\ Kategoria: Doradztwo - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Adwokat Tarnów Kancelaria Raslegal »

  Nowo powstała kancelaria adwokacka Reslegal w Tarnowie świadczy szereg spraw dla osób indywidualnych jak i firm. Nasza kancelaria prawników i adwokatów to siedziba najskuteczniejszych i ambitnych pracowników w dziedzinie prawnej. Nasza specjalizacja to sprawy rodzinne jak i sprawy cywilne. My zajmiemy się twoim rozwodem, spadkiem, podziałem majątku oraz sprawami o odszkodowanie. Jesteśmy największą kancelarią na Podkarpaciu. Swoją siedzibę mamy w Rzeszowie Tarnowie i Przemyślu.

  Data dodania: 16 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Karola Dębowskiego | Adwokat Sandomierz »

  Adwokat Karol Dębowski zdobył różnorodne doświadczenie podczas odbywania aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Wykwalifikowany prawnik oferuje pomoc prawniczą oraz wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria adwokacka ma siedzibę w mieście Sandomierz. Kancelaria adwokacka prowadzi zróżnicowane sprawy na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Adwokat gwarantuje pomoc prawną w tematach powiązanych z m. in. prawem cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym czy wykroczeniami. W procesach cywilnych oraz administracyjnych prawnik reprezentuje strony jako pełnomocnik, a w postępowaniu karnym oferuje również pomoc prawną pokrzywdzonym. Kancelaria z miasta Sandomierz pomaga w sprawach karnych i wykroczeniach zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak i wykonawczego. Karol Dębowski występuje przed organami, urzędami, a także sądami w imieniu interesantów na terenie całej kraju. Prawnik reprezentuje osoby fizyczne, prawne w tym firmy i podmioty gospodarcze. W celu umówienia wizyty kancelaria adwokacka prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny. W kwestii dodatkowych informacji adwokat zaprasza do biura - ul. A. Mickiewicza 15, 27-600 Sandomierz.

  Data dodania: 22 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Radcy Prawni, jak odfrankowić kredyt - kpchf.pl »

  Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie zwlekaj i skontaktuj się z kpchf. pl już dziś!

  Data dodania: 14 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Strażecka »

  Notariusz jest niezależnym profesjonalistą powołanym do zapewnienia ochrony praw i interesów osób fizycznych i prawnych. Notariusz w swojej działalności kieruje się normami różnych gałęzi prawa, co zmusza go do bycia prawnikiem o szerokim profilu i stałego monitorowania zmian w ustawodawstwie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 12 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Doradca i mentor biznesowy - Camina.pl »

  Skorzystaj z profesjonalnych porad doświadczonego doradcy biznesowego Marty Łazar. To skuteczność oraz fachowość, dzięki którym zwiększysz swoje możliwości na rynku biznesowego. Mentoring biznesowy umożliwia Ci dopasowanie Twoich produktów lub usług do idealnych klientów. Doradca biznesowy dla małych firm to także odpowiedź na oczekujące wyzwania biznesowe. Sprawdź, w jaki sposób realizować swoje biznesplany. Zarządzanie małą firmą wymaga doświadczenia nabytego z pomocą doradcy biznesowego dla średnich firm.

  Data dodania: 10 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Frankowe - kancelariefrankowicze.pl »

  Jako kancelaria prawna zapewniamy kompleksową pomoc w sprawach frankowych poprzez sprawdzenie dokumentów przez zespół profesjonalnych prawników, a następnie pełną reprezentację kredytobiorców frankowych na wszystkich etapach postępowania, a w rezultacie możliwość wypowiedzenia umowy kredytowej lub zwrotu nadpłaconych opłat. Zapraszamy na stronę kancelariefrankowicze. pl

  Data dodania: 09 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Szerszeń | Kancelaria Adwokacka Poznań »

  Kancelaria adwokacka Pawła Szerszenia specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Adwokat studiował prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. Prawnik odbył aplikację przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w mieście Poznań. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy w obrębie szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Merytoryczna obsługa przedsiębiorców obejmuje, m. in. kompleksowego doradztwa prawnego, przygotowywania i opiniowania umów czy wydawania opinii prawnych. Adwokat obsługuje także klientów prywatnych. Prawnik pomaga osobom podejrzanym na etapie postępowania przygotowawczego. Sprawne działanie już na początkowym etapie, może pomóc w uzyskaniu zadowalających wyników. Obsługa prawna dostępna w mieście Poznań koncentruje się także na kwestiach związanych z rozwodem - separacja, alimenty, a także podział majątku. Prawnik reprezentuje klientów przed urzędami i sądami. Adwokat oferuje pełne zaangażowanie w każdą sprawę oraz profesjonalizm. Kancelaria adwokacka współpracuje z rozmaitymi prawnikami z całego kraju, co umożliwia występowanie przed sądami nie tylko w mieście Poznań, ale na terenie całej Polski.

  Data dodania: 03 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Joanna Kaźmierczak »

  Kancelaria Adwokacka Joanny Kaźmierczak znajduje się w Łodzi, w mieście tym udzielane są także porady prawne, szczególnie z takich działów jak prawo sportowe, prawo karne, odszkodowania. Dokładny rozmiar wykonanych umiejętności dostępny jest na stronie www adwokat-procesy. pl. Z naszej strony zapewniamy każdemu naszemu klientowi 100 procentowe zaangażowanie od pierwszej do ostatniej wizyty, tak żeby wszystkie przekazane nam problemy ukończone zostały werdyktem korzystnym dla naszego klienta. Zachęcamy do kontaktu oraz zadawania pytań.
  Do każdej przekazanej nam sprawy podchodzimy w pełni indywidualnie z 100 procentowym zaangażowaniem, zmierzając do pomyślnego rozwiązania komplikacji dla naszego konsumenta.

  Data dodania: 22 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa - legal.preals.pl »

  W Warszawie znajduje się siedziba Preals Legal - kancelarii wyspecjalizowanej w wielu dziedzinach prawa, dzięki dużemu zespołowi doświadczonych prawników. Aby umówić się na konsultacje, należy skontaktować się z ekspertami Preals Legal za pomocą numeru telefonu lub adresu e-mail. Preals Legal reprezentuje interesy swoich klientów już od ponad dziesięciu lat.

  Data dodania: 13 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Patryk Kruczek »

  Masz problem prawny? Skonsultuj go z nami. Wystarczy tylko umówić się na wizytę z prawnikiem. Możecie również do nas zadzwonić, chociaż preferujemy kontakt osobisty, dzięki czemu będziemy mogli przyjrzeć się całej sprawie lepiej. Oferujemy takie usługi, jak prawo administracyjne, energetyczne, umowy, rozwody, otrzymane spadki, kredyty frankowe i wiele innych.

  Data dodania: 30 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Consulting biznesowy - wiz-consulting.pl »

  Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie udoskonalenia procesów w przedsiębiorstwach oraz kompetencji pracowników. Pomagamy wprowadzić konkretne ulepszenia i zmiany mające na celu rozwój biznesu. Wyróżniamy się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Jeżeli poszukujesz firmy konsultingowej, specjalizującej się w logistyce, produkcji i inżynierii, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 26 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Cannabis Consulting »

  Cannabis Consulting świadczy doradztwo z zakresu uprawy medycznej konopii.

  Data dodania: 30 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rozwodowy Wrocław - rozwodznim.pl »

  Planujesz rozwód z mężem, ale nie wiesz, w jaki sposób podejść do tego skomplikowanego tematu? Nie wiesz, jakie masz prawa oraz możliwości? Kancelaria Adwokacka Chojka rozwieje Twoje wątpliwości. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do kontaktu. Jesteśmy w stanie rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy, a wiele lat doświadczenia w prowadzeniu rozwodów stawia nas na pozycji niekwestionowanego lidera. Sprawdź!

  Data dodania: 14 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • KlinikaUpadlosci.pl »

  Klinika Upadłości zapewnia kompleksową ochronę klientów przed wierzycielami. Klinika Upadłości pomoc adresuje w szczególności do osób z nadmiernym zadłużeniem. Klinika Upadłości przeciwdziała nielegalnym roszczeniom, niezgodnym z prawem bankowym oraz ustawie o kredycie konsumenckim. Na blogu internetowym Klinika Upadłości dowiedzieć się można, co to jest i na czym polega niewypłacalność, od kiedy ktoś staje się niewypłacalny, a także niewypłacalność a plan spłaty wierzycieli. Profesjonaliści firmy Klinika Upadłości tłumaczą, co to jest upadłość konsumencka i po się ją ogłasza, a także kto może ogłosić upadłość konsumencką w 2021 roku i kto nie może złożyć wniosku o upadłość konsumencką. Na blogu Klinika Upadłości przeczytać można artykuły o tym, co to jest pozytywna przesłanka upadłości konsumenckiej oraz co jest traktowane jako negatywna przesłanka upadłości konsumenckiej.

  Data dodania: 11 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny prawnik - adwokatzkatowic.eu »

  Nasza kancelaria adwokacka poleca kompleksową pomoc prawną w zakresie dla klientów indywidualnych i firm. Profesjonalne podejście do każdego klienta, pozwalają na dopasowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu opracowanie optymalnych rozwiązań.

  Data dodania: 10 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia Karol Czaplewski »

  Zespół Kancelarii Adwokata Karola Czaplewskiego zajmuje się rozwiązywaniem skomplikowanych problemów prawnych z zakresu prawa rodzinnego i prawa karnego. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji telefonicznej. Prawo rodzinne i rozwodowe, a także prawo karne to nasze pasje. Poniżej wskazujemy dane identyfikacyjne Kancelarii:
  Kancelaria Adwokacka Karol Czaplewski Adwokat Gdynia
  ul. Władysława IV 43, VI piętro, 81-395 Gdynia, telefon: 791097057
  Masz pytania na temat rozwodu lub podziału majątku? Zajrzyj na naszego bloga.

  Data dodania: 04 05 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości: