\ Kategoria: Przemysł, Produkcja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Agregaty »

Automatyka »

Biopaliwa »

Browarniczy »

Budowlany »

Budownictwo »

Ceramiczny »

Ceramika »

Chemia »

Chemiczny »

Chłodnictwo »

Chłodniczy »

Ciepłowniczy »

Drewno »

Drukarnie »

Drzewny »

Dźwigi »

Dźwigi i urządzenia »

Ekologia »

Elektromaszynowy »

Elektromechanika »

Elektroniczny »

Elektrotechniczny »

Elektrotechnika »

Energetyczny »

Energetyka »

Farby przemysłowe »

Farmaceutyczny »

Farmaceutyka »

Firmy »

Galwanizacja »

Gastronomiczny »

Gazowniczy »

Górnictwo »

Górniczy »

Gospodarka odpadami »

Gospodarka wodna »

Gumowy »

Hale magazynowe »

Hale namiotowe »

Handel »

Hutnictwo »

Hutniczy »

Hydraulika »

Hydraulika Siłowa »

Inne »

Kable »

Kompresory »

Konstrukcje stalowe »

Kontenery »

Lekki »

Leśnictwo »

Maszynowy »

Maszyny »

Materiały opałowe »

Meble »

Meblowy »

Metalurgia »

Metalurgiczny »

Mięsny »

Monopolowy »

Motoryzacyjny »

Narzędzia »

Narzędziowy »

Obrabiarki »

Oczyszczalnie ścieków »

Odlewniczy »

Odpady »

Odzież »

Opakowania »

Opał »

Palety »

Paliwowy »

Plandeki »

Pneumatyka »

Podnośniki »

Podnośniki, transportery »

Pojemniki »

Poligrafia »

Poligraficzny »

Półprodukty »

Przemysłowe »

Recykling »

Rolniczy »

Rybołówstwo »

Silniki »

Spożywczy »

Stalowe »

Stalowy »

Stoczniowy »

Surowce wtórne »

Tartaki »

Technika »

Tekstylny i skórzany »

Telekomunikacyjny »

Tkaniny »

Transportery »

Tworzywa »

Tworzywa sztuczne »

Tytoniowy »

Urządzenia »

Urządzenia przemysłowe »

Usługi przemysłowe »

Windy »

Wózki widłowe »

Wyroby metalowe »

Złom »

Łożyska »

 • MobilneKontenery.pl - produkcja, sprzedaż, wynajem »

  Firma MobilneKontenery. pl produkuje kontenery na sprzedaż lub wynajem. Moduły mieszkalne posiadają wszystkie cechy pokoju z łazienką. Można wyposażyć taki kontener w łóżka (nawet piętrowe), sanitariaty, prysznice. Kolejną propozycją jest kontener sanitarny, w którym zainstalowane są toalety dla pracowników. Pracownicy mogą korzystać również z kontenera socjalnego, w którym można zjeść posiłek oraz pozostawiać osobiste rzeczy.
  W modułach biurowych znajdą miejsce kierownicy budowy, a w pomieszczeniach typu stróżówki pracownicy firmy ochroniarskiej.
  Wybierając kontener pracownicy MobilneKontenery. pl doradzą i dostosują go do indywidualnych potrzeb. Firma zapewnia wysoką jakość, a zarazem niską cenę za zakupione lub wynajęte moduły. Możemy liczyć także na fachowe doradztwo i możliwość szybkiego transportu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 04 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • BKD & Partners »

  BKD & Partners jest znanym dystrybutorem, zajmującym się sprzedażą soli drogowej w Polsce oraz Europie Zachodniej. Sól przemysłowa BKD & Partners jest skutecznym sposobem zapewnienia bezpieczeństwa na jezdniach i chodnikach podczas zimy. Oferowane przez naszą firmę produkty pochodzą z krajowych kopalni, oraz z regionów zagranicznych. Zapewniamy transport oraz wysoką jakość proponowanych przez nas rozwiązań.

  Data dodania: 22 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Awexim - optymalizacja procesów produkcyjnych »

  Piła taśmowa do metalu - co to jest? Sama maszyna ma wysoką moc znamionową, dzięki czemu jest wydajna. Przeznaczony jest do wykonywania cięcia metalu, może wykonywać cięcie o różnym stopniu skomplikowania, rodzaju. Jest to cięcie proste lub kątowe. Szczególną rolę pełni głowica tnąca, w przecinarce taśmowej zastosowano brzeszczot taśmowy w postaci zamkniętej taśmy.

  Data dodania: 21 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Carbolite gero - Piece muflowe, laboratoryjne, suszarki »

  Marka Carbolite-Gero to synonim najwyższej jakości oraz nowatorskich rozwiązań w technologii cieplnej. Połączenie dwóch doświadczonych firm wraz z liniami produktowymi, pozwoliło na umocnienie pozycji marki na rynku światowym. Carbolite-Gero specjalizuje się w projektowaniu i produkcji pieców laboratoryjnych oraz przemysłowych zgodnych ze standardami. Marka Carbolite-Gero jest także ekspertem w opracowywaniu i dostarczaniu niestandardowych rozwiązań dla branż bardzo wysoko wyspecjalizowanych, takich jak medycyna, materiałoznawstwo, czy nawet kosmonautyka.

  Data dodania: 25 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia stali i wyrobów hutniczych Profi-Stal »

  Wyroby hutnicze muszą zostać wykonane z niezwykłą precyzją, a także dokładnością. Doskonale coś na ten temat wiemy, ponieważ na co dzień zajmujemy się sprzedażą takich elementów, które pochodzą od najlepszych, renomowanych producentów. Profi-Stal to firma, której warto zaufać, terminowo realizująca wszystkie zamówienia. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy.

  Data dodania: 06 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja i chłodnictwo – Termopol Ice z Raszyna »

  Firma Termopol Ice jest marką, która Działa aktywnie od ponad 20 lat. Profesjonalnie i fachowo zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń chłodniczych, między innymi agregatami chłodniczymi. Firma świadczy również kompleksowe usługi serwisowe, a w przypadku wątpliwości pomoże dobrać odpowiednie urządzenie do istniejącej już infrastruktury.

  Data dodania: 04 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • JS Gloves - Polski producent rękawic ochronnych, roboczych - Hurtownia »

  JS-GLOVES FOOD COMFORT Line oferowane przez sklep https://js-gloves. pl/ są skierowane do przemysłu spożywczego, rękawic antyprzepięciowe idealnie nadają się do pracy w chłodni. Wyprodukowane z użyciem rdzeniowych włókien technicznych, w 100% chronią dłoń przed przecięciem, ponadto spełniają one wszelkie przepisy unijne dotyczące kontaktu z żywnością.

  Data dodania: 03 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przewody i kable elektryczne - producent mgwires.pl »

  Branża produkcyjna jest niezwykle wymagająca, szczególnie w przypadku produkcji przewodów elektrycznych. Od 2009 roku w Chybiu działa profesjonalna firma produkcyjna MG WIRES. Fabryka jest wyposażona w nowoczesne maszyny, obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników. Firma produkuje przewody ciepłoodporne, chemoodporne, bezhalogenowe. Przewody przeznaczone są do różnorodnych branż, między innymi automotive oraz odnawialnych źródeł energii.

  Data dodania: 26 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Katalog produktów Promot Włocławek »

  Firma PROMOT z Włocławka to producent szczotek węglowych do urządzeń elektrycznych. Serwis SzczotkiWeglowe. pl prezentuje ofertę producenta szczotek węglowych, części motoryzacyjnych, części do elektronarzędzi i wielu innych. W ofercie znajdują Państwo także takie produkty jak: części do elektronarzędzi, części motoryzacyjne, łożyska, smary, oleje i kleje.

  Data dodania: 23 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Gawrońscy - Obróbka metali CNC »

  Gawrońscy Sp. z o. o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki metali CNC. Firma produkuje detale dla wielu gałęzi przemysłu - od spożywczego, przez chemiczny po motoryzacyjny. Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani pracownicy z zakresu obróbki metalu, a także technologowie i programiści. Wszelkie detale wykonujemy według norm oraz projektów indywidualnych. Realizujemy zlecenia zarówno seryjne, jak i jednostkowe, wedle Państwa zapotrzebowania. Do dyspozycji posiadamy bardzo szeroko zaopatrzony park maszynowy, w którym zrealizujemy dla Państwa nawet najbardziej wymagające projekty.

  Data dodania: 22 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Wózki paletowe, podnośnikowe oraz stoły podnośne. - Silverstone »

  Silverstone posiada magazyn główny w Szwecji o powierzchni 11000 m2. Pracownicy firmy Silverstone dokładają wszelkich starań, aby stany magazynowe reprezentowały jak najszerszą ofertę produktów. Firma Silverstone powstała w 1995 i jest jednym z największych w Europie dostawców wyposażenia do transportu wewnętrznego.

  Data dodania: 22 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy z nadrukiem Bydgoszcz - berg-tape.com.pl »

  Firmy wysyłające swoje towary za pośrednictwem kurierów, producenci, a także wiele innych podmiotów używa różnorodnych materiałów reklamowych. Dość nietypowym są taśmy z nadrukiem Bydgoszcz. Łączą w sobie funkcje reklamowe z użytkowymi. Taśmy Berg powstają na zamówienie klientów w dowolnych ilościach. Może być to taśma pakowa z logo firmy lub z dowolnym nadrukiem np. w postaci ostrzeżenia w delikatnym towarze. W ofercie jest także taśma papierowa oraz wiele innych. Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie berg-tape. com. pl

  Data dodania: 18 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja paneli fotowoltaicznych - thornmann.com.pl »

  Wraz z rozwojem technologii, pojawiają się nowe wyzwania dla ochrony środowiska. Konieczna staje się efektywna utylizacja paneli fotowoltaicznych, a także utylizacja baterii samochodów elektrycznych. Firma Thornmann Recycling Sp. z o. o. nieustannie opracowuje nowe metody, dzięki którym utylizacja fotowoltaiki jest niegroźna dla ludzi i środowiska. We współpracy z ośrodkami badawczymi rozwijana jest również utylizacja samochodów elektrycznych oraz wiele innych działań. Na stronie thornmann. com. pl znajduje się pełna lista materiałów, które mogą być poddane recyklingowi i utylizacji.

  Data dodania: 18 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Grupa producentów owoców i warzyw - gpklasa.pl »

  W firmie GP Klasa pragniemy każdorazowo dostarczać wysokiej jakości zdrowe i bezpieczne owoce i warzywa. Nieustannie badamy potrzeby zmieniającego się rynku spożywczego i dostosowujemy nasze produkty do aktualnych trendów i potrzeb klientów. Jeśli jesteś zainteresowany produktem, którego nie ma w ofercie, chętnie wykorzystamy nasze możliwości produkcyjne, aby dostosować się do potrzeb klientów.

  Data dodania: 05 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Żurawina liofilizowana - frigoklasa.pl »

  Frigo Klasa to producent żywności liofilizowanej oraz klasycznych mrożonek. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiło, że jego wyroby spełniają najwyższe normy jakościowe. Frigo Klasa oferuje np. liofilizowane truskawki oraz żurawinę. Dzięki zastosowaniu tej technologii przetwarzania zachowują one swój naturalny smak, aromat oraz wygląd i nie tracą przy tym właściwości odżywczych.

  Data dodania: 12 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Płyta warstwowa cena - Veyna »

  Firma Veyna oferuje swoim Klientom wysoką jakość paneli drzwiowych i wypełnień aluminiowych. Wykorzystujemy najnowszą technikę oraz materiały do tworzenia nowoczesnego wzornictwa. Wyróżniamy się na tle konkurencji przede wszystkim najkorzystniejszą ceną. Warte uwagi są wypełnienia drzwiowe Prestige Line, które charakteryzują się prostym wykończeniem. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

  Data dodania: 09 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie laserowe - centrumlaserowe.pl »

  Poszukujesz firmy, która oferuje laserowe cięcie w stali nierdzewnej i aluminium? Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Centrum laserowe Veyna. Posiadamy niezbędne maszyny i urządzenia do wykonywania perfekcyjnych wycięć. Dostarczamy towar do Klienta w ekspresowym czasie. Możemy również wykonać zamówienie na produkcie dostarczonym przez Klienta. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

  Data dodania: 05 02 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł, Produkcja

Najnowsze wiadomości: