\ Kategoria: Biznes, Biuro - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów - archiwizacja.pmsa.pl »

  Dokumenty są podstawą rachunkowości i rozliczeń podatkowych, dlatego bardzo ważne jest ich odpowiednie przechowywanie, archiwizowanie i niszczenie. Archiwum papierowe zajmuje dużo miejsca, a znalezienie odpowiedniego dokumentu może zająć zbyt dużo czasu. Aby ułatwić przechowywanie i wyszukiwanie dokumentów, a także zaoszczędzić miejsce, wiele firm wdraża elektroniczne archiwa dokumentów.

  Data dodania: 28 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość dla dużych i małych firm - tax4all.pl »

  Z naszą pomocą mogą Państwo bardzo szybko zweryfikować prawidłowość prowadzonych ksiąg rachunkowych. Cała oferta to dostęp do doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zawsze do klientów podchodzą z rozwagą i empatią. Proponujemy wsparcie dla dużych i małych firm, spółek, a także klientów indywidualnych.

  Data dodania: 24 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość spółki komandytowej - biuroprecyzja.pl »

  W biurze rachunkowym pracują profesjonaliści, którzy doskonale wiedzą w jaki sposób radzić sobie z problemami, które często pojawiają się w trakcie rozliczeń. Dzięki nieustannie zdobywanej wiedzy, wysokim kompetencjom i umiejętnościom są w stanie prowadzić wiele firm, spółek akcyjnych, a także komandytowych.

  Data dodania: 21 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Alumatex - producent wycieraczek systemowych »

  Alumatex to firma, która jest w stanie zapewnić wysokiej jakości wycieraczki, jakie będą w stanie sprawdzić się w wielu miejscach. Możecie u nas zamówić wycieraczki z logo, które będziecie mogli umieścić przed wejściem do Waszej firmy. Solidnie wykonane wycieraczki staną się wizytówką Waszego przedsiębiorstwa. Zachęcamy w takim razie do składania zamówień na takie produkty.

  Data dodania: 18 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Eventy - ywc.pl »

  YES WE CAN - Kreujemy eventy, imprezy masowe i stoiska targowe, które zachwycają nie tylko scenografią sceniczną, ale również oryginalnym brandingiem. Wspierani przez zespół specjalistów, skupiamy się na zaangażowaniu, szczerości, jakości i atmosferze, aby dostarczyć kompleksowe usługi na każdym etapie realizacji. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz satysfakcjonujące rezultaty.

  Data dodania: 16 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Problemy z niechcianymi dokumentami? Niszczenie-dokumentacji.com »

  Jeżeli utylizacja dokumentacji: niszczenie akt, dokumentów archiwalnych tylko z pomocą firmy ze strony niszczenie-dokumentacji. com. Proponowane przez nich rozwiązania przeznaczone są zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu są w stanie zaproponować usługi na dobrym poziomie.

  Data dodania: 14 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy za granicą - enjoyusa.pl »

  Pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z programu WORK & STUDY CANADA. Już od pierwszego dnia przybycia do Kanady mogą Państwo podjąć pracę, pracując w niepełnym wymiarze godzin, tj. 20 godzin tygodniowo, a po ukończeniu okresu studiów, pracując w pełnym wymiarze godzin, tj. 40 godzin tygodni. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 12 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Respekt personal »

  Respekt Personal Group to firma specjalizująca się w outsourcingu pracowniczym oraz pracy tymczasowej, której celem jest wsparcie przedsiębiorstw z różnych branż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze, firma oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania zespołami pracowników i realizacji projektów rekrutacyjnych. Respekt Personal Group gwarantuje najwyższą jakość usług, zapewniając swoim klientom bezpieczeństwo i profesjonalizm.

  Data dodania: 08 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Kierowca tira - dungito.pl »

  Oferujemy Ci nie tylko pracę, ale również lepsze życie zawodowe dzięki Dungito. Nasza firma pomaga w znalezieniu pracy w Niemczech bezpośrednio u sprawdzonego pracodawcy, oferując nie tylko bezpieczne i uczciwe zatrudnienie, ale także opiekę polskiego koordynatora, aby ułatwić Ci adaptację w nowym miejscu pracy. Dzięki nam znajdziesz idealne miejsce do rozwoju i spełnienia swoich ambicji.

  Data dodania: 27 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • System aml - systemaml.pl »

  System AML to wydajne narzędzie dla biur rachunkowych, które pozwala na efektywną automatyzację procedur AML/CFT i monitorowanie transakcji podejrzanych. Nasza platforma umożliwia tworzenie kartotek klientów i transakcji oraz ich automatyczne weryfikowanie z użyciem list sankcyjnych. Możesz kontrolować swoją dokumentację AML oraz spełniać obowiązki wynikające z przepisów prawa.

  Data dodania: 27 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pośrednictwa pracy - PakoGroupHR.com »

  Pako HR - profesjonalizm i elastyczność w zatrudnianiu cudzoziemców: Nasza międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Polsce oraz oddziałami w Europie Wschodniej od 2011 roku z powodzeniem wspiera pracodawców w rekrutacji pracowników z Nepalu i Azji. Oferujemy usługi leasingu pracowników, zarówno dla specjalistów, jak i osób szukających swojej ścieżki rozwoju.

  Data dodania: 20 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • Fortuna Sp.k. - usługi outsourcingowe dla firm »

  Firma Fortuna zajmuje się szeroko pojętymi usługami outsourcingowymi. Jeśli potrzebujesz do rozwoju swojej działalności dodatkowych pracowników, a nie masz czasu na rekrutację, szkolenia itp. skorzystaj z naszych usług. Dostarczymy wykwalifikowanych pod Twoją firmę ludzi do pracy i zajmiemy się obsługą kadrowo płacową. Działamy od 9 lat w całej Polsce.

  Data dodania: 19 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Podatkowa Wojciech Pławiak »

  Nasi znakomici eksperci są dostępni dla wielu konsultacji związanych z prawem podatkowym, gospodarczym i nie tylko. Mamy najlepsze doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Ci w każdej sytuacji. Nasze usługi są oferowane szybko i łatwo z Twojego punktu widzenia, co oznacza, że otrzymasz odpowiedź na swoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe, abyś mógł iść naprzód ze swoim życiem! Kancelaria jest profesjonalnym doradcą podatkowym i radcą prawnym z atutami siedziby w Warszawie. Pozwól nam zająć się Twoimi podatkami, korzystając z najnowszych wytycznych polskiego prawa. Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak rozliczanie i rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, opodatkowanie firm i osób fizycznych, struktury własnościowe spółek zagranicznych, traktaty UE i międzynarodowe umowy podatkowe. Kancelaria Litigato świadczy najwyższej jakości usługi podatkowe i prawne, jakie pozwalają naszym klientom unikać niepotrzebnych komplikacji na podatkowym gruncie. Zapewniając wysokiej jakości doradztwo podatkowe i prawne, najważniejszą troską dla nas wobec naszych klientów jest wysoka jakość wykonywanej przez nas pracy. Właśnie dlatego zapewniamy najlepszą i najbardziej niezawodną obsługę. Nasza kancelaria w Warszawie oferuje Tobie i Twojej firmie najlepsze doradztwo podatkowe i prawne. Zapewniamy zaspokojenie Twoich potrzeb finansowych, a także spokój ducha w Twojej firmie, bez obaw o konieczność wyjaśniania problematycznych, podatkowych komplikacji, jakie niepotrzebnie drenują czas i środki.

  Data dodania: 17 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • Digitalforms.io »

  Oferujemy takie rozwiązania jak cyfryzacja przedsiębiorstw. Automatyzacja procesów biznesowych wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do wykonywania operacji biznesowych przy niewielkim udziale człowieka. Automatyzacja firm to zastąpienie ręcznego przydzielania i wykonywania czynności specjalistycznym oprogramowaniem, dzięki czemu procesy stają się bardziej efektywne, wymierne i przewidywalne. Większa wydajność to jedna z kluczowych zalet jaką oferuje digitalizacja firm. Zapraszamy do kontakty z digitalform w celu uzyskania niezbędnych informacji.

  Data dodania: 15 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • PointCab program do obróbki chmur punktów - bimfaktoria.pl »

  Zapoznaj się z prezentowaną przez nas metodą, która stwarza nowe możliwości przetwarzania chmur punktów. Oprogramowanie, jakie oferujemy, jest niezwykle proste w użytkowaniu. Nie ma znaczenia czy wykorzystywane jest przez osobę początkującą lub doświadczonego specjalistę znającego środowisko użytkowania. Kolejnym plusem jest sprawnie wykonywanie wszelkiego rodzaju pomiarów. W efekcie fachowe tworzenie ortofotomapy eliminuje czas potrzebny na obliczenia, co pozwala na uzyskanie wyników w rekordowym czasie bez utraty ważnych informacji 3D z chmury punktów.

  Data dodania: 13 04 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes, Biuro

Najnowsze wiadomości: