\ Podkategoria: Kursy językowe - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Kursy językowe Podkategoria: Kursy językowe

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Best4you szkoła językowa »

  Szkoła językowa Best4you - prowadzi szkołę językową z dojazdem do klienta pod wskazany adres, specjalnością są szkolenia i korepetycje z języka angielskiego. Własną propozycję kierujemy zarówno do firm, jak i klientów swoich - każdego, kto chce skutecznie poznać język angielski lub podszlifować swoje umiejętności. Wykorzystujemy autorskie kody nauczania, oryginalną metodykę, a co więcej multimedia. Kładziemy szczególny akcent na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Zapraszamy na szkolenia lub korepetycje z Best4you, przeprowadzane indywidualnie, a do tego według wymagań kursantów. Nasza pomaga słuchaczom szkół priorytetowych, gimnazjów i szkół średnich, a także jednostkom dorosłym. Prowadzimy lekcje w niedużych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Angażujemy wykwalifikowanych lektorów, dzięki którym poznawanie tajników języka angielskiego jest czystą rozkoszą.

  Data dodania: 09 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Popolskupopolsce.edu.pl polski dla obcokrajowców »

  Nie da się co stwierdzić z czystym sumieniem, że nauka języka polskiego jest równie łatwa co angielskiego, ale regularność przynosi owoce. Polski dla początkujących to doskonała opcja, aby poznać najważniejsze słowa i zasady gramatyki, które poskutkują większą swobodą w rozmowach z Polakami. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne metody nauki języka angielskiego - JustSpeak »

  Jesteś tutaj, ponieważ szukasz nowoczesnej i profesjonalnej szkoły językowej? W takim razie Just Speak zdecydowanie pomoże Ci się pod tym względem rozwinąć i znacząco poprawić Twój język angielski. Nie zwlekaj więc ani chwili, ale jak najszybciej zobacz jeszcze więcej szczegółów na naszej stronie www lub skontaktuj się z nami osobiście.

  Data dodania: 27 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego - perfect.ids.pl »

  „Euroschool Perfect” to białostocka szkoła językowa organizująca kursy z zakresu języka angielskiego. Prezentowana placówka dydaktyczna zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Z bogatej oferty opisywanej szkoły mogą również korzystać przedsiębiorstwa. Opisywana szkoła językowa zajmuje się prowadzeniem kursów unijnych, z których mogą korzystać pracownicy i pracodawcy. Dostępne są też kursy języka angielskiego dla osób w wieku powyżej 50 lat.

  Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Słówka, idiomy, rozmówki angielskie mp3 - fiszki.pl »

  W naszej firmie zajmujemy się dystrybuowaniem profesjonalnych materiałów do efektywnej nauki języków obcych. Zapewniamy w naszym wydawnictwie materiały do nauki języków obcych zarówno w wersjach tradycyjnych jak też w formie aplikacji mobilnych czy kursów audio. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 16 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Euro-forum »

  Centrum kształcenia języków to cenione miejsce rozwijania tak uczenia się języków angielskiego i niemieckiego, organizowanie coachingów komputerowych i gier kreatywnych dla młodzieży. Szkoła językowa organizuje rozbudowane, najlepsze szkolenia językowe dla uczniów, maturzystów, od stopnia najniższego do zdobycia certyfikatu z pochwałą. Każdy może dobrać level nauczania dobierasz. Nauczyciele uczą w sposób sprawny i całkiem szybki języka obcego. Jeśli prowadzisz spółkę i pragniesz doskonale kształcić swój zespół, zapisz pracowników na grupowe zajęcia językowe dla firm, a dodatkowo podnieś ich kwalifikację na szkoleniu sprzedażowym. Dla dzieci od 6-12 lat prowadzimy zajęcia pozalekcyjne rozwojowe wraz z Lego i przyszłością dziecka jest to robotyka. Robotyka to doskonałe warsztaty pozaszkolne dla małolatów.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego - angielski-na-dzis.pl »

  Angielski-na-dzis. pl to strona prezentująca opis metody i szkoły językowej Speak-Up. Dzięki której można w szybki i przyjemny sposób posiąść wiedzę, która pozwala na mówienie, czytanie i pisanie w języku angielskim. Co więcej, na stronie jest dostępny blog, który opisuje w sposób bardziej przystępny całą metodę i możliwości nauki w szkole.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • English Unlimited - Niemiecki Gdańsk »

  English Unlimited to szkoła językowa z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Szczególnie polecamy kursy angielskiego w Gdyni, a także kursy niemieckiego w Gdańsku. Gwarantujemy nie tylko efektywne szkolenia językowe, ale również dział egzaminacyjny (autoryzowane centrum). Prowadzimy grupowe i indywidualne kursy językowe, np. z włoskiego, hiszpańskiego, czy rosyjskiego.

  Data dodania: 13 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.topschool.pl »

  Chcecie przygotować się do matury rozszerzonej z języka angielskiego, uwzględniając aktualne wymogi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej? Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą Szkoły języków obcych dla dzieci i młodzieży - Top-School Sadyba w Warszawie. Oferujemy kursy dokształcające w formie repetytorium porządkującego i uzupełniającego, dając Ci pewność, że nic Cię nie zaskoczy podczas matury! W edukacji mamy ponad 26 lat doświadczenia i na stałe realizujemy program nauczania w 3 grupach wiekowych: dzieci, młodzież gimnazjalna oraz licealna. Jesteśmy skuteczni i zawsze dysponujemy aktualną wiedzą programową!

  Data dodania: 04 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fiszkoteka.pl »

  Fiszkoteka to internetowy serwis, w którym można znaleźć specjalne fiszki do nauki różnych słówek oraz zwrotów. Bardzo istotną zaletą jest możliwość szybkiej nauki wielu języków, takich jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, norweski oraz szwedzki. Z tej nowoczesnej metody mogą korzystać indywidualni użytkownicy, szkoły, a także firmy. Warto dodać, że strona ta oferuje również dostęp do specjalnych kursów językowych, dzięki którym można jeszcze bardziej poszerzyć swoją znajomość wielu różnych europejskich języków.

  Data dodania: 01 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Językowe Warszawa »

  Ze swoją ofertą wychodzimy do osób, które w krótkim czasie chciałyby nauczyć się języka obcego. Pomagamy w nauce języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego czy włoskiego. Oferujemy naukę skuteczną i szybką. Cały kurs trwa jedynie dwa tygodnie z nauką po 40 minut dziennie. Po więcej informacji Zapraszamy na stronę internetową warszawa. kursy-jezykowe. edu. pl.

  Data dodania: 07 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nika.edu.pl »

  Nasza szkoła języka polskiego z Poznania NiKA proponuje wszystkim zainteresowanym osobom profesjonalny kurs języka polskiego dla obcokrajowców. Naszym sporym atutem jest z pewnością fakt, iż nie stawiamy na ilość, lecz szukamy indywidualnego podejścia do każdego. Typowy kurs języka polskiego dla obcokrajowców w Poznaniu odbywa się w grupach do 10 osób. Warte zaznaczenia jest także to, że nie przywiązujemy się do jednego podręcznika, dajemy maksymalną ilość wiedzy, a przy tym poszerzamy słownictwo i pomagamy pozbyć się bariery językowej.

  Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku - język angielski dla każdego »

  Dzięki naszej stronie internetowej „Po angielsku - język angielski dla każdego” znajdą Państwo dla siebie niezwykle przydatne w codziennej konwersacji słówka i zwroty po angielsku. Zostały one zebrane w odpowiednie grupy tematyczne związane z podawaniem godziny, daty, adresu, kierunku, jak i dotyczą one liczb po angielsku. Będą z pewnością pomocne w nauce języka angielskiego. Na naszej stronie znajdują się również wzory pisania CV i listów motywacyjnych.

  Data dodania: 13 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Po niemiecku - język niemiecki dla każdego »

  Jak nauczyć się języka niemieckiego, nie uczęszczając na zajęcia w szkole językowej? Z pewnością pomoże w tym Państwu nasz portal. W jednym miejscu zebraliśmy najpopularniejsze słówka i zwroty, które znacie z języka niemieckiego. Poza tym mamy krótsze i dłuższe wypowiedzi. Z naszymi materiałami nauka jest szybka i skuteczna. Po więcej informacji Zapraszamy na stronę poniemiecku. com.

  Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Easydeutsch.pl »

  Jeżeli zdobywanie wiedzy z zakresu języka niemieckiego jest Twoim celem to zapraszamy serdecznie do wybrania oferty naszej szkoły i zdobycie szerokiej wiedzy właśnie z naszą pomocą. Takie działanie będzie niesamowicie przyjemne i będzie w stanie prowadzić do dużego zadowolenia z odpowiedniego podejścia do sprawy, które sprawdzi się świetnie. Zapraszamy tym samym wszystkie osoby do postawienia na nasze korzystne rozwiązania i czerpanie z nich bardzo dużej radości i zadowolenia w swojej sytuacji co będzie bardzo przyjemne i korzystne dla wszystkich.

  Data dodania: 21 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Speakin.pl »

  Speakin. pl to portal językowy. Uczymy, jak pisać i mówić po angielsku, czy po niemiecku. Ułatwiamy przygotowanie do najważniejszych egzaminów językowych. Omawiamy od podstaw kluczowe zasady. Udzielamy porad językowych. Tworzymy grupy słówek z angielskiego i niemieckiego, co pozwala na szybkie przyswojenie podstaw. Nasza platforma funkcjonuje bezpłatnie.

  Data dodania: 04 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego w domu - www.speakingo.pl »

  Oferta naszej firmy dostępne za pośrednictwem nowoczesnej platformy internetowej Speakingo dotyczy nowocześnie przygotowanego kursu języka angielskiego, który pozwala na bardzo skuteczne realizowania nauki mówienia po angielsku. Na naszej stronie zapewniamy dostęp do kursu, które pozwala na wykorzystanie mówienia do mikrofonu pełnych zdań a także zadawania pytań co pozwala na bardzo szybką naukę porozumiewania się po angielsku.

  Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy Włoskiego online »

  Bardzo mało znanym językiem wśród ludzi na świecie jest język włoski. Czym to jest spowodowane skoro co roku odwiedza ten kraj ponad 46 milionów turystów? Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewielka ilość dostępnych kursów żeby nauczyć się tego języka. Jeśli planujesz pojechać do Włoch to warto byłoby nauczyć się chociaż podstaw. Pamiętaj, że język włoski należy do najładniejszych dialektów w świecie. Oprócz tego Włosi są życzliwymi, pomocnymi osobami jednak z językiem angielskim jest u nich krucho, dlatego wybierając się tam warto znać język włoski. Do nauki możesz wykorzystać materiały znajdujące się na podstawywloskiego. pl. Zostały one stworzone z myślą o osobach, którechcą się nauczyć języka. Dostępne są całkowicie za darmo. Lekcje są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały tak aby nauka była szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł porozumiewać się za pomocą włoskiego i zawierać nowe przyjaźnie.

  Data dodania: 01 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Bs-ict.pl »

  Jeśli poszukujesz dla siebie lub też dla swoich pracowników miejsca, w którym w szybki i efektywny sposób nauczysz się angielskiego od doświadczonych i kompetentnych lektorów to w takim przypadku powinieneś zapoznać się z ofertą szkoły językowej noszącej nazwę British School. Jest to szkoła z bardzo bogatymi tradycjami, doświadczeniem i niezwykle wysokim poziomem nauczania. Oferuje swoim klientom przede wszystkim naukę angielskiego biznesowego oraz szkolenia językowe dla firm według indywidualnego programu.

  Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalnie angielski Wrocław - Queen's School of English »

  Poznawanie języka angielskiego jest współcześnie podstawową umiejętnością, bez której trudno zaistnieć na rynku pracy. Język ten stał się językiem uniwersalnym, który na dobre zagościł w świecie nauki i również wielkiego biznesu. Wiemy o tym po mistrzowsku, z tej przyczyny nasza oferta kursów językowych została przygotowana tak, tak aby każdy mógł z niej skorzystać. Tworząc ją, postawiliśmy nie tylko na znajomość rzeczy, lecz a oprócz tego na elastyczność. Obok zajęć dla początkujących oraz lekcji dla dzieci, znajdziecie tu ciekawą propozycję zajęć dla tych, którzy język angielski chcą wykorzystywać w swej pracy. Język angielski w biznesie, kurs dla firm - oto oferta dla tych, którzy chcą zatroszczyć się o swą karierę zawodową. Kurs w mniejszych grupach oraz indywidualne lekcje są kolejnymi ofertami, stworzonymi z myślą o ludziach biznesu.

  Data dodania: 10 07 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Najnowsze wiadomości:

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: