\ Strony związane z hasłem: usługi pogrzebowe - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'usługi pogrzebowe':

1 · 2 · następna strona »
 • Memento-mori-warszawa.pl »

  Zakład Pogrzebowy Memento Mori to firma rodzinna, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych. W tym bolesnym dla Państwa czasie służymy wszelką pomocą, uczciwością, solidnością i profesjonalizmem. Całą ofertę czynności związanych z pogrzebem znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem http://www. memento-mori-warszawa. pl. Jesteśmy rzetelną firmą, która cały swój profesjonalizm wykorzystuje na pomoc w urządzeniu najwspanialszego ostatniego pożegnania dla Państwa bliskich.

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma-piechota.pl »

  Większość firm musi posługiwać się obecnie formularzami w formie elektronicznej. Dotyczy to również takich zakresów działania, jak przygotowanie ceremonii pogrzebowej czy transportu zwłok. Firma Piechota oferuje kontakt za pomocą takiego właśnie formularza zgłoszeniowego, który zapewni rozpoczęcie pracy firmy. Dodatkowo taka forma wypełniania dokumentów daje nam poczucie zachowania pewnej intymności, kontakt osobisty z przedstawicielem firmy może okazać się dla nas w rzeczywistości zbyt trudny.

  Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby Lethe Warszawa »

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług w zakresie wykonywania przygotowań do pogrzebów. Zapewniamy naszym klientom wsparcie począwszy od planowania poszczególnych usług pogrzebowych, co w naszej firmie realizowane jest przez zespół doświadczonych specjalistów. Jednocześnie wszystkie usługi, które realizowane są w naszej firmie są realizowane zarówno sprawnie ta także terminowo.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uslugi-pogrzebowe-warszawa.pl »

  Chcesz mieć do czynienia z profesjonalistami, którzy oferują usługi pogrzebowe w Warszawie na wysokim poziomie? Nie wiesz gdzie trafić na taką firmę? Prezentujemy Ci naszą ofertę i serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, wsłuchamy się w Twoje potrzeby i pomożemy na przykład przetransportować zwłoki.

  Data dodania: 04 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nekropolis - zakład pogrzebowy Warszawa »

  Początki działalności zakładu pogrzebowego Nekropolis sięgają już 1967 roku. Od tego czasu firma pogrzebowa rozrosła się i posiada kilka oddziałów w Warszawie i okolicach. Najczęściej obsługiwanymi dzielnicami są Bemowo i Żoliborz. Nekropolis oferuje pogrzeby tradycyjne oraz kremacyjne, a także pełną oprawę pogrzebu.

  Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Funer.com.pl - zakłady pogrzebowe Tarnów »

  Portal FUNER to nie tylko zbiór ogłoszeń w Tarnowie przedstawianych przez zakłady pogrzebowe czy przedsiębiorstwa działające w branży funeralnej. To również doskonałe źródło informacji i aktualności związanych zarówno z krajową, jak i międzynarodową branżą funeralną. Wiadomości są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu osoby odwiedzające portal na bieżąco mogą dowiedzieć się, co nowego w branży zajmującej się szeroko rozumianymi uroczystościami pogrzebowymi.

  Data dodania: 11 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Funer.com.pl - zakłady pogrzebowe Włoszczowa »

  Śmierć bliskiej osoby dla rodziny zawsze jest ogromnym ciosem. Ponadto organizacja pogrzebu we Włoszczowie związana jest z koniecznością załatwienia wielu formalności oraz poniesieniem znaczących wydatków. Ceny na rynku są dość zróżnicowane, dlatego poszukując ofert warto skorzystać z platformy FUNER, gdzie zakłady pogrzebowe prezentują swoją ofertę wraz z kosztami, jakie należy za realizację usługi ponieść. Dzięki platformie rodzina znajdzie nie tylko najwyższej jakości usług, ale również i odpowiadające im pod względem cen za organizację pochówku we Włoszczowej.

  Data dodania: 11 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Funer - zakłady pogrzebowe Warszawa Ochota »

  Funer jest pierwszą w Polsce platformą specjalizującą się w tematyce pogrzebowej. Posiada bazę rzetelnych i sprawdzonych firm pogrzebowych z całej Warszawy Ochoty. Epitafia, poradniki funeralne - to wszystko jest pod ręką! Funer pozwala na to, by znaleźć polecany zakład pogrzebowy bez względu na porę dnia lub nocy, dzięki czemu można bez zbędnej zwłoki zacząć załatwianie formalności i wielu innych spraw, związanych z organizacją pochówku.

  Data dodania: 11 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Walczakpogrzeby.pl - Zakład pogrzebowy Katowice »

  Zakład pogrzebowy Walczak zlokalizowany jest w bliskiej odległości od cmentarza komunalnego. Usługi pogrzebowe przedsiębiorstwa obejmują nie tylko organizację pochówków (zarówno sakralnych, jak i cywilnych), ale również transport międzynarodowy zwłok. Kremacje (popielenie) zwłok odbywają się w krematorium, które znajduje się w Katowicach. Znajdująca się obok zakładu kwiaciarnia to zaprzyjaźniony zakład, który oferuje oprawę florystyczną pogrzebów. W zakładzie ponadto zapoznać można się z bazą orkiestr i zespołów muzycznych.

  Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zakladykamieniarskie.com.pl - poradnik pogrzebowy »

  Postępowanie w przypadku śmierci Waszego Bliskiego może wydawać wam się skomplikowane. Jednak takie nie jest, jeżeli dokładnie wiecie, co macie zrobić i co zaplanować. A tego wszystkiego dowiecie się właśnie z naszego serwisu. Nasz poradnik pogrzebowy został stworzony przez najlepszych specjalistów, którzy powiedzą Wam, jakie formalności i dokumenty musicie przygotować w związku z tak trudną dla Was sytuacją. Dzięki nam będziecie wiedzieli, jak macie postępować i będzie Wam się łatwiej ze wszystkim zmierzyć.

  Data dodania: 20 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Transportzmarlych.eu - Poradnik pogrzebowy »

  Strona powstała z myślą o osobach, których bliscy zmarli za granicą. Transport zwłok do kraju bywa wtedy problematyczny, zwłaszcza, jeśli nie wiadomo, co robić i od czego zacząć załatwianie spraw ostatecznych. Strona podpowiada, do kogo się zgłosić i prosić o przewóz zwłok i na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej firmy pogrzebowej. Osoby pogrążone w smutku i żałobie dostają garść niezbędnych informacji, dzięki którym sprawnie przygotują bliskiego do pogrzebu i będą mogli godnie oddać mu ostatnią cześć.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rozagdansk.pl - usługi pogrzebowe Gdańsk »

  Zakład usług pogrzebowych powinien opierać się na profesjonalizmie i doświadczeniu. Z myślą o naszych klientach, oferujemy usługi pogrzebowe takie jak transport zwłok, kompleksowa organizacja pogrzebu i jego oprawy, a także przygotowanie kremacji w mieście Gdańsk. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w organizacji pochówków, dzięki czemu nasza firma cieszy się zaufaniem klientów.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rodzina pogrążona w żalu nie zawsze chce i może załatwiać formalności związane z pogrzebem. W takich chwilach służymy wsparciem i pomocą, biorąc formalności na siebie. Wybierając sprawdzony zakład pogrzebowy z doświadczeniem, mogą mieć państwo pewność, kompleksowej i sprawnej organizacji pochówku w Gdańsku.

  Data dodania: 26 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zakladykamieniarskie.pl - Poradnik pogrzebowy »

  Śmierć osób nam bardzo Bliskich nie jest łatwym tematem. Ciężko rozmyślać o kimś w czasie przeszłym, kiedy jeszcze nie dawno można było do niego zadzwonić. Jeżeli jednak spotkała Was taka sytuacja i zastanawiacie, jak zabrać się za organizację pogrzebu, to nasz poradnik pogrzebowy odpowiednio Wami pokieruje w tym temacie. Znajdziecie tutaj wiele informacji odnośnie formalności pogrzebowych, jak również o zakładach i domach pogrzebowych z najróżniejszych rejonów naszego kraju. Zapraszamy Was do lektury na: http://zakladykamieniarskie. pl/.

  Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.pogrzeby-cerber.pl - Usługi pogrzebowe Bemowo »

  Doświadczony i rzetelny zakład pogrzebowy Cerber świadczy kompleksowo usługi pogrzebowe na życzenie klienta w mieście: Warszawa. Nasza firma zajmuje się między innymi: eksportacją zmarłych z mieszkań, szpitali czy domów opieki, załatwianiem formalności z dokumentacją administracyjną i ubezpieczeniową oraz cmentarną, a także posiadamy szeroki wybór nagrobków w różnych wzorach, kolorach i z różnych materiałów.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Gwarantujemy fachową i taktowną pomoc na każdym etapie.

  Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Eden.sosnowiec.pl »

  Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Eden z Sosnowca oferują państwu swoje usługi w zakresie wszystkich czynności związanych z pogrzebem. Zajmują się wszystkim od transportu zwłok do załatwiania wszystkich formalności urzędowych. Firma ta jest bardzo ceniona za swoje usługi, ich profesjonalizm i kompleksowość. Omawiany zakład pogrzebowy przeprowadza też kremację w Sosnowcu oraz oferuje duży wybór trumien. Firma powstała w 1989 roku i od tego czasu świadczy swoje usługi bez żadnej przerwy w działalności.

  Data dodania: 05 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Firma pogrzebowa Krasnystaw - Usługi pogrzebowe Onyks »

  Od ponad ćwierćwiecza Firma pogrzebowa Krasnystaw ONYKS Galewski udziela swoich usług na rzecz osób dotkniętych żałobą. Usługi pogrzebowe Krasnystaw udzielane są przez całą dobę. Odpowiadamy na każde zgłoszenie. Dom pogrzebowy Krasnystaw znajduje się przy ulicy Kościelnej 8 oraz przy Okrzei 66. Przyświeca nam ważki cel - pomoc osobom będącym w sytuacji krytycznej, jaką jest śmieć bliskich. Nie wiedzą Państwo jak zorganizować pogrzeb? Firma pogrzebowa Krasnystaw posiada ogromne doświadczenie w przygotowywaniu ceremonii pożegnalnej i dzieli się swoją wiedzą nabytą na drodze tegoż doświadczenia. Jak wygląda współpraca z zakładem pogrzebowym Krasnystaw ONYKS w pierwszych chwilach po śmierci kogoś bliskiego? Bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia proszę dzwonić pod jeden z naszych numerów podanych na stronie internetowej, zdajemy sobie sprawę, że przykre wydarzenia spotykają nas nie bacząc na czas i porę. Weźmiemy pod uwagę Twoje potrzeby, ale również doradzimy w razie jakichś wątpliwości. Oczywiście, zajmiemy się transportem zmarłego z każdego miejsca w Polsce, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, także za granicą. Zapewnimy należytą opiekę, pomoże nam w tym atestowana chłodnia. Wspólnie ustalimy najważniejsze szczegóły. Dobierzemy sarkofag lub trumnę, zastanowimy się także nad doborem urny w przypadku kremacji. Służymy pomocą również w przypadku dopełniania wszelkich formalności w kościele oraz urzędach. Zajmujemy się także transportem kwiatów oraz uczestników z kościoła na cmentarz. Kwiaciarnia Krasnystaw zajmie się estetyczną oprawą ceremonii, doborem wstęg.

  Data dodania: 23 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Charon Zakład Pogrzebowy Poznań »

  Pogrzeb w rodzinie to nic przyjemnego. Śmierć naszych najbliższych jest zawsze dla nas ciosem. Kiedy nie mamy głowy do wszystkich formalności związanych z zorganizowaniem pogrzebu np. w Poznaniu, możemy skorzystać z usług pogrzebowych firmy Charon. Ten zakład pogrzebowy może pochwalić się wieloletnią tradycją w organizowaniu poznańskich pogrzebów. Pracownicy zakładu chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości żałobników np. ile wynosi zasiłek pogrzebowy w Poznaniu. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej zakładu pogrzebowego Charon.

  Data dodania: 16 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby Poznań - zakladpogrzebowypoznan.pl »

  Nasz zakład pogrzebowy tworzy zgrany zespół pracowników, którzy są przygotowani do trudnych i nieprzewidzianych sytuacji, jednocześnie potrafią zachować spokój i szacunek, by w żadnym stopniu nie urazić Państwa uczuć. nnW ramach usług oferujemy oczywiście pełną obsługę wszelkich formalności związanych z pogrzebem (ZUS, KRUS, MSWiA), transport ciała oraz uczestników pogrzebu, kwiaty, wieńce, oprawę muzyczną. Obsługa ta odbywa się w naszym biurze przy ulicy Woźnej, do którego, w razie potrzeby, nasz asystent może Państwa bezpłatnie dowieźć o dowolnej porze dnia i nocy. nnJesteśmy w posiadaniu własnej, nowoczesnej floty aut, tzw. karawanów, przeznaczonych do świadczenia usług pogrzebowych. nnW naszym biurze oferujemy także szeroki wybór zniczy, trumien, kwiatów. nnZapraszamy do korzystania z naszej oferty

  Data dodania: 03 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pogrzebowy 24h - Poznań »

  Świadczymy własne usługi w obrębie formy pogrzebów, i także dwudziestoczterogodzinnego przewozu nieboszczyków, kremacji, ekshumacji oraz wielu różnych spraw połączonych z grzebaniem nieboszczyków. Współdziałamy przy dokładaniu jakichkolwiek procedur pośmiertnych. "Poznański Dom Pogrzebowy" zawsze służy swoim klientom. Kontakt tel. 537 800 301

  Data dodania: 17 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Vladex - Usługi Pogrzebowe »

  Realizowane kompleksowo świadczenia pogrzebowe na terenie Krakowa i okolic oferuje zakład pogrzebowy VŁADEX. Podczas 30 lat funkcjonowania firma wyznaczyła praktyki z uwagi na jakie cieszy się sporym zaufaniem wśród osób, które będą mieć przed sobą tak traumatyczne doświadczenie jak pochówek bliskiej osoby. Poza świadczeniami funeralnymi oferowane są usługi dotyczące wykonania grobów a także dostarczana jest na wszystkie pogrzeby oprawa kwiatowa. Duża baza karawanów zawierająca eleganckie modele pojazdów producenta Mercedes, systematycznie podwyższający własne umiejętności asystenci oraz przynależność do PIBP to walory które przemawiają za nawiązaniem współpracy z podaną firmą.

  Data dodania: 18 09 2022 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »