\ Kategoria: Doradztwo - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Notariusz Joanna Frankowska-Paczuska Kancelaria Notarialna Wołomin »

  Notariusz Joanna Frankowska - Paczuska Kancelaria Notarialna Wołomin wykonuje wiele czynności. Do jej zadań należy sporządzanie aktów notarialnych, do których można zaliczyć umowy o podział majątku wspólnego, oświadczenia o poddaniu się egzekucji, umowy o dożywocie, pełnomocnictwa, testamenty i wiele innych, o których mowa jest na stronie internetowej Kancelarii Notarialnej Wołomin. Jeżeli zatem szukasz porady w tego typu sprawach, skontaktuj się z Kancelarią już dziś!

  Data dodania: 10 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • JP Weber »

  JP Weber jest firmą doradczą w zakresie zarządzania, która zapewnia klientom fachowe wsparcie w transakcjach biznesowych i procesach fuzji, pozyskiwania inwestorów oraz opracowywania strategii i metod negocjacyjnych. JP Weber oferuje również pomoc w bieżących operacjach oraz usługi doradztwa prawnego. Zespół niezależnych ekspertów posiada duże doświadczenie i wiedzę w swoich dziedzinach, a ich celem jest zapewnienie klientom jak najlepszej obsługi.

  Data dodania: 04 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź AdwokatMedrzak.pl »

  Podział majątku, czy porady prawne w sprawie odszkodowania, czy windykacji wywołują wiele niewiadomych. Wszystkie je rozwieje Tomasz Mędrzak, adwokat z Łodzi. Dzięki empatii i indywidualnemu podejściu do spraw spadkowych, rozwodów, czy należności cywilnych poczujesz, że Twoja sprawa wcale nie jest tak skomplikowana. Także rozwody i alimenty leżą w zakresie działań tego łódzkiego adwokata.

  Data dodania: 01 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Projekty badawcze inżynieria materiałowa - cbrtp.pl »

  Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu to uznana jednostka badawcza, od wielu lat specjalizująca się w prowadzeniu projektów z branży elektrotechniki, geologii, geofizyki, inżynierii materiałowej, energetyki, mechaniki płynów oraz zarządzania. Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, tworzących nowoczesną naukę, już dzisiaj sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo pracy warszawa - adk-kancelaria.pl »

  Pracownicy często nie zdają sobie sprawy z praw, jakie im przysługują. Ich spora część, poza zapisami, które są zawarte w umowie, znajduje się w kodeksie pracy. Jeśli dana osoba czuje, iż jej prawa zostały naruszone, może przedstawić sprawę w sądzie pracy. Wtedy bardzo pomocny okazuje adwokat prawa pracy w Warszawie.

  Data dodania: 28 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Grzegorz Cieślik »

  Szukasz w internecie dobrej kancelarii adwokackiej Warszawa? Która zajmuje się rozwodami warszawskimi? Szukasz adwokata z warszawskiego centrum? Zobacz kancelarię adwokacką Warszawa adwokatgrzegorzcieslik. pl. Jest to kancelaria prawna Warszawa, której szukasz. Prawnik warszawski na pewno zapewni ci wysokiej jakości usługi.

  Data dodania: 28 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci LM-Kancelaria.pl »

  Jeśli szukasz zaufanej kancelarii, której możesz powierzyć skomplikowane postępowania działowe to w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński Mierzwicka możesz liczyć na profesjonalne wsparcie. Specjalizujemy się w sprawach o podział majątku wspólnego, o dział spadku i o zniesienie współwłasności. Oferujemy również kompleksowe wsparcie prawne przedsiębiorcom i inwestorom budowlanym. Nasze doświadczenie pozwala osiągać satysfakcjonujące porozumienia, ale jeśli zachodzi taka potrzeba, reprezentujemy interesy klientów w sądzie. Znajomość języka angielskiego i francuskiego pozwala nam skutecznie rozwiązywać również sprawy z elementem międzynarodowym. Wszelkie informacje o naszych usługach i specjalizacjach znajdziesz na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz - Adwokat Roman Wiatrowski »

  Jeżeli poszukujesz prawników, którzy rozwiążą Twój każdy problem natury prawnej, a do tego podejdą do sprawy w sposób rzetelny oraz dyskretny, skontaktuj się z adwokatem, Bydgoszcz. Adwokat, Bydgoszcz, rozwody, posiada również wszechstronne specjalizacje, m. in. w sprawach gospodarczych, prawie karnym i sprawach pracowniczych.

  Data dodania: 15 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka, porady prawne, prawnik - maciag-kancelaria.pl »

  Wsparcie adwokata to najlepsze rozwiązanie, jeśli nasze kłopoty dotyczą natury prawnej. W wielu sytuacjach ważne jest szybkie i konkretne działanie, aby nie przysporzyć sobie dodatkowych problemów. Rozwiązywanie ich na własną rękę może skończyć się źle, dlatego zawsze warto przedyskutować sprawę ze specjalistą.

  Data dodania: 29 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat z Częstochowy - Adrian Nowicki »

  Adwokat Adrian Nowicki, to profesjonalny adwokat, który do swojej pracy podchodzi rzeczowo, z wykorzystaniem w pełni swojej wiedzy i doświadczenia. Otwartość i pełna dyskrecja, to podstawa w tym zawodzie. Dzięki niej możemy każdy klient może poczuć się swobodnie, co wpływa na całą dalszą owocną współpracę.

  Data dodania: 14 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice - ggk-kancelaria.pl »

  GGK Kancelaria to adwokat w Katowicach, który zapewnia zarówno doraźne wsparcie, jak i stałą pomoc z zakresu prawa. W ramach usług kancelarii GGK realizowane są między innymi: profesjonalne doradztwo prawne, sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów, udział w negocjacjach oraz reprezentowanie w postępowaniu sądowym czy też administracyjnym.

  Data dodania: 07 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Poznań, obsługa bhp Poznań - BHP LAB »

  Firma BHP LAB działa głównie na terenie Poznania i okolic, ale także w innych rejonach województwa wielkopolskiego. nPomagamy pracodawcom w zapewnianiu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, gdyż na nich spoczywa ten obowiązek oraz odpowiedzialność. nMożemy działać jako zewnętrzna służba bhp sprawując regularny nadzór nad danym zakładem pracy, lub współdziałać z już istniejącą służbą bhp prowadząc szkolenia okresowe bhp. nnW naszej ofercie znaleźć można:n- szkolenia wstępne bhpn- szkolenia okresowe bhpn- oceny ryzyka zawodowegon- protokoły powypadkowen- instrukcje bhpn- pomiary natężenia oświetlenia ogólnego oraz ewakuacyjnegon- kursy pierwszej pomocynnPomiarów natężenia oświetlenia dokonujemy za pomocą wysokiej klasy luksomierzy z aktualnym świadectwem wzorcowania. nnPodczas kursów pierwszej pomocy korzystamy z nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń, który pomaga jak najlepiej oddać realne sytuacje zagrożenia życia i zdrowia. Kursy prowadzą tylko ratownicy medyczni z doświadczeniem w ratowaniu życia i zdrowia w Pogotowiu Ratunkowym bądź szpitalnym SOR.

  Data dodania: 05 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Eliza Dąbrowska - adwokaci-dabrowscy.pl »

  Eliza Dąbrowska od wielu lat z powodzeniem prowadzi kancelarię adwokacką. Pracują tam dobrze wykształceni prawnicy, którzy mają odpowiednie doświadczenie i umiejętności, żeby poradzić sobie z każdym problemem. Specjalizujemy się w pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Na naszym koncie jest wiele uzyskanych rozwodów czy spraw o alimenty.

  Data dodania: 25 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa »

  INSIEME, czyli prywatny ośrodek leczenia uzależnień Warszawa zaprasza do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane odwykiem od uzależnienia. Pierwszy krok zawsze należy do naszych podopiecznych, którzy z chęcią zmiany, pozbycia się nałogu, udają się na odwyk do naszej placówki. Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa, czyli Insieme w Magdalence, zapewnia kompleksowe podejście, pełne wsparcie i pracę z doświadczonymi specjalistami z dziedziny psychoterapii, terapii, leczenia uzależnień. Zapraszamy serdecznie na stronę www jaką prowadzi ośrodek leczenia uzależnień Warszawa - tam znajduje się więcej informacji odnośnie leczenia, odnośnie samej placówki, a także kadry psychoterapeutów, specjalistów pomagających uporać się z problemem uzależnienia.

  Data dodania: 25 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka śląsk - bohosiewicz-adwokaci.pl »

  Kancelaria adwokacka Bohosiewicz znajduje się w Katowicach i oferuje kompleksową pomoc prawną. Zespół prawników specjalizuje się różnych dziedzinach prawa. Kancelaria zajmie się sprawami związanymi z prawem cywilnym, karnym, autorskim, gospodarczym i nie tylko. Kancelaria adwokacka Bohosiewicz posiada siedzibę w Katowicach na Śląsku, ale działa na terenie całej Polski.

  Data dodania: 19 11 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości: