystko przyczynia się do zwiększenia profesjonalizmu i efektywności komunikacji w firmie. Wnioskując po tym, wirtualna centrala telefoniczna VoIP to przyszłość komunikacji biznesowej. Daje możliwość elastycznego zarządzania połączeniami i uzyskiwania oszczędności finansowych. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na migrację z tradycyjnych central PBX na nowoczesne rozwiązania oparte na technologii IP. W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, centrala PBX odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu efektywnej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Jednak tradycyjne rozwiązania PBX często ograniczają elastyczność i skalowalność, co prowadzi do utraty potencjalnych korzyści dla przedsiębiorstwa. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na przejście na nowoczesne rozwiązania, takie jak centrala IP lub wirtualna centrala telefoniczna VoIP. Centrala IP to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem sieci internetowej. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą cieszyć się nie tylko niższymi kosztami połączeń, ale także większą elastycznością i skalowalnością

  Data dodania: 30 07 2023 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Szczecin - komornikszczecin.org »

  Komornik sądowy Marcin Łaniewski prowadzi Kancelarię przy ulicy Wczasów 23. Komornik sądowy działa przy Sądzie Rejonowym Szczecin – Prawobrzeże i Zachód. Głównymi zadaniami są przede wszystkim egzekucje, dotyczące spraw pieniężnych (np. świadczenia alimentacyjne oraz inne świadczenia pieniężne). Do innych spraw należą m. in. : licytacje nieruchomości.

  Data dodania: 08 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Warszawa - komornikmokotow.com »

  Kancelaria komornika sądowego z Warszawy (Mokotów), która podejmuje się czynności na podstawie wyroków sądów. Dostęp do elektronicznych baz, w tym rejestru zastawów i bazy danych ksiąg wieczystych, egzekwowanie roszczeń na podstawie wyroku sądu, bezpłatne wyjaśnienia procedur to tylko niektóre z najważniejszych możliwości warszawskiego komornika sądowego Karola Gołębiewskiego.

  Data dodania: 09 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Polska Ziemia »

  Nie wiesz, jak walczyć ze smogiem? Masz dość zanieczyszczonego powietrza i chcesz znaleźć sposób na rozwiązanie tego problemu? Wejdź na stronę internetową smogowicze. pl, a następnie zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat smogu. Dzięki pomocy ekspertów możesz zmienić swoje nawyki na lepsze i pokazać sobie oraz innym, że można zawalczyć o czyste powietrze.

  Data dodania: 21 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Polska Ziemia »

  Nasza kampania powstała z myślą o uwidocznieniu ludziom problemu gospodarki wodnej w Polsce i przekonaniu ich do oszczędzania wody. Nie tylko zmiany klimatyczne i niewielkie opady przyczyniają się do złego stanu zasobów wodnych w kraju, także my ludzie nie potrafimy jeszcze rozsądnie jej wykorzystywać. Już dziś dowiedz się więcej o niezwykle ważnym oszczędzaniu wody.

  Data dodania: 11 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Eco-expert.eu - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze »

  Eco-Expert to firma, która już od wielu lat działa na rynku, dbając o ekologiczne postawy innych przedsiębiorców. Dbajmy o to, co natura nam dała. Wspólnymi siłami się na pewno uda. Zapraszamy do skorzystania z takich usług, jak monitoring przyrodniczy, inwentaryzacja przyrodnicza, opracowania ekofizjograficzne, screening, prognoza oddziaływania na środowisko dla MPZ, itd.

  Data dodania: 16 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Układ w upadłości konsumenckiej Warszawa »

  Czym jest układ w upadłości konsumenckiej Warszawa? Dowiesz się tego wchodząc na stronę www miejsca jakim jest Kancelaria Prawna “Wspólnicy”. Miejsce to specjalizuje się w prawie upadłościowym, w restrukturyzacji i operacie szacunkowym. Układ w upadłości konsumenckiej Warszawa to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie - dowiedź się dlaczego wchodząc na stronę www Kancelarii “Wspólnicy”.

  Data dodania: 23 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Kancelaria adwokacka Poznań zaprasza na swoją stronę www - prawo gospodarcze, prawo medyczne, prawo pracy, prawo nieruchomości, prawo karne i rozwody. Kancelaria adwokacka Poznań, woj. wielkopolskie zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane - zarówno podmioty gospodarcze, firmy jak i osoby prywatne. Kompleksowa obsługa prawna dla osób i firm z Poznania i okolic.

  Data dodania: 08 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pobyty dzienne dla osób z alzheimerem Nowy Sącz - Pogodne Dni »

  Proponujemy Państwu kontakt z domem pomocy społecznej w Małopolsce. Rozumiemy potrzeby osób z otępieniem starczym, czy osób cierpiących przez Alzheimera. Przygotowaliśmy seniorom pakiety pobytów dziennych, stałych lub czasowych w zależności od potrzeb. Stawiamy na rozbudowanie aktywności seniorów, na rodzinną atmosferę, a także pomoc w kwestiach zdrowotnych i osobistych.

  Data dodania: 20 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Poczta Wrocław - gdziepoczta.pl »

  Baza danych znajdująca się na stronie internetowej gdziepoczta. pl pozwala na wygodne wyszukanie informacji o różnych placówkach poczty polskiej, które działają na terenie kraju. Ma to duże znaczenie w kontekście wyszukania placówek o dogodnych godzinach otwarcia. Na stronie można sprawdzić również, jakie poczta wrocław posiada kody pocztowe, czy gdzie można odbierać paczki.

  Data dodania: 02 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zespół tłumaczy przysięgłych - rejestracja pojazdów - "BAKKRAT" »

  Specjalistyczny zespół tłumaczy przysięgłych wykonuje tłumaczenie na terenie miasta Gdańska z ponad dziesięciu najpopularniejszych języków świata. W ofercie posiadamy tłumaczenia z takich języków jak angielski, niemiecki, włoski, szwedzki, duński, holenderski, norweski, francuski, belgijski oraz wiele innych mniej popularnych. Naszych tłumaczy cechuje wysokie doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat, zapewnia to wykonanie usługi na najwyższym poziomie oszczędzając przyszły czas na ewentualne poprawki. Firma "BAKKRAT" w roku 2007 wprowadziła również usługi związane z obsługą urzędów administracji publicznej poszerzając pole działania. Odprawiamy samochody sprowadzone z Unii Europejskiej oraz innych krajów świata, finalizujemy wszelkie czynności administracyjne opłacając wszelkie należności podatkowe wymagane podczas rejestracji. Wyrabiamy zagubione lub zatrzymane dowody rejestracyjne oraz wstawiamy wszelkie adnotacje urzędowe w dowody rejestracyjne, odciążamy Państwa od uciążliwych formularzy i długich kolejek urzędowych. W razie pytań prosimy o kontakt z przedstawicielem naszego biura pod numerem tel: 506-328-644

  Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Infoliniazus.pl - telefony, adresy placówek ZUS »

  Infolniazus. pl to serwis prowadzony przez ludzi, którzy uwielbiają tematy związane z działalnością ZUS. Nasi redaktorzy postanowili się podzielić swoją wiedzą w ramach portalu, publikując ciekawe poradniki, które są pisane bardzo prostym językiem. Już teraz nie musisz się martwić, że nie rozumiesz jakiejś ustawy bo wszystkie tematy dotyczące ZUS są bardzo prosto i przejrzyście przedstawione.

  Data dodania: 02 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Apdc.wspomozycielki.pl »

  Członkowie naszego Apostolstwa podążają za światłem Słowa Bożego. Są apostołami wiary w nieśmiertelność duszy, w możliwość oczyszczenia po śmierci, w zmartwychwstanie oraz życie wieczne. Poprzez modlitwę, zachętę do przebaczenia zmarłemu jego przewinień oraz postawę troski o niebo dla zmarłego członkowie naszego apostolstwa głoszą, że Jezus jest zmartwychwstaniem i życiem.

  Data dodania: 20 11 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Instytucje i Urzędy

Najnowsze wiadomości: