\ Kategoria: Doradztwo - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Adwokaci LM-Kancelaria.pl »

  Jeśli szukasz zaufanej kancelarii, której możesz powierzyć skomplikowane postępowania działowe to w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński Mierzwicka możesz liczyć na profesjonalne wsparcie. Specjalizujemy się w sprawach o podział majątku wspólnego, o dział spadku i o zniesienie współwłasności. Oferujemy również kompleksowe wsparcie prawne przedsiębiorcom i inwestorom budowlanym. Nasze doświadczenie pozwala osiągać satysfakcjonujące porozumienia, ale jeśli zachodzi taka potrzeba, reprezentujemy interesy klientów w sądzie. Znajomość języka angielskiego i francuskiego pozwala nam skutecznie rozwiązywać również sprawy z elementem międzynarodowym. Wszelkie informacje o naszych usługach i specjalizacjach znajdziesz na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz - Adwokat Roman Wiatrowski »

  Jeżeli poszukujesz prawników, którzy rozwiążą Twój każdy problem natury prawnej, a do tego podejdą do sprawy w sposób rzetelny oraz dyskretny, skontaktuj się z adwokatem, Bydgoszcz. Adwokat, Bydgoszcz, rozwody, posiada również wszechstronne specjalizacje, m. in. w sprawach gospodarczych, prawie karnym i sprawach pracowniczych.

  Data dodania: 15 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka, porady prawne, prawnik - maciag-kancelaria.pl »

  Wsparcie adwokata to najlepsze rozwiązanie, jeśli nasze kłopoty dotyczą natury prawnej. W wielu sytuacjach ważne jest szybkie i konkretne działanie, aby nie przysporzyć sobie dodatkowych problemów. Rozwiązywanie ich na własną rękę może skończyć się źle, dlatego zawsze warto przedyskutować sprawę ze specjalistą.

  Data dodania: 29 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat z Częstochowy - Adrian Nowicki »

  Adwokat Adrian Nowicki, to profesjonalny adwokat, który do swojej pracy podchodzi rzeczowo, z wykorzystaniem w pełni swojej wiedzy i doświadczenia. Otwartość i pełna dyskrecja, to podstawa w tym zawodzie. Dzięki niej możemy każdy klient może poczuć się swobodnie, co wpływa na całą dalszą owocną współpracę.

  Data dodania: 14 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice - ggk-kancelaria.pl »

  GGK Kancelaria to adwokat w Katowicach, który zapewnia zarówno doraźne wsparcie, jak i stałą pomoc z zakresu prawa. W ramach usług kancelarii GGK realizowane są między innymi: profesjonalne doradztwo prawne, sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów, udział w negocjacjach oraz reprezentowanie w postępowaniu sądowym czy też administracyjnym.

  Data dodania: 07 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Poznań, obsługa bhp Poznań - BHP LAB »

  Firma BHP LAB działa głównie na terenie Poznania i okolic, ale także w innych rejonach województwa wielkopolskiego. nPomagamy pracodawcom w zapewnianiu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, gdyż na nich spoczywa ten obowiązek oraz odpowiedzialność. nMożemy działać jako zewnętrzna służba bhp sprawując regularny nadzór nad danym zakładem pracy, lub współdziałać z już istniejącą służbą bhp prowadząc szkolenia okresowe bhp. nnW naszej ofercie znaleźć można:n- szkolenia wstępne bhpn- szkolenia okresowe bhpn- oceny ryzyka zawodowegon- protokoły powypadkowen- instrukcje bhpn- pomiary natężenia oświetlenia ogólnego oraz ewakuacyjnegon- kursy pierwszej pomocynnPomiarów natężenia oświetlenia dokonujemy za pomocą wysokiej klasy luksomierzy z aktualnym świadectwem wzorcowania. nnPodczas kursów pierwszej pomocy korzystamy z nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń, który pomaga jak najlepiej oddać realne sytuacje zagrożenia życia i zdrowia. Kursy prowadzą tylko ratownicy medyczni z doświadczeniem w ratowaniu życia i zdrowia w Pogotowiu Ratunkowym bądź szpitalnym SOR.

  Data dodania: 05 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Eliza Dąbrowska - adwokaci-dabrowscy.pl »

  Eliza Dąbrowska od wielu lat z powodzeniem prowadzi kancelarię adwokacką. Pracują tam dobrze wykształceni prawnicy, którzy mają odpowiednie doświadczenie i umiejętności, żeby poradzić sobie z każdym problemem. Specjalizujemy się w pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Na naszym koncie jest wiele uzyskanych rozwodów czy spraw o alimenty.

  Data dodania: 25 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa »

  INSIEME, czyli prywatny ośrodek leczenia uzależnień Warszawa zaprasza do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane odwykiem od uzależnienia. Pierwszy krok zawsze należy do naszych podopiecznych, którzy z chęcią zmiany, pozbycia się nałogu, udają się na odwyk do naszej placówki. Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa, czyli Insieme w Magdalence, zapewnia kompleksowe podejście, pełne wsparcie i pracę z doświadczonymi specjalistami z dziedziny psychoterapii, terapii, leczenia uzależnień. Zapraszamy serdecznie na stronę www jaką prowadzi ośrodek leczenia uzależnień Warszawa - tam znajduje się więcej informacji odnośnie leczenia, odnośnie samej placówki, a także kadry psychoterapeutów, specjalistów pomagających uporać się z problemem uzależnienia.

  Data dodania: 25 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka śląsk - bohosiewicz-adwokaci.pl »

  Kancelaria adwokacka Bohosiewicz znajduje się w Katowicach i oferuje kompleksową pomoc prawną. Zespół prawników specjalizuje się różnych dziedzinach prawa. Kancelaria zajmie się sprawami związanymi z prawem cywilnym, karnym, autorskim, gospodarczym i nie tylko. Kancelaria adwokacka Bohosiewicz posiada siedzibę w Katowicach na Śląsku, ale działa na terenie całej Polski.

  Data dodania: 19 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Crowdfunding udziałowy dla startupów - olcapital.pl »

  Wejdź na platformę Oliver Capital i zainteresuj się wyjątkowymi biznesami, poszukującymi wsparcia finansowego. Dzięki Oliver Capital będziesz mógł zainwestować w obiecujący start up. Nie wahaj się i już teraz zaufaj Oliver Capital, a zostaniesz otoczony kompleksową opieką doświadczonych profesjonalistów od prawa, IT czy też marketingu. Oliver Capital zaprasza!

  Data dodania: 05 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • DNS Claims Odszkodowanie za wypadek drogowy UK i za wypadek w pracy UK »

  Nasz serwis cieszy się już od dawna ogromnym zaufaniem ze strony klientów. Wybierając nas przekonasz się do profesjonalizmu oraz szybkości prowadzenia powierzonych nam przez Ciebie spraw. Z nami nie musisz się martwić o dodatkowe koszty. Warto, żebyś wiedział, iż otrzymujesz pełną wartość przyznanego Ci odszkodowania, a wszelkie koszty pokrywane są przez ubezpieczyciela sprawcy wypadku. http://dns-claims. co. uk 02033024733

  Data dodania: 28 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaty w specjalizacji rozwodowej - przemyslaw-dziubak.pl »

  Nasza kancelaria prawnicza prowadzi działania prawne w zakresie prawa rodzinnego. Świadczymy usługi adwokackie na terenie Poznania i okolic. Specjalizujemy się m. in. w kwestiach i sprawach sądowych związanych z rozwodem, separacją, orzeczeniami nieważności małżeństwa, podziałem wspólnego majątku, ustalaniem alimentów oraz ograniczaniem lub zupełnym pozbawieniem praw rodzicielskich.

  Data dodania: 22 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Karola Dębowskiego | Adwokat Sandomierz »

  Adwokat Karol Dębowski zdobył różnorodne doświadczenie podczas odbywania aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Wykwalifikowany prawnik oferuje pomoc prawniczą oraz wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria adwokacka ma siedzibę w mieście Sandomierz. Kancelaria adwokacka prowadzi zróżnicowane sprawy na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Adwokat gwarantuje pomoc prawną w tematach powiązanych z m. in. prawem cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym czy wykroczeniami. W procesach cywilnych oraz administracyjnych prawnik reprezentuje strony jako pełnomocnik, a w postępowaniu karnym oferuje również pomoc prawną pokrzywdzonym. Kancelaria z miasta Sandomierz pomaga w sprawach karnych i wykroczeniach zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak i wykonawczego. Karol Dębowski występuje przed organami, urzędami, a także sądami w imieniu interesantów na terenie całej kraju. Prawnik reprezentuje osoby fizyczne, prawne w tym firmy i podmioty gospodarcze. W celu umówienia wizyty kancelaria adwokacka prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny. W kwestii dodatkowych informacji adwokat zaprasza do biura - ul. A. Mickiewicza 15, 27-600 Sandomierz.

  Data dodania: 22 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Radcy Prawni, jak odfrankowić kredyt - kpchf.pl »

  Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie zwlekaj i skontaktuj się z kpchf. pl już dziś!

  Data dodania: 14 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Strażecka »

  Notariusz jest niezależnym profesjonalistą powołanym do zapewnienia ochrony praw i interesów osób fizycznych i prawnych. Notariusz w swojej działalności kieruje się normami różnych gałęzi prawa, co zmusza go do bycia prawnikiem o szerokim profilu i stałego monitorowania zmian w ustawodawstwie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 12 08 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości: