\ Podkategoria: Szkolenia - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Kena »

  Tu znajdziesz stronę firmy prowadzącej profesjonalne kursy operatorów wózków. Oferta obejmuje wszystkie rodzaje wózków, również wózki widłowe boczne. Od kilkunastu lat szkolimy w Polsce, a od 8 lat w krajach Unii Europejskiej. Nasze doświadczenie w prowadzeniu kursów wózków widłowych, elastyczność i kompleksowe podejście pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń, o czym świadczą nasze referencje (DHL/Samsung Logistic Center Holandia, Randstad, Otto, Pran, Tempo Team czy Worktoday). Nasza wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Infox »

  Firma Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O. O. świadczy usługi w zakresie specjalistycznych szkoleń i usług konsultingowych dla przedsiębiorstw. Prowadzimy szkolenia oraz wdrożenia na terenie całego państwa z główną siedzibą w Krakowie. Oprócz prowadzonych przez Firmę INFOX szkoleń przeprowadzamy audyty m. in. audyt ochrony danych osobowych, świadczymy usługi doradcze, wdrażamy ponad wszystko systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem, HACCP, Bezpieczeństwa Informacji. Polecamy szczególnie organizowane przez naszą firmę szkolenia otwarte z zakresu ochrony danych osobowych, szkolenia ISO 9001, 14001, szkolenia z prawa ochrony środowiska a także systemu HACCP. Misja firmy polega przede wszystkim na dostarczeniu wiedzy kierownictwu oraz pracownikom, która pozwoliłaby organizacjom skutecznie osiągać cele, zwiększać swoją konkurencyjność i wydajność. Spółka jest akredytowana przy PARP, przy Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O. O. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2. 12/00084/2007.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • CEZ Cargo »

  Centrum Edukacji Zawodowej CARGO powstało w 1992 r. Działamy w wielu dziedzinach: szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, spawacz, kucharz i inne). Poznaj różne nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały mamy na obszarze całej Polski. Doskonalenie kadr (kursy językowe branżowe i wiele innych). Wynajem symulatora (szkolenie okresowe kierowców, symulator dachowania). Badania lekarskie (pracownia psychologiczna, badania kierowców). Serdecznie zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie mogą Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • RMConsulting »

  O skuteczności sprzedaży w pierwszej kolejności zadecydować może profesjonalizm zatrudnianych pracowników. Z myślą o tym nasza firma, która świadczy usługi szkoleniowe  przygotowała w swojej ofercie szkolenia sprzedażowe (patrz: wykaz szkoleń), których zadaniem jest specjalistyczne przygotowanie handlowców do osiągnięcia zamierzonych efektów. Szkolenia handlowe prowadzone są przez profesjonalną kadrę specjalistów przy wykorzystaniu najnowszych metod coachingu  i kończą się otrzymaniem odpowiednich certyfikatów wymaganych na współczesnym rynku z branży sprzedaży.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komako - szkolenia z kosztorysowania »

  Poznaj na kursie a potem kup program do kosztorysowania Norma. Zapoznaj ofertę firmy KOMAKO, która sprzedaje oprogramowanie dla kosztorysantów w trzech wersjach użytkowych - Norma Standard, Norma Pro i Norma Expert. Specjaliści KOMAKO poza dystrybucją programów zapewnią też odpowiednie przygotowanie do korzystania z nich. Szkolenia z kosztorysowania w programie Norma zajmują cztery dni i są podzielone według poziomu zaawansowania kursantów, od dnia teoretycznego, aż po dzień dla doświadczonych kosztorysantów, którzy mieli już okazję pracować z programem Norma. KOMAKO oferuje też zestaw szkoleń zamkniętych, które mogą zostać dostosowane do konkretnych wymagań każdej jednej organizacji. Wykonujemy wówczas kosztorys na rzeczywistych przykładach i jest szansa zobaczenia jak program do kosztorysowania Norma wspomaga codzienną pracę. Szkolenia kosztorysowe, to nie jedyna oferta kursów KOMAKO zaprasza też na szkolenia z obsługi Microsoft Project.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Anacco szkolenia biznesowe »

  Anacco. pl to serwis oferujący usługi szeroko pojętego consultingu. Doradcy i trenerzy skupieni w tej grupie świadczą swoje usługi na poziomie szkoleń, coachingu czy projektów doradczych specjalnie dopasowanych do potrzeb klientów. nnDoradcy działają głównie w sferze human resources, skupiając się na kapitale ludzkim danej firmy. Zarządzanie przez cele, czasem, a także delegowanie zadań, to szkolenia biznesowe skierowane głównie do właścicieli firm, organy zarządcze oraz menedżerów, którzy chcą lepiej organizować pracą podległej grupy pracowników. Z kolei organizacja pracy skupia się na takich aspektach jak optymalizacja zatrudnienia czy opis stanowisk pracy. nnWieloletnie doświadczenie specjalistów sprawia, że usługi kierowane są do wszystkich przedsiębiorstw bez względu na specyfikę i rynek, na którym działa dana firma.

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Art Studio Izabela Wolan warsztaty fotograficzne »

  Szkolenia do osób, które chcą nauczyć się zrealizować ujęcia reportażowe czy plenerowe. Wykorzystaj dostępne technologie na rynku, i stań się lepszym fotografem - już dziś zapisz się na warsztaty fotograficzne!
  Poznasz możliwości własnego aparatu oraz otrzymasz porady o wykorzystywaniu naturalnych warunków pogodowych w fotografii.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum.jakosci.pl ISO 9001 szkolenia »

  ISO 9001 szkolenia, które powinien odbyć każdy Twój pracownik. Szukanie kompetentnej firmy przerasta Twoje możliwości? Pozwól, że znacznie Ci to ułatwimy. Wejdź na naszą stronę https://centrum. jakosci. pl/ i zaufaj opinii naszych specjalistów, którzy wyszukują i sprawdzają kompetencję firm zajmujących się szkoleniami ISO 9001.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci Piaskownica »

  W ofercie Piaskownicy z Łodzi znajdują się zajęcia artystyczne dla dzieci, nauka języków obcych dla dzieci, nauka tańca, organizowanie urodzin i imprez okolicznościowych. Jeżeli szukasz ciekawych a jednocześnie edukacyjnych zajęć to na pewno u nas takie znajdziesz. Zapraszamy na naszą witrynę internetową po więcej szczegółów.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoleniamm.pl »

  Wiedza teoretyczna wyniesiona ze szkoły wymaga od pracowników sektora budowlanego solidnego poparcia w praktyce oraz posiadania uprawnień do wykonywania zawodu. Aby to osiągnąć biorą oni udział w kursach z zakresu konserwacji urządzeń transport bliskiego jak również na stanowisko operatora urządzeń UDT.

  Data dodania: 04 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polbi rozliczenia szkoleń »

  Kursy, które mamy przyjemność organizować charakteryzują się nie tylko przekazywaną wiedzą, ale także ćwiczeniami praktycznymi. Z przyjemnością wdajemy się w dyskusje z naszymi uczniami, dajemy im do dyspozycji profesjonalne stanowiska komputerowe i nie boimy się odpowiedzi na trudne pytania. Wejdź na polbi. pl, sprawdź jakie szkolenia mamy aktualnie w ofercie i skorzystaj z okazji.

  Data dodania: 12 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła lotnicza - ventumair.eu »

  Działamy na rynku realizowania szkoleń oraz kursów związanych z możliwościami uzyskania umiejętności niezbędnych do realizowania pilotażu. Posiadamy doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić realizowanie zarówno kursów praktycznych a także teoretycznych, które pozwalają na uzyskanie umiejętności niezbędnych do uzyskania licencji pilota. Nasza firma dysponuje również profesjonalnym symulatorem firmy Redbird.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • EMC Solution high speed design »

  Jeśli jesteś tutaj, ponieważ zależy Ci na najwyższej jakości usługach, czy szkoleniach EMC, to firma EMCSOLUTION zdecydowanie jest w stanie Ci zapewnić wszystko co najlepsze pod tym względem. Funkcjonujemy na rynku już od kilku lat i stale podnosimy jakość proponowanych usług. Więcej szczegółów na naszej stronie www.

  Data dodania: 16 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia gogole adwords - Orangejuice.pl »

  Orange Juice to firma z doświadczeniem, która zajmuje się reklamą w Internecie. Korzystając z jej usług zyskujesz: reklamę Google realizującą cele sprzedażowe, doświadczenie Certyfikowanych Trenerów Google AdWords, udział w szkoleniach Google AdWords i Google Analytics, elastyczne podejście i jasne reguły współpracy, a także strategiczne podejście dostosowane do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Orange Juice zaufały tysiące zadowolonych klientów, dołącz do nich już dziś!

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Itlecture.pl »

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową, która oferuje szkolenia IT dla profesjonalistów. Osoby, które pracują w dziedzinie informatyki, mogą poszerzyć swoje kwalifikacje i poznać nowe zagadnienia, które wykorzystać będą mogli w swojej przyszłej pracy. Informatyka to dobra dziedzina, która wymaga odpowiednich umiejętności i szkoleń.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Konner.pl - ocena zagrożenia wybuchem »

  Firma KONNER z Krakowa to sprawdzony podmiot zajmujący się pełną obsługą firm w zakresie ochrony przeciwwybuchowej oraz przeciwpożarowej. W swoich szeregach mamy najlepszych specjalistów z branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć optymalne usługi w tym obszarze. Zgłoś się do nas, a obsłużymy Twoją firmę oraz przeprowadzimy specjalistyczne szkolenia podnoszące wiedzę Twoich pracowników.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Considero - Assessment Center »

  Działamy w naszej firmie na rynku realizowania takich usług jak między innymi projektowanie systemów ocen pracowniczych, budowania modeli kompetencyjnych. Zajmujemy się również prowadzeniem programów rozwoju talentów. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również wykonywane z wykorzystaniem sprawdzonych metodologii badania opinii a także satysfakcji pracowników realizowane za pośrednictwem naszej platformy internetowej.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • ŁP-Eksper szkolenia bhp e-learning »

  Dzięki profesjonalnemu wsparciu, udzielanemu przez doradców ADR firmy ŁP-Eksper Łukasz Piszczek, możliwe okazuje się profesjonalne zrealizowanie wysokiej klasy kursów ADR na rozmaitych poziomach zaawansowania. Dodatkowo nasza firma przeprowadza również kursy HDS, a także szkolenia, w tym szkolenia BHP. Odczytujemy także karty kierowców i tachografy. Przekazujemy cenne informacje na temat pierwszej pomocy oraz organizujemy zajęcia praktyczne, jakie umożliwią skuteczne podniesienie Państwa kompetencji zawodowych.

  Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profes.edu.pl - Profes Mariusz Dyduch »

  Potrzebujesz osoby, która niezależnym okiem spojrzy na Twoje projekty i szeroko pojętą działalność? W ramach oferty: szkolenia Śląsk, oferujemy także wsparcie biznesu. Jeśli chodzi o audyt Śląsk, oferujemy audyt personalny i organizacyjny. Otrzymasz z naszej strony mnóstwo wskazówek, które pomogą Ci kierować zespołem, a także ogólnie pojętą organizacją firmy. Audyt Katowice to dla Ciebie szansa na podniesienie kompetencji w roli szefa, a także walka o większe zyski, dzięki doświadczeniu, którym się z Tobą podzielimy.

  Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja wyrobów - obac.com.pl »

  W ofercie firmy OBAC znajdą Państwo certyfikację, inspekcję oraz badania. Zatrudniamy rzesze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i obiektywnie oceniają zgodność wyrobów z obowiązującymi dyrektywami i normami. Zapraszamy na naszą stronę firmową obac. com. pl.

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Najnowsze wiadomości:

Szkolenia - nowa strona:

Adres: