\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Szkoła językowa - clancity.pl »

  Szkoła językowa CLANcity działa w Gliwicach i oferuje wysokiej jakości kursy języka angielskiego – także dla najmłodszych, prowadzone przy pomocy metody Teddy Eddie. Zajęcia dostosowane są do poziomu studentów oraz ich potrzeb. Ponadto CLANcity pełni funkcję Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Assessment PL 277. Nie czekaj i sprawdź sam!

  Data dodania: 29 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • CG Wisdom - kursy Revit »

  CG Wisdom oferuje szeroki wybór różnego rodzaju kursów. Oferta może zainteresować między innymi osoby, które szukają kursów z programów do projektowania wnętrz czyt też kursów grafiki komputerowej online. Szeroki wybór sprawia, że każdy zainteresowany bez trudu znajdzie coś dla siebie. Warto dodać, że klienci mogą wykupić subskrypcję, która da dostęp do wszystkich kursów.

  Data dodania: 23 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła wizażu, kurs stylizacji – Artystyczna Alternatywa »

  Kursanci Artystycznej Alternatywy radzą sobie w takich branżach jak: makijażyści na planach sesji zdjęciowych i pokazów mody, kreatorzy mody i urody podczas produkcji filmowych i programów telewizyjnych, osobistych wizażystów indywidualnych ślubnych bądź czołowych marek kosmetycznych albo mediów. Zajęcia prowadzone są w Rzeszowie, Krakowie i Warszawie. Zajęcia dostosowywane są niemal indywidualnie do kursanta.

  Data dodania: 21 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Regipio.com »

  Kiedy chcesz, aby Twoje dzieci uczyły się angielskiego to powinnaś wiedzieć o tym, że mogą robić to również grając w gry. Może posłużyć do tego nawet bardzo ciekawa gra plenerowa, która na pewno będzie znakomitym urozmaiceniem nauki, dzięki czemu dzieci powinny zdecydowanie szybciej zapamiętywać słówka.

  Data dodania: 19 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Katowice - wankowicz.edu.pl »

  Kluczem do sukcesu szkół prywatnych takich jak liceum prywatne jest ich niewielka liczebność, która w naturalny sposób tworzy przyjazne środowisko. Nauczyciele mają więcej czasu z każdym dzieckiem, więc lepiej rozumiej, jak się uczą. Nauczanie można następnie odpowiednio dostosować, radykalnie zmniejszając różnice w osiągnięciach w klasie.

  Data dodania: 07 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Katowice - domoweprzedszkole.edu.pl »

  Prywatne przedszkole w Katowicach to nie tylko przedszkole, ale także swoisty styl życia. Przedszkole pomoże Ci w przekonaniu dziecka do nowatorskich form edukacji. Prywatne przedszkole, Katowice, to także opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz kreatywne zabawki wspomagające codzienną naukę.

  Data dodania: 07 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Katowice - international.edu.pl »

  Nasze przedszkole w Katowicach to urocze, miłe, inteligentne, zabawne, hałaśliwe, cudowne dzieci. Wszystko, co robimy w naszym przedszkolu - robimy dla nich wszystko, aby mogły rosnąć i rozwijać się. Nasze przedszkole to mili, wrażliwi i sympatyczni rodzice. Są głównymi pomocnikami w naszej pracy i za to jesteśmy im bardzo wdzięczni.

  Data dodania: 06 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia elektryczne - uprawnienia-elektryczne.pl »

  Chcesz zostać elektrykiem, ale prowadzisz zabiegany tryb życia? Nie trać czasu na stacjonarne kursy i zdobądź uprawnienia online dzięki platformie "Uprawnienia elektryczne". Wykorzystując metody nauczania na odległość, kursant ma możliwość samodzielnie wybrać czas zaczęcia nauki, a wiedzę przyswaja samodzielnie - koniec z nudnymi wykładami!  

  Data dodania: 05 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Trening zdolności poznawczych - braingym.pl »

  Trening zdolności poznawczych składa się z określonych ćwiczeń, które mają na celu pobudzenie określonych funkcji poznawczych. Są związane z przetwarzaniem słuchowym, wzrokowym, jak też pamięcią długotrwałą, czy umiejętności koncentracji. Wieloobszarowe działanie przynosi na prawdę zaskakujące efekty.

  Data dodania: 04 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • DJI Academy Fly and Film »

  Niezależnie od tego, czy pragniesz fotografować dronem, latać rekreacyjnie, czy też w celach biznesowych, mamy idealny kurs, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Nasze szkolenia pomagają uczestnikom uzyskać niezbędne umiejętności i uprawnienia, dzięki którym mogą realizować swoje własne projekty, jednocześnie otrzymując od nas stałe wsparcie. Ponadto wszyscy, którzy ukończą nasze programy, otrzymują zniżki na sprzęt, jak również możliwości dalszego tańszego szkolenia.

  Data dodania: 27 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Portal rekrutacyjny Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - studiuj.uek.krakow.pl »

  Studia to niezwykle ważny moment w życiu ucznia. Mają one dać studentowi szerokie pole manewru w przyszłości na rynku pracy. Dlatego więc, jeśli zależy Ci na ukończeniu porządnych studiów, które mają perspektywy, postaw na uczelnię, która cieszy się renomą. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie to niewątpliwie miejsce, które otwiera przed Tobą szanse na udaną przyszłość.

  Data dodania: 21 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci online - paroli.pl »

  Paroli to szkoła językowa umożliwiająca naukę języków angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. W ofercie szkoły znajdują się zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, na różnym poziomie zaawansowania. Paroli udostępnia możliwość zajęć indywidualnych oraz grupowych. W ofercie szkoły znajdują się kursy dla osób prywatnych, firm i instytucji. Zajęcia językowe odbywają się online.

  Data dodania: 08 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Złota Rybka »

  Przedszkole Złota Rybka to miejsce, gdzie wszystkie maluchy chodzą uśmiechnięte. Dbamy o to, aby każdego dnia dzieci mogły dowiedzieć się mnóstwa interesujących informacji, jakie odnoszą się do otaczającego świata. Wszystkie dzieci mogą liczyć na fachową, całodzienną opiekę. Cieszymy się z tego, że każdego dnia, na buziach naszych wychowanków, możemy obserwować szerokie uśmiechy.

  Data dodania: 06 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Twój najlepszy żłobek w Krakowie - tereferekrakow.pl »

  Twój najlepszy żłobek w Krakowie? Oczywiście w Terefere Kraków. Skorzystaj z oferty wiodących zajęć, wśród których znajdziesz zajęcia dla najmłodszych, naukę oraz integrację poprzez zabawę, również plastykę oraz rozwijanie zdolności motorycznych. To zabawa manualna poprzez wzmacnianie i stymulację zmysłów.

  Data dodania: 03 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kursy sos - kurs pierwszej pomocy »

  Strona internetowa kursysos. pl prowadzona jest przez profesjonalnego ratownika medycznego, który od lat zajmuje się prowadzeniem kursów pierwszej pomocy, a na co dzień pracuje jako instruktor w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy. Na kursysos. pl dostępny jest darmowy kurs pierwszej pomocy online z możliwością uzyskania certyfikatu za symboliczną opłatą. Regularnie prowadzony blog to kopalnia wiedzy na temat pierwszej pomocy z jasnymi przykładami i hipotetycznymi sytuacjami zagrożenia.

  Data dodania: 30 05 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości: