\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Przedszkole Wilanów | Baby English Academy »

  Baby English to przedszkole dwujęzyczne w miasteczku Wilanów. Zespół specjalistów wielokierunkowo wspiera rozwój dzieci. W placówce zatrudnione są nauczycielki, terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, psycholog, a także zespół native speakerów. Ci ostatni przebywają z dziećmi w ciągu dnia, w naturalny sposób oswajając je z językiem angielskim.

  Data dodania: 16 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży »

  W szkoleniach biznesowych dla firm znajdziesz konsultacje biznesowe dla B2B i B2C. To także szkolenia sprzedażowe. W swojej ofercie firma posiada model współpracy osobisty oraz zdalny, który doskonale się sprawdza we wszystkich formach współczesnej współpracy. To również szkolenia, telemarketing z wynikami.

  Data dodania: 13 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia fotowoltaiczne - kurs-fotowoltaika.pl »

  Fotowoltaika to przyszłość, a Ty możesz być jej częścią. Zapisz się na kurs fotowoltaiki online, który zapewnia 100% naukę zdalną. Czeka na Ciebie ponad 100 wartościowych lekcji, które przygotują Cię do państwowego egzaminu. Po jego zdaniu otrzymasz certyfikat, dzięki któremu zyskasz uprawnienia do montażu paneli fotowoltaicznych, pracy przy energii odnawialnej i wielu więcej dochodowych zawodów.

  Data dodania: 12 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Bajki edukacyjne lisek Fenek - audiobooki dla dzieci online »

  Przekaż swojemu dziecku bezpieczne i wartościowe książki i sprawdź asortyment sklepu Lisek Fenek. Oferta obejmuje audiobooki dla dzieci, kolorowanki, bajki edukacyjne z sympatycznym bohaterem oraz książki edukacyjne dla dzieci. To również ciekawe książki dla dzieci, które pomogą w wychowaniu pociech.

  Data dodania: 24 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Synergia.wz.uw.edu.pl »

  https://synergia. wz. uw. edu. pl/ to platforma łącząca pracodawców ze studentami Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w celu współpracy przy różnych projektach i inicjatywach badawczych mających na celu stworzenie bardziej dynamicznego rynku pracy w Polsce. Platforma synergia. wz. uw. edu. pl pomaga pracodawcom spotkać studentów, którzy są chętni do nauki i posiadają potrzebne im umiejętności, a także daje możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego i budowania CV przed ukończeniem studiów.

  Data dodania: 21 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zebra Raszyn - niepubliczne, anglojęzyczne »

  Chcesz znaleźć miejsce wyjątkowego dla swojego kilkulatka? Przedszkole Raszyn "Zebra”, jest tym, czego szukasz. Przedszkole anglojęzycznego Raszyn uczy w dwóch językach. Nasze przedszkole niepubliczne Raszyn ma wieloletnie doświadczenie, a nasze usługi są wysokiej jakości. Niepubliczne przedszkole Józefosław zaprasza.

  Data dodania: 20 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • E-booki do nauki angielskiego - booktown.pl »

  Booktown zaprasza na zakupy wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez książek oraz cenią sobie wygodę i atrakcyjne ceny. Ta księgarnia internetowa zajmuje się sprzedażą e-booków i audiobooków w przystępnych cenach. Dzięki współpracy z takimi wydawnictwami jak Edgard, Preston Publishing, Muza czy Znak – każdy czytelnik znajdzie w niej coś dla siebie.

  Data dodania: 16 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła podstawowa Lublin im. Bolesława Chrobrego »

  Wybranie miejsca edukacji dla swojej pociech jest bardzo trudne, z pomocą przychodzi Szkoła podstawowa Lublin im. Bolesława Chrobrego. Tutaj każde dziecko jest otoczone profesjonalną opieką. Dobra prywatna szkoła Lublin to gwarancja indywidualnego rozwoju dziecka w kierunkach, które go interesują. Warto pielęgnować indywidualne zainteresowania i talenty dziecka od najmłodszych lat a nasza szkoła właśnie to umożliwia. Poza lekcjami dostępny jest również szereg zajęć dodatkowych, spośród których każdy uczeń może wybierać dowolnie, na które chce uczęszczać. Szkoła podstawowa Lublin im. Bolesława Chrobrego to miejsce przyjazne dzieciom, ale również rodzicom, kadra nauczycielska dba o stałe informowanie dotyczące postępów każdego z uczniów. Zależy nam na tym, by dzieci uczyły się pracy w grupie, rozwijały indywidualne pasje i od najmłodszych lat brały udział w konkursach, zdobywając wybitne wyróżnienia. Dobra prywatna szkoła Lublin to nasza propozycja dla Twojego dziecka. Umów się na wizytę w naszej placówce, przyjdź i sprawdź, jak wygląda szkoła, sale lekcyjne oraz edukacja.

  Data dodania: 07 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Otwock - przedszkole-zlobek.waw.pl »

  Mini Przedszkolak to niepubliczne placówka w Józefowie. Firma prowadzi prywatne przedszkole i żłobek. W ramach zajęć dla podopiecznych oferowane są zajęcia z native speakerem, opieka psychologa, fizjoterapeuty i logopedy. Do dyspozycji wychowanków są dwa place zabaw i dobrze oświetlone, przestronne sale. Rodzice mogą skorzystać z parkingu znajdującego się przed placówką.

  Data dodania: 07 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola prywatne - przedszkola.edu.pl »

  Wszystkie osoby zainteresowane tematyką przedszkolną oraz tematami związanymi z wychowaniem i nauką najmłodszych dzieci serdecznie zapraszamy na portal Przedszkola. edu. pl. To jedyny tego typu serwis w całym Internecie. Problematykę rozwoju najmłodszych podejmujemy w sposób całkowicie kompleksowy. Doradzamy w wyborze odpowiedniej placówki. Dzięki nam dowiesz się, w jakich przypadkach przedszkola prywatne są lepsze, a kiedy lepiej postawić na przedszkola prywatne. Udzielamy kompleksowego wsparcia w tym zakresie, tak aby podjęcie tej niezwykle ważnej decyzji odbywało się w warunkach wiedzy i świadomości. Chociaż staramy się dostarczać rodzicom pełen zakres niezbędnej wiedzy, to jednak nie ograniczamy się tylko do tego obszaru działalności. Tworzymy także ogromną bazę ofert dotyczących przedszkoli, żłobków i innych instytucji przeznaczonych dla najmłodszych. W trakcie jednej wizyty na naszej stronie możesz bez trudu znaleźć placówkę dla Twojej pociechy. Wejdź na stronę Przedszkola. edu. pl i przekonaj się, jakie to proste.

  Data dodania: 01 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła filmowa warszawa - amafilmacademy.pl »

  Szukasz nowych możliwości rozwoju? Fascynuje Cię kino i przemysł filmowy? Wybierz naukę w szkole filmowej AMA FILM ACADEMY działającej w Warszawie i Krakowie. Tym, co nas wyróżnia, jest stawianie praktyki na pierwszym miejscu. Nasi studenci już w trakcie kursu pracują na planie i mają aktywny kontakt ze sprzętem i technologią, co pozwala im na zdobywanie cennego doświadczenia.

  Data dodania: 31 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Www.wce.pl - szkolenia ochrony »

  Warszawskie Centrum Edukacyjne MATEL SERVICE, to miejsce od którego warto zacząć swoją ścieżkę kariery. Organizowane są tam kursy kolejowe, które dają możliwości stabilnego zatrudnienia w szybko rozwijającej się branży. Warto zwrócić uwagę nie tylko na kurs maszynisty, ale także szkolenia ochrony. Te ostatnie, to świetny sposób, by przeszkolić swoich pracowników. Kwalifikowany pracownik ochrony w firmie, to gwarancja bezpieczeństwa. Warszawskie Centrum Edukacyjne MATEL SERVICE swoją pełną ofertę prezentuje na stronie www. wce. pl gdzie można także aplikować na kursy ochrony oraz szkolenia kolejowe.

  Data dodania: 28 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne - MegaMocni Włocławek »

  Przedszkole Niepubliczne MegaMocni, mające swoją siedzibę we Włocławku na ulicy Mazowieckiej 8, jest najlepszym wyborem dla Twojego dziecka. Przedszkole podzielone jest na 4 grupy dzieci, poczynając od 2, 5 a kończąc na 6 latkach. W sumie jest w stanie przyjąć do 100 dzieci. Przedszkole stosuje w swoim programie edukacyjnym połączenie elementów, które w sposób najbardziej korzystny wpływają na rozwój dziecka.
  Bazując po części na programie nauki dzieci autorstwa Marii Montessori, łącząc go z zagadnieniami ekologii, bezpieczeństwa oraz poszanowania drugiego człowieka, pozwala na harmonijny i prawidłowy rozwój dziecka od najmłodszych jego lat.

  Data dodania: 24 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Montessori - Ursynów Kabaty - Happy Lions »

  W przedszkolu dzieci uczą się przyjaźni, poznawania innych dzieci i znajomości, określania swoich sympatii, uczy się także rozumieć swoje uczucia, uczy się analizować swoje błędy i radować się z osiągnięć. Twoje dziecko dopiero zaczyna żyć i to w młodym wieku ułożone są wszystkie podstawy stosunku do otaczającego świata.

  Data dodania: 21 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe - Multilingua.edu.pl »

  Z centrum językowym Multi Lingua poprawisz kwalifikacje językowe swoich pracowników. To szkoła językowa, która oferuje szkolenia językowe dla firm, również edukację dla obcokrajowców. Szkolnictwo jest przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ucz się języków obcych u doświadczonych lektorów i native speakerów.

  Data dodania: 12 03 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości: