\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Szkoła językowa online - lingua-pro.pl »

  Linguapro - Twoja brama do wielokulturowej komunikacji! Oferujemy kursy językowe, które umożliwiają opanowanie angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, japońskiego i wielu innych języków. Nasza metoda bezpośrednia skupia się na płynnym mówieniu i rozumieniu ze słuchu, abyś mógł swobodnie porozumiewać się w różnych sytuacjach. Sprawdź sam już dzisiaj!

  Data dodania: 05 06 2023 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia komunikacja medyczna online - szkoleniacps.pl »

  Jeśli szukasz możliwości rozwoju zawodowego, Centrum Psychologii Stosowanej Wojciech Chmielewski ma coś dla Ciebie. Oferujemy szeroki wybór szkoleń online z zakresu komunikacji interpersonalnej, zarządzania, technik sprzedaży, negocjacji handlowych i wielu innych. Nie czekaj więc i przekonaj się sam juz dzisiaj, co jeszcze Centrum ma do zaproponowania klientom!

  Data dodania: 03 06 2023 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie Prac - pisaniepracpomoc.pl »

  Pisanie Prac FOX - Twoje zaufane źródło pomocy w pisaniu prac akademickich! Wiemy, że pisanie prac zaliczeniowych, dyplomowych, licencjackich czy magisterskich jest wymagającym zadaniem, które wymaga umiejętności badawczych i planistycznych. Nasz zespół doświadczonych pisarzy i redaktorów zapewnia wysokiej jakości treści, dopasowane do Twoich potrzeb. Zaoszczędź swój czas z nami!

  Data dodania: 02 06 2023 · szczegóły wpisu »
 • Branżowa Szkoła I stopnia Elektroenergetyk - zawodelektryk.pl »

  Elektryk to zawód, który jest w stanie zawsze zapewnić jakieś zajęcie. Tym bardziej że brakuje takich specjalistów, jacy są w stanie profesjonalnie podejść do wykonywanych prac. Zapraszamy więc do tego, aby razem z nami zdobyć zawód elektryka. W ciągu roku zdobędziecie nie tylko odpowiednią wiedzę, ale także umiejętności. Warto pomyśleć o zdobyciu takiego zawodu.

  Data dodania: 26 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Pedagogika.pro - kursy pedagogiczne przez internet »

  Pedagogika. pro to miejsce, gdzie możecie zapisać się na różnego rodzaju kursy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma czas na to, aby jeździć na specjalne szkolenia. Dlatego oferujemy Wam możliwość wzięcia udziału w kursie w formie e-learningowej. Skorzystajcie z takiej możliwości, dzięki czemu będziecie mogli zdobyć zupełnie nowe umiejętności.

  Data dodania: 26 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka francuskiego e-book - AchTenFrancuski.pl »

  Czy chcesz opanować język francuski, ale nie masz czasu na regularne uczęszczanie do tradycyjnej szkoły językowej? Rozwiązaniem dla Ciebie może być kurs online Francuski Start! Zdalnie i online opanujesz język francuski od podstaw, dzięki gotowemu planowi nauki i wartościowym materiałom przygotowanym przez doświadczoną nauczycielkę. Dzięki temu osiągniesz swój cel językowy!

  Data dodania: 25 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Translation Street - biuro tłumaczeń ustnych i pisemnych »

  Nasz zespół rodzimych lingwistów biegle włada wieloma językami i gwarantuje szybkie terminy realizacji oraz dokładne tłumaczenia, dzięki czemu możesz łatwo docierać do klientów na całym świecie i rozwijać swój biznes. Upewnij się, że przekazujesz właściwy komunikat właściwym odbiorcom — zacznij korzystać z rozwiązań Translation Street już dziś! Odblokuj moc globalnej komunikacji z Translation Street, wiodącym biurem tłumaczeń. Zapewniamy szybkie i dokładne usługi tłumaczeniowe, aby pokonać barierę językową i pomóc Ci dotrzeć do nowych rynków.

  Data dodania: 14 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Team Players - efektywne szkolenia managerskie »

  Jesteśmy firmą szkoleniową działającą na rynku od 1995 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu realizujemy szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Oferujemy szkolenia z zakresu zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta, prawa pracy oraz Excela. Stworzyliśmy rozwiązania pozwalające trenować wiedzę zdobytą podczas szkoleń - gry biznesowe. Jesteśmy zespołem grającym do jednej bramki. Nasi trenerzy pełni pasji szkolili duże i bardzo duże firmy zarówno w języku polskim jak i angielskim. Lubią ze sobą współpracować, posiadają wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielą się swoim know-how.

  Data dodania: 12 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • TUV Katowice - tuv-thuringen.pl »

  TÜV THÜRINGEN Polska to wiodąca firma zajmująca się certyfikacją i inspekcjami. Certyfikaty TUV wydawane przez firmę potwierdzają zgodność z przepisami wynikającymi z norm i regulacji dotyczących bezpieczeństwa urządzeń, wyrobów, infrastruktury przemysłowej. TÜV THÜRINGEN oferuje rozwiązania i prowadzi audyty oraz certyfikacje, zapewniając spełnienie wymogów klientów.

  Data dodania: 12 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Motywacje - szkolenia biznesowe Katowice »

  Twoje Motywacje to firma szkoleniowa, która od lat zajmuje się organizowaniem szkoleń biznesowych dla osób, które chcą wiedzieć więcej o komunikacji interpersonalnej oraz o zarządzaniu stresem. Kursy prowadzone są przez osoby, które są wykwalifikowane oraz chętnie dzielą się swoją wiedzą. Ponadto Twoje Motywacje zapewnia również łatwy dostęp do psychoterapii dla osób, które potrzebują wsparcia!

  Data dodania: 12 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • Platforma kursów online - webtolearn.pl »

  Platforma Web To Learn to najlepszy sposób na stworzenie i sprzedaż kursów online. Nasza platforma do tworzenia kursów online oferuje materiały audio i wideo, e-booki i nagrania webinarów, które pomogą Ci stworzyć kurs, na którym chętnie będą uczyć się Twoi uczestnicy. Dzięki kreatorowi do tworzenia certyfikatów, zaświadczeń i dyplomów, Twój kurs online będzie kompletny i profesjonalny.

  Data dodania: 07 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • TSSP – Prywatna szkoła Kraków »

  Oferta edukacyjna, którą każdego roku przygotowujemy dla uczniów i młodzieży to bardzo cenione liceum, szkoła podstawowa, a także oddział przedszkolny. Jako szkoła prywatna w Krakowie koncentrujemy się na wychwytywaniu młodych talentów, ale także rozwijaniu pasji w każdym uczniu. Staramy się o to, aby każdy dzień w szkole był przygodą edukacyjną.

  Data dodania: 03 04 2023 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska Szkoła Biznesu »

  Krakowska Szkoła Biznesu istnieje już od 1991 roku i oferuje aż 90 różnych studiów podyplomowych. Ponadto, do dyspozycji są również specjalne programy MBA, a do tego lista rozszerzona jest o szeroki wybór prestiżowych szkoleń oraz kursów. Staramy się dawać swoim uczniom wszystko co najlepsze, dlatego dbamy o zapewnienie im wielu możliwości kształcenia i zdobywania dodatkowej wiedzy.

  Data dodania: 21 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac magisterskich - centrumopracowan.pl »

  Obecnie wiele wyspecjalizowanych firm i giełd treści może zaoferować pilną pomoc przy realizacji prac magisterskich, jednak nie wszystkie specjalizują się w przygotowywaniu publikacji naukowych o tak głębokim poziomie jak nasza. Niskie ceny mogą wskazywać, że Twoja praca dyplomowa okaże się banalną kompilacją już opublikowanych i znanych prac. Realizujemy zamówienia w inny sposób i jesteśmy gotowi zagwarantować pomyślne zakończenie kontroli antyplagiatowej. Oferujemy optymalne połączenie ceny, jakości i warunków napisania pracy magisterskiej.

  Data dodania: 12 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Analizy statystyczne do prac licencjackich - analizystatystyczne.org »

  Analizystatystyczne. org to specjalistyczna firma zajmująca się świadczeniem usług z zakresu analiz statystycznych dla prac licencjackich i magisterskich. Nasza oferta obejmuje kompleksową pomoc w zakresie przeprowadzenia analiz statystycznych oraz interpretacji wyników. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z danymi, co pozwala nam na skuteczne i profesjonalne doradztwo w dziedzinie metodologii badawczej oraz statystyki. Skorzystaj z naszych usług i zwiększ szanse na uzyskanie dobrych wyników w swojej pracy dyplomowej.

  Data dodania: 06 03 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości: