\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Zarządzanie Jakością »

  20 lat doświadczenia w pracy z zakresu doradztwa, szkoleń i wdrażania systemów zarządzania nauczyło nas odpowiedniego podejścia do klienta i jego wymagań. Zdajemy sobie sprawę z wartości czasu, dlatego najcięższą częścią pracy dotyczącą opisów procesów, procedur czy przygotowań zajmą się nasi konsultanci.

  Data dodania: 20 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń Medycznych Aquamed »

  Medyczne centrum szkoleniowe Twoich marzeń! Aquamed to miejsce oferujące idealną równowagę między profesjonalizmem a osobistym komfortem w trakcie odbywania kursów. Nasz oddany zespół zapewnia indywidualne podejście i w kompetentny sposób uczy pierwszej pomocy. Kursy w Aquamed pozwalają na zarówno teoretyczną jak i praktyczną naukę.

  Data dodania: 15 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Adventure Zbigniew Tarnawski »

  ADV Academy w Katowicach to szkoła nauki jazdy na motocyklu, która doskonali umiejętności w zakresie jazdy precyzyjnej, szosowej oraz adventure, dostarczając Ci przy tym wiele wrażeń, dobrej zabawy. Szkoła ADV Academy prowadzona jest przez wielokrotnie nagradzanego Zbigniewa Tarnowskiego, który zatrudnia wykwalifikowanych instruktorów.
  Szkolenia, kursy odbywają się na różnych poziomach zaaawansowania, dzięki czemu możesz dobrać ich poziom do swoich potrzeb oraz uemijętności. Dowiesz się na nich m. in., jak jeździć bezpiecznie, niezależnie od warunków drogowych oraz pogodowych. ADV Academy prowadzi szkolenia z jazdy precyzyjnej, szosowej, adventure, szkolenia indywidualne ADV oraz organizuje wycieczki motocyklowe. A jeśli nie posiadasz własnego pojazdu, możesz zdecydować się na jego wynajem.
  Kursy i warsztaty odbywają się w kilku ośrodkach, m. in. w Lublinie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępną na stronie internetowej szkoły motocyklowej.

  Data dodania: 05 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Studia lingwistyczne - ult.edu.pl »

  Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna to od lat działająca uczelnia wyższa, która zapewnia nauczanie na najwyższym poziomie. Studia inżynierskie, magisterskie czy podyplomowe odbywają się w systemie zdalnym, co zapewnia dużą wygodę. Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna oferuje przyjazną atmosferę, a także nauczanie na kierunkach takich jak filologia angielska czy niemiecka, a także budownictwo.

  Data dodania: 02 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Niemczech - eduworld.pl »

  Eduworld to pośrednik, który pomoże Ci w dostaniu się na wymarzone studia za granicą. Masz możliwość studiowania w 13 państwach Europy, między innymi na Cyprze, Malcie czy Danii. Eduworld pomaga przejść przez cały proces od dopasowania wyników kierunku, który chcesz studiować aż po proces złożenia dokumentów i dostania się na wymarzone studia.

  Data dodania: 22 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnia Lingwistyczno - Techniczna w Świeciu »

  Postaw na miejsce, które stawia sobie jako priorytet stały rozwój i poszerzanie horyzontów. Uczelnia Lingwistyczno- Techniczna w Świeciu oferuje swoim studentom liczne udogodnienia, które nie tylko uatrakcyjnią im czas spędzony na nauce, ale także mogą stanowić dobry start na rynku pracy w przyszłości. Liczne wysokie stypendia, współprace na skalę międzynarodową, czy pojawiające się nowe kierunki to tylko część tego, co oferujemy swoim uczniom.

  Data dodania: 19 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Świeciu »

  Szeroki wybór kierunków w jednym miejscu? Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Świeciu oferuje uczniom pełną listę kierunków z różnych branż. Na stronie placówki zamieszczona jest dokładna rozpiska klas oraz dokładny opis, z którym zachęcamy się zapoznać. Nie wybieraj kota w worku, tylko postaw na szkołę, która cieszy się dobrą reputacją i zaufaniem wśród rodziców i młodzieży.

  Data dodania: 19 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Cutu School »

  Kim jest profesjonalny fryzjer? Wielu odpowie, że to ktoś, kto ma duże doświadczenie. Niewątpliwie, ale przede wszystkim profesjonalizm przejawia się w znajomości zawiłości zawodu, ciągłym rozwijaniu umiejętności, zrozumieniu aktualnych trendów. Nie da się zostać profesjonalistą od zera, ale łatwo zrobić krok w kierunku mistrzostwa. Pomogą w tym kursy fryzjerskie.

  Data dodania: 17 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły szkolne - przyborydoszkoly.pl »

  PRZYBORYDOSZKOŁY. PL to w pełni profesjonalna strona internetowa, która oferuje sprawdzoną oraz rzetelną wiedzę dotyczącą dzieci oraz produktów, które przydatne są w roku szkolnym. Na blogu znaleźć można porady dotyczące doboru odpowiedniego tornistra dla dzieci. Ponadto z PRZYBORYDOSZKOŁY. PL dowiedzieć się można więcej o np. ćwiczeniach grafomotorycznych. Przekonaj się sam!

  Data dodania: 02 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty szkoleniowe dla firm - mateuszmrozowski.pl »

  Mateusz Mrozowski jest trenerem sprzedaży z wysokimi wynikami. Zaufało mu już wiele firm, które miały problemy ze skuteczną sprzedażą. Trener prowadzi warsztaty dla firm, w czasie których tłumaczy krok po kroku, co robić, aby skutecznie sprzedać produkt. Nie czekaj zatem, tylko zgłoś się do specjalisty i zacznij efektywnie sprzedawać.

  Data dodania: 22 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Nauka dykcji wrocław - voiceacademy.pl »

  W bardzo wielu przypadkach potrzebujemy poprawić naszą dykcję. Powodów może być bardzo wiele. Nasza nauka dykcji we Wrocławiu to szkoła, w której pracują absolutni profesjonaliści, którzy przygotują Ciebie i Twój głos na przykład do pracy z nim w przypadku radia, telewizji czy też w sytuacji, gdy musisz wiele przemawiać do innych osób.

  Data dodania: 20 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe Beztroski Świat! »

  Szukasz przedszkola dla swojej pociechy, nabierze odporność emocjonalnej i nauczy się samodzielność? Mieszkasz w na Żoliborzu lub Wilanowie? Koniecznie poznaj ofertę niepublicznego przedszkola językowego Beztroski Świat. Organizujemy zajęcia dla dzieci w oparciu o ich naturalną aktywność. Wspieramy ich rozwój i zdolności na każdym kroku. Zapewniamy, że Twoje dziecko trafi pod opiekę najlepszych specjalistów. Zapisz swoją pociechę już dzisiaj.

  Data dodania: 20 10 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Biglittlethings.edu.pl »

  Chcesz zapewnić swojemu dziecku dobry start w przyszłość? Chcesz, aby z łatwością mógł porozumieć się w języku obcym? Zapisz go do przedszkola biglittlethings! Tylko tutaj zapewnisz swojemu dziecku wyjątkową naukę języka angielskiego, która odbędzie się w przyjaznej atmosferze. Zobacz już sam i zajrzyj na ich stronę.

  Data dodania: 19 10 2022 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczna placówka edukacyjna - Beztroski Czas »

  Zapewniamy przyjazne otoczenie oraz doskonałe warunki do zdobywania wiedzy dla dzieci z różnym spektrum autyzmu. Zapraszamy do zainteresowania się ofertą niepublicznej szkoły z Wilanowa – Beztroski Czas to doświadczone grono specjalistów, potrafiących zainteresować uczniów nauczanymi tematami. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 10 2022 · szczegóły wpisu »
 • Efektywne kursy fizyki online - champions-school.pl »

  Champions School oferuje skuteczne lekcje języka angielskiego online. To świetna propozycja dla osób, które liczą na bezstresowe podejście i przyjazną atmosferę na lekcjach. Co istotne, opisywana Szkoła oferuje również korepetycje z innych przedmiotów. Uczniowie mogą zdecydować się na między innymi zajęcia z fizyki rozszerzonej online czy też korepetycje z chemii rozszerzonej online.

  Data dodania: 04 10 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości: