\ Podkategoria: Logopedia - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Logopedia Podkategoria: Logopedia

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Danuta Sokolińska - Gabinet Logopedii i Dysleksji »

  Gabinet Logopedii i Dysleksji zaprasza na zajęcia dzieci z trudnościami w nauce szkolnej, i w zakresie dysleksji, poprawnego mówienia, dysgrafii, dysortografii, leczenia wad wymowy.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kraina Skarbów logopeda »

  Mimo oporów ze strony dzieci i dorosłych wniosek jest jeden- wady wymowy należy korygować! Zapraszamy na wizytę w dobrym gabinecie neurologopedycznym we Wrocławiu, gdzie po diagnozie specjaliści z dziedziny neurologopedii wraz z logopedą wybiorą najlepszą metodę współpracy. To miejsce to Kraina Skarbów- Centrum Terapii i Wspierania rozwoju specjalizujące się w terapii dzieci, które posiadają wady komunikacyjne. W tym miejscu mogą pracować m. in. metodą EEG Biofeedback, stosując terapię ręki, terapię logopedyczna czy neurologopedyczną.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Logopedyczno-Terapeutyczne Progresja w Łodzi »

  Chciałbym w tym miejscu zaprezentować sylwetkę Pani Sandry Dobrowolskiej, która jest logopedą, pedagogiem rewalidacyjnym i terapeutą ręki. Pani Sandra oferuje w pełni profesjonalną diagnozę i terapię wad wymowy oraz wszelkich zaburzeń mowy i komunikacji. Podczas swojej dotychczasowej działalności zawodowej Pani Sandra pracowała z dziećmi w różnym wieku oraz z rozmaitymi problemami komunikacyjnymi takimi jak: opóźniony rozwój mowy, zaburzenia komunikacji na tle autyzmu, zaburzenia komunikacji na tle niepełnosprawności intelektualnej, niedokształcenie mowy o typie afazji. Jak sama mówi nie lubi rutyny, w pracy również stara się do niej nie dopuszczać. W terapii logopedycznej łączy tradycyjne metody z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu zajęcia są atrakcyjne, wymuszają pełniejsze uczestnictwo pacjenta i przyśpieszają sukces. Na stronie www. logodob. pl w dziale warto przeczytać znajduje się wiele cennych informacji szczególnie dla rodziców, którzy zastanawiają się czy udać się do logopedy. Lektura ta pewno pomoże podjąć decyzje choć osobiście uważam, że przynajmniej raz w życiu to żadnemu dziecku nie zaszkodzi udać się do logopedy.

  Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda-terapeuta-nowysacz.pl »

  Logostacyjka to centrum diagnozy oraz terapii logopedycznej i pedagogicznej z Nowego Sącza. Najważniejsze możliwości gabinetu to profesjonalna korekcja wad wymowy, pomoc pedagogiczna dedykowana dzieciom z ryzykiem dysleksji i innych zaburzeń psychomotorycznych. Inne możliwości gabinetu to zajęcia grupowe przydatne przy wsparciu mowy i wczesnej nauki.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Mokotów - zajecialogopedyczne.pl »

  Nasz profesjonalny gabinet logopedyczny to zapewnienie zdecydowanie najlepszych rezultatów, jeżeli chodzi o zajęcia logopedyczne warszawa. Warto podkreślić, że terapia wad wymowy ma tu nowoczesny i konkretny charakter, nastawiony zawsze na najlepsze rezultaty. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 13 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online - Salon Mowy »

  Logopeda online zaprasza na terapię online przez internet za pomocą komunikatora Skype. Terapia online z logopedą przez Skype bywa również bardzo efektywna pod warunkiem dużego zaangażowania się zarówno logopedy online jak i pacjenta korzystającego z pomocy logopedy online. W terapii logopedycznej online istotna jest systematyczność i regularność w spotkaniach na Skype. Logopeda podczas spotkania online pokazuje ćwiczenia, które potem pacjent sam powtarza codziennie. Na terapię do logopedy online może zgłosić się każda osoba dorosła posiadająca problem z wymową głosek, mogą zgłaszać też rodzice swoje dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Logopeda online zaprasza również młodzież licealną na terapie online. Niezbędne do takiej terapii jest wyposażenie w postaci komputera z mikrofonem i kamerą, Skype oraz czas na cotygodniowe spotkania przez internet. Serdecznie zapraszam, logopeda online.

  Data dodania: 13 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy - spektrum.edu.pl »

  Centrum Terapii Psychologiczno- Pedagogicznej ''SPEKTRUM'' zajmuje się prowadzeniem terapii psychologicznych i logopedycznych w placówce w Grodzisku Mazowieckim. Można tu liczyć na fachową diagnozę zespołu Aspergera i innych zaburzeń. Firma jest także organizatorem szkoleń dla rodziców, pomagając w zrozumieniu swoich dzieci i przyczyn powstawania ich trudności.

  Data dodania: 28 02 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Logopedia

Najnowsze wiadomości:

Logopedia - nowa strona:

Adres: