\ Podkategoria: Fundacje - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Fundacje Podkategoria: Fundacje

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fundacjafortis.pl »

  Zaradność społeczeństwa nie tylko przyczynia się do stałego wzrostu gospodarczego, ale też kształci cechy niezbędne we współczesnym świecie, dlatego wspieramy środowisko edukacyjne w zakresie promowania oraz animowania przedsiębiorczości. FUNDACJA FORTIS w Katowicach uczy młodych ludzi umiejętności wejścia na trudny rynek pracy. Stawiamy i promujemy przedsiębiorczość także wśród przedsiębiorców w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz jakością usług IT. Organizujemy szkolenia sprzedażowe oraz kompleksowe wsparcie ich działalności oraz zdrowia. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 14 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fundacjaserce.org »

  Nasza Regionalna Fundacja Rozwoju „Serce” zajmuje się wychowaniem jak i edukacją dzieci i młodzieży. Zostaliśmy po to stworzeni żeby takim osobom pomóc. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z nami. Również osoby, które chcą nas wesprzeć zapraszamy wszystkich do wpłaty na konto bankowe.

  Data dodania: 18 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Wspierania Rozwoju Dzieci | https://tytezmozesz.com.pl/ »

  Tytezmozesz. com. pl to fundacja wspierająca najmłodszych. Fundacja jest nowa, działa od pół roku. Jest aktywna w Polsce oraz międzynarodowo. Wspiera dzieci w domach dziecka, rodzinach zastępczych, adoptowane. Stara się dać im to, czego potrzebują - ciepło oraz zrozumienie. Organizuje czas najmłodszych, pomaga i doradza opiekunom. W swoich działaniach ma także wsparcie prawne, oferowane wtedy, gdy jest niezbędne. Walczy z wykluczeniem, wspomagając osoby niepełnosprawne i mające różnego rodzaju problemy. Ponadto fundacja ma program stypendialny dla dzieci uzdolnionych. Nie można pozwolić, aby niedobór funduszy przeszkodził maluchom w zdobyciu właściwej edukacji. Trzeba poznać tę fundację, jedną z bardziej aktywnych organizacji pozarządowych z siedzibą w Puszczykowie.

  Data dodania: 31 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Promocji Nowej Huty - szkolenia, turnusy wycieczki »

  Jednych z obszarów działania Fundacji Promocji Nowej Huty są szkolenia i usługi doradcze dla przedsiębiorców. nnW ramach oferowanych usług przygotowujemy projekt wniosku o dotację na szkolenie i powiadamiamy o potencjalnych źródłach dofinansowania. Analizujemy propozycje Kontrahentów, badając także kwalifikowalność kosztów oraz możliwe źródła pokrywania kosztów szkoleń. nnW przypadku konieczności, pomagamy nawiązać współpracę w obszarze prac (B+R) z szkołami wyższymi, z którymi na co dzień współpracujemy. nnPomagamy również w nawiązaniu współpracy z bankami oraz instytucjami finansowymi umożliwiającymi finansowanie przedsięwzięcia.

  Data dodania: 24 05 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fundacje

Najnowsze wiadomości:

Fundacje - nowa strona:

Adres: