\ Podkategoria: Profilaktyka - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Profilaktyka Podkategoria: Profilaktyka

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Symec Consulting - woda jonizowana »

  Woda jonizowana, jest coraz częściej stosowana w różnego rodzaju dietach. Jeśli chcesz wspomóc proces spalania zbędnych kilogramów, a także oczyścić swój organizm, to zachęcam Cię do picia wody jonizowanej każdego dnia. Jeśli chcesz poczytać więcej, na temat właściwości wody jonizowanej ( tudzież alkalicznej ), to odwiedź naszą stronę internetową.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bolekregoslupa.info.pl zapobieganie dolegliwościom kręgosłupa »

  Ciągle słyszymy jak ktoś narzeka na swój kręgosłup. Jest to zarówna przypadłość starszego i średniego pokolenia ale również pokolenia dopiero rozpoczynającego karierę zawodową. Kolejny paradoks to fakt, że narzekania na bolący kręgosłup pochodzą również od pracowników biurowych. Praca w biurze jest stosunkowo lekka i nie wymaga wysiłku fizycznego w odróżnieniu od pracy fizycznej. W naszym portalu próbujemy wyjaśnić dlaczego taka sytuacja ma miejsce i jak jej zapobiegać. Ale zacznijmy od samego początku. Już dzieci od małego narażone są na różne wady podstawy. Ma to związek z przeładowanymi plecakami. Problem ten niestety nie doczekał się rozwiązań systemowych i mimo licznych publicznych dyskusji dalej trawimy w tym samym miejscu. Bardzo ważne jest też właściwa postawa siedząca i stojąca się. Dzieci czemu oduczyć garbienia się i jest to rola rodziców i pedagogów. Misją naszego portalu jest zadbanie o zdrowie i przyszłość kolejnych pokoleń. Dlaczego więc w biurach mimo wykonywania tylko i wyłącznie pracy umysłowej człowiek odczuwa zmęczenie i bóle kręgosłupa. Często ma to związek z niewłaściwym i źle dopasowany krzesłem biurowym. Szczególnie jest to zauważalne w małych i średnich firmach. Wszystko to co najistotniejsze zawarte jest w nauce zwanej ergonomią. To ona mówi jak należy postępować w danych sytuacjach oraz podkreśla rolę człowieka, który w każdym procesie i czynności powinien być na pierwszym miejscu tylko on się tak naprawdę liczy. Wdrożenie ergonomii w przestrzeni biurowej, które uchroni kręgosłup człowieka to przede wszystkim ergonomiczny fotel biurowy. Do dzięki jego właściwościom ergonomicznym zawartym w mechanizmach, możliwa jest właściwa regulacja i dopasowanie fotela do człowieka a nie odwrotnie. Inwestycja w ergonomię bardzo szybko się zwraca. Pracownik mniej narzeka, jego ciało nie jest obciążone - wręcz przeciwnie podczas pracy jest odprężone. Ponadto pracownik mniej choruje i zaczyna pracować bardziej wydajnie co przynosi realny zysk dla firmy.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ergonomizm.pl ergonomia i jej wpływ na nasze życie »

  Ergonomia do nauka, która powstała jeszcze w starożytności. Jej filozoficzny charakter przetrwał do dziś. Ale nie chodzi tu o operowanie teoretycznymi pojęciami, lecz zastosowanie praktyczne. Całą istota ergonomii do dbanie o człowieka i jego komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny. Człowiek jest sytuowany w centrum każdej sytuacji. Cało otoczenie oraz warunki mogą i wręcz powinny być dostosowanie do niego. Człowiek przez wiele tysięcy lat doświadczył i nadal korzysta z możliwości i mądrości człowieczeństwa. Naukowcy i wynalazcy cały czas pracują nad tym by człowiekowi pracowało się lżej, aby nie był obciążany fizycznie w momencie gdy dane zadanie może być wykonane dzięki technologii. To samo dotyczy warunków pracy. Ograniczmy się do przestrzeni biurowej. Jest ona drugim domem bo pracownik spędza w niej bardzo dużo czasu. Chcemy poprzez pokazanie praktycznych zastosowań i siły ergonomii zachęcić właścicieli firm do decydowania się na rozwiązania ergonomiczne. Na przykład przy zakupie foteli biurowych nie powinni się kierować tylko i wyłącznie ceną, lecz innymi parametrami określającymi jakość i komfort pracy. Dla foteli biurowych zastosowanie ergonomii ma miejsce w momencie wyposażenia tego przedmiotu w mechanizm synchroniczny regulujący siedzisko i oparcie. Jeśli do tego zostanie dołożony mechanizm regulacji głębokości siedzenia dany fotel będziemy mogli określić jako ergonomiczny. Taki fotel nazywamy ergonomicznym, pozwala on dopasować się do ciała, naturalnych warunków człowieka niezależnie od jego fizyczności. Takie rozwiązania poprawiają wydajność, ograniczają problemy z kręgosłupem dzięki profilaktycznemu zapobieganiu. Nasz serwis powstał po to by promować takie właśnie rozwiązania poprawiające realnie warunki pracy człowieka. Dlaczego trzeba zachęcać - otóż często czynnikiem determinującym wybór danego przedmiotu jest jego cena. Nasz portal podaje inne przykłady, w których mimo dostępności rozwiązań i technologii są one regularnie pomijane.

  Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Plumbum - mięsień kegla »

  Często odwiedzasz lekarza ginekologa? Robisz regularne badania? A dbasz o mięśnie miednicy? Jeżeli nie, to czas najwyższy to zmienić. Proponujemy Ci zestaw sprawdzonych ćwiczeń i mamy nadzieję, że będziesz je wykonywać regularnie. Gorąco zapraszamy Cię na naszą stronę i prezentujemy Ci gimnastykę, której celem jest wzmacnianie mięśni Kegla. Do dyspozycji oddajemy Ci także nasze kulki Gejszy. Złóż zamówienie i licz na darmową wysyłkę. Pamiętaj o regularnych ćwiczeniach. Jeżeli będziesz mieć jakieś wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki ortopedyczne Kraków - podosport.pl »

  Diagnostyka stóp jest bardzo ważna w kontekście codziennego funkcjonowania i uprawiania sportu zawodowego. W PodoSport doskonale o tym wiemy. W ciągu wielu lat funkcjonowania, zaufało nam mnóstwo zawodowych sportowców: od piłkarzy, aż po zawodników sportów sylwetkowych kończąc. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie wkładki korekcyjne. Pozwolisz sobie pomóc?

  Data dodania: 01 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Naturalne probiotyki na jelita - mynarine.am »

  Narine to firma oferująca bakterie probiotyczne. W asortymencie mają kurację: dla dzieci do 3 lat, dla mężczyzn, na stres i zaburzenia snu. Probiotyki sprawdzą się również u osób, które cierpią na: infekcje intymne, biegunki, wymioty, suchość jamy ustnej. Oprócz tego w sklepie dostępne są witaminy np. na niską odporność, osłabienie organizmu, zaburzenia depresyjne.

  Data dodania: 18 01 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Profilaktyka

Najnowsze wiadomości:

Profilaktyka - nowa strona:

Adres: