\ Strony związane z hasłem: zakład pogrzebowy - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'zakład pogrzebowy':

 • Usługi Pogrzebowe H.M.Kosmala »

  Zakład Pogrzebowy Haliny i Marka Kosmala zajmuje się całością organizacji uroczystości pogrzebowej. Dzięki temu rodzina osoby zmarłej może w spokoju zająć się wspominaniem najmilszych chwil spędzonych ze zmarłym jeszcze za jej życia. Przygotowujemy projekty trumien, pomagamy załatwiać formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, w ZUS-ie oraz na cmentarzu. Organizujemy stypy oraz opiekujemy się grobami (zapalamy znicze, zmieniamy kwiaty, myjemy nagrobki itp. ). Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://hmkosmala. pl.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Memento-mori-warszawa.pl »

  Zakład Pogrzebowy Memento Mori to firma rodzinna, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych. W tym bolesnym dla Państwa czasie służymy wszelką pomocą, uczciwością, solidnością i profesjonalizmem. Całą ofertę czynności związanych z pogrzebem znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem http://www. memento-mori-warszawa. pl. Jesteśmy rzetelną firmą, która cały swój profesjonalizm wykorzystuje na pomoc w urządzeniu najwspanialszego ostatniego pożegnania dla Państwa bliskich.

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma-piechota.pl »

  Większość firm musi posługiwać się obecnie formularzami w formie elektronicznej. Dotyczy to również takich zakresów działania, jak przygotowanie ceremonii pogrzebowej czy transportu zwłok. Firma Piechota oferuje kontakt za pomocą takiego właśnie formularza zgłoszeniowego, który zapewni rozpoczęcie pracy firmy. Dodatkowo taka forma wypełniania dokumentów daje nam poczucie zachowania pewnej intymności, kontakt osobisty z przedstawicielem firmy może okazać się dla nas w rzeczywistości zbyt trudny.

  Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe NDM »

  Zakład pogrzebowy KALLA funkcjonuje na rynku od kilku lat i gwarantuje swoim klientom szereg usług związanym z godnym pochówkiem zmarłego. Załatwiamy za rodzinę zmarłego wszystkie formalności, ponieważ zależy nam na tym, aby mogli się oni skupić na modlitwie i pożegnaniu bliskiej osoby. Więcej szczegółów na naszej stronie.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Https://sacramentum-pogrzeby.pl »

  Planowanie pogrzebu jest procesem rozległym i często przytłaczającym dla rodziny osoby, która odeszła. Często pogrążeni w żałobie czują się zdezorientowani i przytłoczeni wszystkim, co jest związane z planowaniem pogrzebu. Zakład pogrzebowy kraków oferuje pomoc w tych trudnych chwilach. Całodobowy zakład pogrzebowy kraków pomaga zorganizować pogrzeby w krakowie i wspierać rodzinę zmarłego tym trudnych dla niej czasie. Zalad pogrzebowy kraków oferuje również, szeroki wybór usług pogrzebowych.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nekropolis - zakład pogrzebowy Warszawa »

  Początki działalności zakładu pogrzebowego Nekropolis sięgają już 1967 roku. Od tego czasu firma pogrzebowa rozrosła się i posiada kilka oddziałów w Warszawie i okolicach. Najczęściej obsługiwanymi dzielnicami są Bemowo i Żoliborz. Nekropolis oferuje pogrzeby tradycyjne oraz kremacyjne, a także pełną oprawę pogrzebu.

  Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Funer.com.pl - zakłady pogrzebowe Włoszczowa »

  Śmierć bliskiej osoby dla rodziny zawsze jest ogromnym ciosem. Ponadto organizacja pogrzebu we Włoszczowie związana jest z koniecznością załatwienia wielu formalności oraz poniesieniem znaczących wydatków. Ceny na rynku są dość zróżnicowane, dlatego poszukując ofert warto skorzystać z platformy FUNER, gdzie zakłady pogrzebowe prezentują swoją ofertę wraz z kosztami, jakie należy za realizację usługi ponieść. Dzięki platformie rodzina znajdzie nie tylko najwyższej jakości usług, ale również i odpowiadające im pod względem cen za organizację pochówku we Włoszczowej.

  Data dodania: 11 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Walczakpogrzeby.pl - Zakład pogrzebowy Katowice »

  Zakład pogrzebowy Walczak zlokalizowany jest w bliskiej odległości od cmentarza komunalnego. Usługi pogrzebowe przedsiębiorstwa obejmują nie tylko organizację pochówków (zarówno sakralnych, jak i cywilnych), ale również transport międzynarodowy zwłok. Kremacje (popielenie) zwłok odbywają się w krematorium, które znajduje się w Katowicach. Znajdująca się obok zakładu kwiaciarnia to zaprzyjaźniony zakład, który oferuje oprawę florystyczną pogrzebów. W zakładzie ponadto zapoznać można się z bazą orkiestr i zespołów muzycznych.

  Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rozagdansk.pl - usługi pogrzebowe Gdańsk »

  Zakład usług pogrzebowych powinien opierać się na profesjonalizmie i doświadczeniu. Z myślą o naszych klientach, oferujemy usługi pogrzebowe takie jak transport zwłok, kompleksowa organizacja pogrzebu i jego oprawy, a także przygotowanie kremacji w mieście Gdańsk. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w organizacji pochówków, dzięki czemu nasza firma cieszy się zaufaniem klientów.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rodzina pogrążona w żalu nie zawsze chce i może załatwiać formalności związane z pogrzebem. W takich chwilach służymy wsparciem i pomocą, biorąc formalności na siebie. Wybierając sprawdzony zakład pogrzebowy z doświadczeniem, mogą mieć państwo pewność, kompleksowej i sprawnej organizacji pochówku w Gdańsku.

  Data dodania: 26 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.pogrzeby-cerber.pl - Usługi pogrzebowe Bemowo »

  Doświadczony i rzetelny zakład pogrzebowy Cerber świadczy kompleksowo usługi pogrzebowe na życzenie klienta w mieście: Warszawa. Nasza firma zajmuje się między innymi: eksportacją zmarłych z mieszkań, szpitali czy domów opieki, załatwianiem formalności z dokumentacją administracyjną i ubezpieczeniową oraz cmentarną, a także posiadamy szeroki wybór nagrobków w różnych wzorach, kolorach i z różnych materiałów.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Gwarantujemy fachową i taktowną pomoc na każdym etapie.

  Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Eden.sosnowiec.pl »

  Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Eden z Sosnowca oferują państwu swoje usługi w zakresie wszystkich czynności związanych z pogrzebem. Zajmują się wszystkim od transportu zwłok do załatwiania wszystkich formalności urzędowych. Firma ta jest bardzo ceniona za swoje usługi, ich profesjonalizm i kompleksowość. Omawiany zakład pogrzebowy przeprowadza też kremację w Sosnowcu oraz oferuje duży wybór trumien. Firma powstała w 1989 roku i od tego czasu świadczy swoje usługi bez żadnej przerwy w działalności.

  Data dodania: 05 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Firma pogrzebowa Krasnystaw - Usługi pogrzebowe Onyks »

  Od ponad ćwierćwiecza Firma pogrzebowa Krasnystaw ONYKS Galewski udziela swoich usług na rzecz osób dotkniętych żałobą. Usługi pogrzebowe Krasnystaw udzielane są przez całą dobę. Odpowiadamy na każde zgłoszenie. Dom pogrzebowy Krasnystaw znajduje się przy ulicy Kościelnej 8 oraz przy Okrzei 66. Przyświeca nam ważki cel - pomoc osobom będącym w sytuacji krytycznej, jaką jest śmieć bliskich. Nie wiedzą Państwo jak zorganizować pogrzeb? Firma pogrzebowa Krasnystaw posiada ogromne doświadczenie w przygotowywaniu ceremonii pożegnalnej i dzieli się swoją wiedzą nabytą na drodze tegoż doświadczenia. Jak wygląda współpraca z zakładem pogrzebowym Krasnystaw ONYKS w pierwszych chwilach po śmierci kogoś bliskiego? Bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia proszę dzwonić pod jeden z naszych numerów podanych na stronie internetowej, zdajemy sobie sprawę, że przykre wydarzenia spotykają nas nie bacząc na czas i porę. Weźmiemy pod uwagę Twoje potrzeby, ale również doradzimy w razie jakichś wątpliwości. Oczywiście, zajmiemy się transportem zmarłego z każdego miejsca w Polsce, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, także za granicą. Zapewnimy należytą opiekę, pomoże nam w tym atestowana chłodnia. Wspólnie ustalimy najważniejsze szczegóły. Dobierzemy sarkofag lub trumnę, zastanowimy się także nad doborem urny w przypadku kremacji. Służymy pomocą również w przypadku dopełniania wszelkich formalności w kościele oraz urzędach. Zajmujemy się także transportem kwiatów oraz uczestników z kościoła na cmentarz. Kwiaciarnia Krasnystaw zajmie się estetyczną oprawą ceremonii, doborem wstęg.

  Data dodania: 23 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ze Śmiercią Na Ty »

  ZeŚmierciąNaTy. pl jest portalem skupionym wokół śmierci. Zbieramy i prezentujemy dla naszych Czytelników najciekawsze informacje związane z przemijaniem i ludzką śmiertelnością. Dokładnie zdajemy sobie sprawę, jak bardzo każdy z nas obawia się śmierci, własnego pogrzebu czy wizji przygotowywania ciała przez zakład pogrzebowy. Jednakże wierzymy, że oswojenie tego tematu, zrozumienie go, pozwoli nam na pełniejsze przygotowanie się do śmierci, a tym samym nie będziemy się jej aż tak obawiać. Tematyka naszego serwisu jest ograniczona wyłącznie do spraw związanych ze śmiercią, lecz jednocześnie dość szeroko prezentuje sprawy funeralne. Omawiamy zagadnienia kryminalistyczne, polskie zwyczaje pogrzebowe, innowacje wprowadzane w domach pogrzebowych, a także ocieramy się o historię i wierzenia związane ze śmiercią w oparciu o różne kultury.

  Data dodania: 10 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • ForumPogrzebowe.pl »

  Organizacja pogrzebów, zachowania dopuszczalne na pogrzebie, chęć uświetnienia uroczystości pogrzebowej swojego bliskiego członka rodziny – na ForumPogrzebowe. pl możesz poruszyć wszelkie trapiące Cię zagadnienia. Nasi użytkownicy i moderatorzy chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania. Chciałbyś napisać pochwałę dla firmy pogrzebowej? A może przestrzec przed nielojalnym kontrahentem z branży funeralnej? Od dziś masz taką możliwość!

  Data dodania: 10 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pogrzebowy Podleśny »

  Pogrzeb bliskiej osoby nigdy nie był i nigdy nie będzie miłym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. W tym trudnym okresie warto znaleźć specjalistów, którzy w pełni profesjonalnie podejdą do tematu ostatniego pożegnania. Zakład pogrzebowy Podleśny zadba o to, aby uroczystość pochówku odbywała się w kameralnej, sprzyjającej wyciszeniu atmosferze. Bierzemy na siebie zdecydowaną większość z trudnych obowiązków związanych z pogrzebem. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się o wysokim stopniu profesjonalizmu pracowników naszego zakładu.

  Data dodania: 29 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeby Poznań - zakladpogrzebowypoznan.pl »

  Nasz zakład pogrzebowy tworzy zgrany zespół pracowników, którzy są przygotowani do trudnych i nieprzewidzianych sytuacji, jednocześnie potrafią zachować spokój i szacunek, by w żadnym stopniu nie urazić Państwa uczuć. nnW ramach usług oferujemy oczywiście pełną obsługę wszelkich formalności związanych z pogrzebem (ZUS, KRUS, MSWiA), transport ciała oraz uczestników pogrzebu, kwiaty, wieńce, oprawę muzyczną. Obsługa ta odbywa się w naszym biurze przy ulicy Woźnej, do którego, w razie potrzeby, nasz asystent może Państwa bezpłatnie dowieźć o dowolnej porze dnia i nocy. nnJesteśmy w posiadaniu własnej, nowoczesnej floty aut, tzw. karawanów, przeznaczonych do świadczenia usług pogrzebowych. nnW naszym biurze oferujemy także szeroki wybór zniczy, trumien, kwiatów. nnZapraszamy do korzystania z naszej oferty

  Data dodania: 03 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi pogrzebowe i kamieniarskie - adwentus.pl »

  Zakład pogrzebowy Adwentus w Legionowie to miejsce, w którym możesz skorzystać z kompleksowej oferty usług pogrzebowych i kamieniarskich. Oferujemy Wam niezwykle szeroki wybór trumien i urn, wykonujemy również wieńce pogrzebowe na zamówienie. Dysponujemy gustownie urządzoną salą konsolacyjną oraz kaplicą zlokalizowaną w pobliżu cmentarza w Legionowie.

  Data dodania: 18 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pogrzebowy 24h - Poznań »

  Świadczymy własne usługi w obrębie formy pogrzebów, i także dwudziestoczterogodzinnego przewozu nieboszczyków, kremacji, ekshumacji oraz wielu różnych spraw połączonych z grzebaniem nieboszczyków. Współdziałamy przy dokładaniu jakichkolwiek procedur pośmiertnych. "Poznański Dom Pogrzebowy" zawsze służy swoim klientom. Kontakt tel. 537 800 301

  Data dodania: 17 07 2021 · szczegóły wpisu »