\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Pomoc w pisaniu prac - centrumopracowan.pl »

  Jeśli zdecydujesz się na zamówienie pracy, nasza współpraca rozpocznie się od sporządzenia harmonogramu, a także uzgodnienia wszelkich dodatkowych informacji. Na tym etapie uzgadniamy liczbę stron, tematykę, czas przygotowania itp. Ściśle przestrzegamy swoich zobowiązań, dlatego możemy zagwarantować, że klienci decydujący się na zamówienie u nas pracy są zawsze zadowoleni z jakości świadczonej usługi.

  Data dodania: 22 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła wyższa kujawsko-pomorskie - ksw.wloclawek.pl »

  Wejdź na stronę Szkoły Wyższej we Włocławku i zachwyć się pełną ofertą wyjątkowej uczelni. To tam możesz rozpocząć zarówno studia podyplomowe, studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Nie wahaj się i już teraz wybierz uczelnię, która na pierwszym miejscu stawia jakość kształcenia. Szkoła Wyższa we Włocławku zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 17 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka online - tele-nauka.pl »

  Tele-Nauka to internetowa szkoła językowa, która kieruje swoją ofertę zarówno do grup, jak i pojedynczych osób. Szkoła zapewnia kursy online z języka francuskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Zainteresowane osoby mogą otrzymać indywidualny plan nauki na podstawie określonego przez specjalistów poziomu znajomości języka obcego, jakiego zamierzają się uczyć.  

  Data dodania: 08 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nauczanie języka angielskiego - czerwonabudka.pl »

  Nowoczesna metoda nauki języka angielskiego opiera się na doskonaleniu umiejętności praktycznych. Nie trzeba być omnibusem gramatycznym, żeby płynnie porozumiewać się z drugim człowiekiem. Oferujemy kursy językowe na różnym poziomie, chociażby angielski B2. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostosowując do ich indywidualnych potrzeb tok nauczania.

  Data dodania: 05 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia SEP do 1KV - uprawnienia-sep-1kv.pl »

  Na stronie internetowej uprawnienia-sep-1kv. pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat organizowanych przez nas kursów na uprawnienia elektryczne. Organizujemy szkolenia, dzięki którym możesz otrzymać uprawnienia SEP do 1kV, kursy G1, G2, G3 i nie tylko. Dostępne są w formie online, dzięki czemu możesz z nich skorzystać bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze!

  Data dodania: 03 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kursy dla fizjoterapeutów - reha-academy.pl »

  Reha Academy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które są zainteresowane zakupem profesjonalnych kursów dla fizjoterapeutów. Nie czekaj i już teraz wybierz zarówno kurs dotyczący masażu tkanek głębokich jak i treningu medycznego w urazach stawu kolanowego. Reha Academy jest prowadzona przez doświadczonych fizjoterapeutów z pasją. Nawiąż kontakt już teraz!

  Data dodania: 30 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka chińskiego Białystok - pochinsku.pl »

  W szkole językowej pochinsku. pl czekają na Ciebie kreatywne metody edukacyjne, które pomogą Ci w przyjemnej nauce języka chińskiego! Wykwalifikowany zespół przygotuje dla Ciebie kursy online lub stacjonarne, dzięki którym poznasz tajniki chińskiego języka oraz zyskasz wiedzę na temat Państwa Środka. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej pochinsku. pl.

  Data dodania: 28 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kadry i płace - akademia.monikasmulewicz.pl »

  Akademia Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego to placówka oświatowa założona przez Panią Monikę Smulewicz, która została wpisana w rejestr MEN-u. Oferuje ona kurst z zakresu HR oraz egzaminy, dzięki którym uczestnicy mogą zdobyć specjalistyczne certyfikaty w dziedzinie kard oraz wynagrodzeń. Kursy odbywają się pod okiem doświadczonych specjalistów, pomagających odnaleźć się na rynku.

  Data dodania: 27 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Three Lions kursy angielskiego online, Kraków »

  Oferujemy kursy angielskiego w Krakowie. Wyjątkowość naszej metodologii polega na nauczeniu Cię mówienia podczas ćwiczeń, z łatwością, zachowując motywację i entuzjazm na każdym etapie nauki języka angielskiego. Różnorodność zajęć jest jak jasny kalejdoskop, dzięki któremu chcesz odkrywać świat, cieszyć się swoimi osiągnięciami i dalej się rozwijać.

  Data dodania: 24 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs językowy online| JN Tutor Pro »

  Chcesz podnieść swoje umiejętności z języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego? A może marzy Ci się nauka języka włoskiego? Szkoła językowa JN Tutor Pro oferuje wysokiej jakości kursy online wielu języków obcych, w tym także popularnego w ostatnich czasach języka chińskiego oraz kursy dwujęzyczne. Już dziś skorzystaj z indywidualnych lekcji z lektorem.

  Data dodania: 23 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań Rodo »

  ALJ oferuje klientom szkolenia z zakresu RODO oraz kompleksową obsługę zarówno stacjonarna, jak i online. Firmy potrzebują profesjonalnej pomocy w ochronie danych osobowych. ALJ to firma, która posiada doświadczenie w branży bezpieczeństwa danych. Szkolenie z ochrony danych osobowych to profesjonalizm oraz zaufanie.

  Data dodania: 15 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie wzorów prac dyplomowych - prace-dyplomowe-magos.pl »

  Podziel wykonanie pracy pracy dyplomowej na etapy i płać w ratach. Rozłóż pracę na etapy, uzgadniając z wykonawcą na czacie zamówienia. Płać za każdy etap po ukończeniu w 100% poprzedniego. Metoda ta ułatwi stronę finansową i usprawni postęp prac. Współpracujesz bezpośrednio z ekspertami, nie przepłacając pośrednikom, więc ceny są 2-3 razy niższe.

  Data dodania: 12 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja SysOps/DevOps Polska »

  Zwinne tworzenie oprogramowania to podstawa tworzenia devopss. Tutaj wymagania i rozwiązania programowe rozwijają się, współpracując z różnymi zespołami o różnych funkcjach. Podczas gdy Agile odnosi się do grupy podstawowych zasad, które są systematycznie stosowane podczas tworzenia oprogramowania, devops obejmuje również funkcje programowania. Większość ekspertów branżowych postrzega devops jako gałąź Agile. Nasza firma oferuje szkolenia devops. Zapotrzebowanie na specjalistów na obecnym rynku IT wzrosło wykładniczo na przestrzeni lat. Pracownicy i menedżerowie pracujący w firmach IT również uważają to za bardzo przydatne i uważają, że wspiera proces projektowania i rozwoju. Uzyskanie certyfikatu zapewnia krsantom pełne zrozumienie devops i sprawia, że jako specjalista jest bardzo pożądany na rynku IT. Przedsiębiorstwa stosujące procesy i praktyki devops osiągają większą ilość realizacji zadań projektowych wraz z wymaganą jakością. Jeśli chcesz zapisać się na szkolenia devops, zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 02 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Gdańskie Szkoły Medyczne Studium Administracji »

  Chcemy przygotować naszych absolwentów do samodzielnej, efektywnej pracy – z nami uzyskasz wiedzę niezbędną na każdym stanowisku – niezależnie od wybranej przez ciebie jednostki administracyjnej. Dzięki praktykom nabierzesz potrzebnej pewności i doświadczenia. Sprawdź co jeszcze możemy ci zaoferować!

  Data dodania: 22 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Test poziomujący angielski - Ling Team »

  Wykonanie testu poziomującego z języka angielskiego pozwala znaleźć skuteczną metodę nauki i dostosować jej poziom do aktualnej wiedzy. Szkoła języka angielskiego Kraków to nie tylko profesjonalne podejście do każdego uczestnika kursu, ale także pomoc i wsparcie na wszystkich etapach zdobywania nowych umiejętności.

  Data dodania: 20 07 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości: