\ Kategoria: Przemysł, Produkcja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Agregaty »

Automatyka »

Biopaliwa »

Browarniczy »

Budowlany »

Budownictwo »

Ceramiczny »

Ceramika »

Chemia »

Chemiczny »

Chłodnictwo »

Chłodniczy »

Ciepłowniczy »

Drewno »

Drukarnie »

Drzewny »

Dźwigi »

Dźwigi i urządzenia »

Ekologia »

Elektromaszynowy »

Elektromechanika »

Elektroniczny »

Elektrotechniczny »

Elektrotechnika »

Energetyczny »

Energetyka »

Farby przemysłowe »

Farmaceutyczny »

Farmaceutyka »

Firmy »

Galwanizacja »

Gastronomiczny »

Gazowniczy »

Górnictwo »

Górniczy »

Gospodarka odpadami »

Gospodarka wodna »

Gumowy »

Hale magazynowe »

Hale namiotowe »

Handel »

Hutnictwo »

Hutniczy »

Hydraulika »

Hydraulika Siłowa »

Inne »

Kable »

Kompresory »

Konstrukcje stalowe »

Kontenery »

Lekki »

Leśnictwo »

Maszynowy »

Maszyny »

Materiały opałowe »

Meble »

Meblowy »

Metalurgia »

Metalurgiczny »

Mięsny »

Monopolowy »

Motoryzacyjny »

Narzędzia »

Narzędziowy »

Obrabiarki »

Oczyszczalnie ścieków »

Odlewniczy »

Odpady »

Odzież »

Opakowania »

Opał »

Palety »

Paliwowy »

Plandeki »

Pneumatyka »

Podnośniki »

Podnośniki, transportery »

Pojemniki »

Poligrafia »

Poligraficzny »

Półprodukty »

Przemysłowe »

Recykling »

Rolniczy »

Rybołówstwo »

Silniki »

Spożywczy »

Stalowe »

Stalowy »

Stoczniowy »

Surowce wtórne »

Tartaki »

Technika »

Tekstylny i skórzany »

Telekomunikacyjny »

Tkaniny »

Transportery »

Tworzywa »

Tworzywa sztuczne »

Tytoniowy »

Urządzenia »

Urządzenia przemysłowe »

Usługi przemysłowe »

Windy »

Wózki widłowe »

Wyroby metalowe »

Złom »

Łożyska »

 • MobilneKontenery.pl - produkcja, sprzedaż, wynajem »

  Firma MobilneKontenery. pl produkuje kontenery na sprzedaż lub wynajem. Moduły mieszkalne posiadają wszystkie cechy pokoju z łazienką. Można wyposażyć taki kontener w łóżka (nawet piętrowe), sanitariaty, prysznice. Kolejną propozycją jest kontener sanitarny, w którym zainstalowane są toalety dla pracowników. Pracownicy mogą korzystać również z kontenera socjalnego, w którym można zjeść posiłek oraz pozostawiać osobiste rzeczy.
  W modułach biurowych znajdą miejsce kierownicy budowy, a w pomieszczeniach typu stróżówki pracownicy firmy ochroniarskiej.
  Wybierając kontener pracownicy MobilneKontenery. pl doradzą i dostosują go do indywidualnych potrzeb. Firma zapewnia wysoką jakość, a zarazem niską cenę za zakupione lub wynajęte moduły. Możemy liczyć także na fachowe doradztwo i możliwość szybkiego transportu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 04 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firma Bliska Środowisku - Efoe.pl »

  Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej (EFOE) to stowarzyszenie, które działa odpowiedzialnie i ekologicznie w trosce o środowisko. Opisywane stowarzyszenie jest organizatorem ogólnopolskich programów certyfikujących Firma Bliska Środowisku oraz Gmina Bliska Środowisku, a także współbeneficjentem projektu LIFE Archiclima. EFOE jest obecne na rynku od 15 lat.

  Data dodania: 28 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo charakterystyki energetycznej - termodiagnostyka.com »

  Termodiagnostyka to firma wykonująca świadectwa charakterystyki energetycznej, projektowane charakterystyki, audyty energetyczne, a także przeprowadzająca badania termowizyjne z wykorzystaniem kamer oraz dronów. Swoje usługi oferuje klientom indywidualnym oraz firmom. Termodiagnostyka gwarantuje wysoką jakość, dokładność i terminowe wykonanie usług.

  Data dodania: 28 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe instalacje przemysłowe - superplus.pl »

  Firma SuperPlus od 1995 zajmuje się wykonywaniem instalacji technologicznych dla różnych gałęzi przemysłu. W zakresie działalności przedsiębiorstwo znajdziemy również montaż przemysłowych pralni wodnych i chemicznych oraz budowę kotłów wodnych i parowych. Najwyższa jakość usług jest zapewniana ze względu na 25-letnie doświadczenie w branży i wiedzę wykwalifikowanych inżynierów, czuwających nad każdą z realizacji.

  Data dodania: 22 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Rębaki bębnowe - powerstone.pl »

  Spółka Powerstone jest obecna na rynku od 2010 roku. Co istotne, pracują w niej pracownicy, którzy mogą pochwalić się dużym doświadczeniem. Obecnie spółka Powerstone jest przedstawicielem między innymi producentów przesiewaczy bębnowych, kruszarek szczękowych czy też maszyn do sortowania kruszyw w systemie „na mokro”. Oferta zainteresuje na przykład żwirownie czy też piaskownie.

  Data dodania: 16 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Epicolorants - produkcja dodatków barwiących do tworzyw »

  Epicolorants to polska firma, która produkuje wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie barwniki do tworzyw sztucznych, wykorzystując innowacyjną technologię, która pozwoliła na stworzenie zupełnie nowych produktów. Firma sprzedaje monokoncentraty i barwniki transparentne, a także wersje perłowe czy złote. Produkty Epicolorants spełniają wszystkie normy Unii Europejskiej w zakresie zawartości metali ciężkich i substancji niebezpiecznych; mają wysoką odporność termiczną, UV i chemiczną. Firma wykorzystuje swoje produkty w różnych branżach, dostarczając klientom wymagane specyfikacje dla ich indywidualnych potrzeb. Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych zapewnia najwyższą jakość naszych barwników.

  Data dodania: 22 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Https://wybieram.axpo.com/ »

  Axpo, które jest częścią szwajcarskiej grupy, która jest wytwórca energii elektrycznej, dostarcza najlepsze rozwiązania dla firm w kwestii zaopatrzenia energetycznego. To zielona energia oraz fotowoltaika. Skorzystaj z możliwości uzyskania preferencyjnej stawki za gaz dla firm. Axpo oferuje tanią energię dla firm.

  Data dodania: 16 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Pakowanie próżniowe – Supravis.pl »

  Firma Supravis to bydgoskie przedsiębiorstwo. Produkuje opakowania spożywcze z folii giętkich dla przemysłu mleczarskiego, mięsnego, spożywczego. W ich asortymencie znajdziemy również opakowania typu vacuum, worki termokurczliwe, folie pa pe. Przedsiębiorstwo dla różnych firm wędliniarskich sprzedaje osłonki barierowe, termokurczliwe, do pakowania próżniowego wędlin.

  Data dodania: 15 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Hurtowy skup złomu - infrabuild.pl »

  Poszukujesz profesjonalnego skupu złomu? Koniecznie sprawdź InfraBuild! To firma zajmująca się hurtowym skupem złomu stalowego, a także pełniąca funkcje jego terminala eksportowego. Marka działa już nie tylko na skalę Polski czy Europy, lecz także całego świata. By zwiększyć bezpieczeństwo oraz zadbać o środowisko, InfraBuild wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania.

  Data dodania: 10 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Odzież robocza i artykuły BHP - natare.pl »

  Natare wychodzi naprzeciwko swoich klientów z ofertą odzieży roboczej, wśród której znajdziesz spodnie robocze ogrodniczki, spodnie robocze do pasa, również bluzy robocze oraz odzież ostrzegawczą. Do swojej dyspozycji masz duży wybór butów i kaloszy roboczych, butów ortopedycznych i wkładek ortopedycznych.

  Data dodania: 05 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Tworzywa Sztuczne - Mediplex »

  20 lat doświadczenia mówi samo za siebie. Po wysokiej klasy tworzywa sztuczne, akcesoria z plexi, wyłazy dachowe oraz zadaszenia zapraszamy do firmy MEDIPLEX. Stawiamy na pierwszorzędną jakość, nie zapominając o inncyh kluczowych parametrach. U nas otrzymujesz gwarancję funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz wytrzymałości. Nawet w starciu z najbardziej niekorzystynymi czynnikami zewnętrznymi. Mało tego, zapewniamy profesjonalne doradztwo. Tylko u nas zrobisz zakupy takie, jakich potrzebujesz. Bez pomyłek i przepłacania.

  Data dodania: 26 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Gumitex - producent wyrobów gumowych »

  Gumitex to zaufany producent artykułów gumowych, który dobrze prosperuje na rynku od lat. Doświadczenie i zgrany zespół pozwala nam tworzyć wyroby, które zadowalają klientów i spełniają ich oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z wysokich oczekiwań, bowiem produkty wytwarzane z gumy grają istotną rolę, która często wiąże się z ochroną lub zabezpieczeniem.

  Data dodania: 25 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Paskalizacja »

  Świadomość konsumentów w zakresie zdrowego odżywiania się rezygnuje z żywności, która zawiera konserwanty chemiczne, co doprowadziło do identyfikacji procesu utrwalania takiego jak paskalizacja, który może całkowicie lub częściowo zastąpić obróbkę termiczną i konserwanty chemiczne. Oprócz właściwości związanych z bezpieczeństwem żywności i ochroną marki, przetwarzanie pod wysokim ciśnieniem (pasteryzacja na zimno, paskalizacja itp. ) zapewnia wiele innych cennych korzyści producentom żywności i napojów, sprzedawcom detalicznym i konsumentom. Dłuższy okres trwałości oznacza mniej odpadów, a mniej odpadów oznacza lepszą trwałość i większe zyski.

  Data dodania: 25 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Tunele fluidyzacyjne IQF - unidex.pl »

  Unidex to producent tuneli zamrażalniczych. W ofercie firmy można znaleźć na przykład tunele fluidyzacyjne iqf czy też tunele kompaktowe iqf. Warto zwrócić również uwagę na oferowane wymienniki ciepła. Unidex jest producentem parowników i chłodnic. Co istotne, firma ma duże doświadczenie, ponieważ została założona w 1992 roku. Klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne i serwisowe.

  Data dodania: 19 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Dobry produkt gwarancją sukcesu - sprezynyprecyzyjne.pl »

  Powtarzalność, precyzja i jakość do cenne cechy produkcji w każdym wymiarze. Firma Sprężyn Precyzyjnych z Warszawy mocno zadbała o wszystkie aspekty klienckiego zadowolenia, począwszy od zamówień poprzez realizację do samego produktu. Możesz przekonać się o tym samodzielnie realizując u Nich swoje zlecenia.

  Data dodania: 17 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Czystapolska.org.pl »

  Możesz posprzątać plażę, zostać członkiem, organizować wydarzenia, przekazywać darowizny, a wszystko to ucząc się więcej na temat ochrony naszego środowiska przybrzeżnego i tatrzańskiego Dostarczamy wiedzę na temat rozwoju zdrowego planowania przestrzennego. Oceniamy pozytywny i negatywny wpływ na zdrowie potencjalnych rozwiązań poprawiających stan środowiska, takich jak wprowadzanie niebieskich i zielonych przestrzeni w miastach. Niebieskie przestrzenie, takie jak fontanny, stawy, rzeki i tereny zielone, takie jak parki i ogrody publiczne, pozytywnie wpływają na zdrowie i samopoczucie, zapewniając cień, aktywność fizyczną i możliwości relaksu. Mają one również znaczenie w świetle adaptacji do klimatu.

  Data dodania: 14 07 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł, Produkcja

Najnowsze wiadomości: