\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Kursy dla fizjoterapeutów - reha-academy.pl »

  Reha Academy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które są zainteresowane zakupem profesjonalnych kursów dla fizjoterapeutów. Nie czekaj i już teraz wybierz zarówno kurs dotyczący masażu tkanek głębokich jak i treningu medycznego w urazach stawu kolanowego. Reha Academy jest prowadzona przez doświadczonych fizjoterapeutów z pasją. Nawiąż kontakt już teraz!

  Data dodania: 30 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka chińskiego Białystok - pochinsku.pl »

  W szkole językowej pochinsku. pl czekają na Ciebie kreatywne metody edukacyjne, które pomogą Ci w przyjemnej nauce języka chińskiego! Wykwalifikowany zespół przygotuje dla Ciebie kursy online lub stacjonarne, dzięki którym poznasz tajniki chińskiego języka oraz zyskasz wiedzę na temat Państwa Środka. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej pochinsku. pl.

  Data dodania: 28 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kadry i płace - akademia.monikasmulewicz.pl »

  Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego to placówka oświatowa założona przez Panią Monikę Smulewicz, która została wpisana w rejestr MEN-u. Oferuje ona kurst z zakresu HR oraz egzaminy, dzięki którym uczestnicy mogą zdobyć specjalistyczne certyfikaty w dziedzinie kard oraz wynagrodzeń. Kursy odbywają się pod okiem doświadczonych specjalistów, pomagających odnaleźć się na rynku.

  Data dodania: 27 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Three Lions kursy angielskiego online, Kraków »

  Oferujemy kursy angielskiego w Krakowie. Wyjątkowość naszej metodologii polega na nauczeniu Cię mówienia podczas ćwiczeń, z łatwością, zachowując motywację i entuzjazm na każdym etapie nauki języka angielskiego. Różnorodność zajęć jest jak jasny kalejdoskop, dzięki któremu chcesz odkrywać świat, cieszyć się swoimi osiągnięciami i dalej się rozwijać.

  Data dodania: 24 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs językowy online| JN Tutor Pro »

  Chcesz podnieść swoje umiejętności z języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego? A może marzy Ci się nauka języka włoskiego? Szkoła językowa JN Tutor Pro oferuje wysokiej jakości kursy online wielu języków obcych, w tym także popularnego w ostatnich czasach języka chińskiego oraz kursy dwujęzyczne. Już dziś skorzystaj z indywidualnych lekcji z lektorem.

  Data dodania: 23 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań Rodo »

  ALJ oferuje klientom szkolenia z zakresu RODO oraz kompleksową obsługę zarówno stacjonarna, jak i online. Firmy potrzebują profesjonalnej pomocy w ochronie danych osobowych. ALJ to firma, która posiada doświadczenie w branży bezpieczeństwa danych. Szkolenie z ochrony danych osobowych to profesjonalizm oraz zaufanie.

  Data dodania: 15 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie wzorów prac dyplomowych - prace-dyplomowe-magos.pl »

  Podziel wykonanie pracy pracy dyplomowej na etapy i płać w ratach. Rozłóż pracę na etapy, uzgadniając z wykonawcą na czacie zamówienia. Płać za każdy etap po ukończeniu w 100% poprzedniego. Metoda ta ułatwi stronę finansową i usprawni postęp prac. Współpracujesz bezpośrednio z ekspertami, nie przepłacając pośrednikom, więc ceny są 2-3 razy niższe.

  Data dodania: 12 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja SysOps/DevOps Polska »

  Zwinne tworzenie oprogramowania to podstawa tworzenia devopss. Tutaj wymagania i rozwiązania programowe rozwijają się, współpracując z różnymi zespołami o różnych funkcjach. Podczas gdy Agile odnosi się do grupy podstawowych zasad, które są systematycznie stosowane podczas tworzenia oprogramowania, devops obejmuje również funkcje programowania. Większość ekspertów branżowych postrzega devops jako gałąź Agile. Nasza firma oferuje szkolenia devops. Zapotrzebowanie na specjalistów na obecnym rynku IT wzrosło wykładniczo na przestrzeni lat. Pracownicy i menedżerowie pracujący w firmach IT również uważają to za bardzo przydatne i uważają, że wspiera proces projektowania i rozwoju. Uzyskanie certyfikatu zapewnia krsantom pełne zrozumienie devops i sprawia, że jako specjalista jest bardzo pożądany na rynku IT. Przedsiębiorstwa stosujące procesy i praktyki devops osiągają większą ilość realizacji zadań projektowych wraz z wymaganą jakością. Jeśli chcesz zapisać się na szkolenia devops, zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 02 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Gdańskie Szkoły Medyczne Studium Administracji »

  Chcemy przygotować naszych absolwentów do samodzielnej, efektywnej pracy – z nami uzyskasz wiedzę niezbędną na każdym stanowisku – niezależnie od wybranej przez ciebie jednostki administracyjnej. Dzięki praktykom nabierzesz potrzebnej pewności i doświadczenia. Sprawdź co jeszcze możemy ci zaoferować!

  Data dodania: 22 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Test poziomujący angielski - Ling Team »

  Wykonanie testu poziomującego z języka angielskiego pozwala znaleźć skuteczną metodę nauki i dostosować jej poziom do aktualnej wiedzy. Szkoła języka angielskiego Kraków to nie tylko profesjonalne podejście do każdego uczestnika kursu, ale także pomoc i wsparcie na wszystkich etapach zdobywania nowych umiejętności.

  Data dodania: 20 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna w Kielcach - prywatna.muzycznakielce.pl »

  Prowadzona przez nas szkoła muzyczna znajduje się od 2021 roku w Kielcach. Możemy pochwalić się świetną kadrą nauczycieli, którzy są w stanie przekazać wiedzę z zakresu muzyki. Dajemy możliwość nauki na 1 poziomie w cyklu 4, 8 jak również 6-letnim. Nasza szkoła zapewnia też zajęcia muzyczno-rytmiczne dla przedszkolaków. Dzięki temu już nawet najmłodsi mają możliwość zdobyć podstawy muzyki. Możliwość nauki z tego rodzaju instrumentów wśród, których są: fortepian, skrzypce, flet, perkusja oraz sporo innych. Cena nauki w prowadzonej przez nas szkole jest bardzo atrakcyjna. Bardzo mocno zapraszamy każdego, kto chce, żeby jego dziecko miało możliwość zdobyć możliwość gry na instrumentach do zapoznania się z ofertą prowadzonej przez nas szkoły. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła podstawowa Kielce - naukoweszkoly.pl »

  Niepubliczna Szkoła im. Marii Skłodowskiej-Curie zlokalizowana jest w Kielcach. Pomysł na powołanie do życia tej placówki jest kontynuacją założenia Niepublicznego Naukowego Przedszkola Mini Collage. U podstaw naszej działalności przyjęliśmy, że szkoła jest szczególnym miejscem edukacji i rozwoju młodego człowieka. Przebywanie w szkole nie może oznaczać tylko nauczania. Idea szkoły musi być o wiele bardziej pojemna. Szkoła to wielopłaszczyznowy rozwój ucznia. Szkoła powinna uformować ucznia. Wspierać w rozwijaniu jego osobistych zamiłowań. Powinna krzewić wartości, które obecnie są ważne. Tolerancja innych zachowań, postaw i wartości jest warunkiem zdrowego funkcjonowania wśród innych. W naszej szkole istotne jest nie tylko nauczanie – ta idea towarzyszy nam od początku. Chcemy kształtować charakter ucznia. Kładziemy silny akcent na nauczanie języków. Niepubliczna Szkoła w Kielcach to placówka bez agresji i przemocy. Zapraszamy do prywatnej Szkoły w Kielcach.

  Data dodania: 20 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia - wykwalifikowani.eu »

  Zajrzyj na ten portal szkoleniowy, bo znajdziesz tutaj sprawdzone i atrakcyjne oferty. Dzięki kursom oraz szkoleniom można uatrakcyjnić swoje CV, dodając do niego wiele ciekawych pozycji jeszcze na studiach. Sprawdź, jaka oferta będzie odpowiednia dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wyszukiwarkę, dzięki któej szybko określisz branżę, rodzaj szkolenia, a także miejsce, w którym ma się ono odbywać. Prowadzimy naszą stronę w sposób profesjonalny, dlatego oferty jakie prezentujemy są godne zaufania. Warto je przejrzeć.

  Data dodania: 22 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła pływania dla dzieci Lublin - 4 Style »

  Działalność 4 Style ma przyjemność zachęcić wszystkich chętnych, którzy planują poprawiać swój styl pływania. 4 Style to instruktorzy z umiejętnościami, którzy umieją zająć się każdą osobą, choćby tą jaka mocno obawia się wody i odważyć się dokonać pierwszych kroków pływackich. 4 Style to działalność, jaka funkcjonuje na rynku od wielu lat, które zaskutkowały setkami godzin spędzonych na basenie wraz z naszymi podopiecznymi. Każdy uczeń, który zadecyduje się na naszą działalność, może być spokojny, iż wyjątkowo szybko rozpocznie pływać w bardzo skuteczny sposób w wielu rodzajach pływackich.

  Data dodania: 19 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z inwestowania w nieruchomości - laczynasbiznes.pl »

  Szkolenia sprzedażowe jak również pozyskiwanie leadów, czy szkolenia z inwestowania w nieruchomości to wydarzenia, które mają na celu poprawę efektywności firmy, a w szczególności działu sprzedaży. Szkolenia sprzedażowe są niezbędne dla Twojej firmy, jeśli chcesz: zwiększyć wolumen sprzedaży towarów lub usług, szkolenie nowicjuszy w sprzedaży, zdobyć praktyczne umiejętności w tym zakresie, przestudiuj wszystkie istniejące technologie sprzedaży i wybierz najbardziej odpowiednią, ukształtowanie odpowiedniego stosunku do sprzedaży wśród pracowników.

  Data dodania: 05 06 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości: