\ Strony związane z hasłem: trener personalny - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'trener personalny':

 • BS Academy »

  Istotną ideą treningu personalnego jest zidentyfikowanie celów i potrzeb. Trenując w akademii stajesz się integralną częścią społeczności w której masz kontakt z innymi członkami. Bodyshaping Academy to praca według najnowocześniejszych trendów i metod treningowych.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trener personalny Albert Kośmider »

  Strona dotycząca odchudzania, wskazówek dietetycznych, doboru treningów, a dodatkowo zdrowego stylu życia. Zawiera przydatne wskazówki odnoszące się do nabierania masy mięśniowej, siły czy ogólnej sprawności. Autor odpowie na każde nurtujące Cię pytanie. Kopalnia edukacji praktycznej i teoretycznej przydatnej dla osób, które pragną żyć zdrowo oraz świetnie wyglądać. Strona trenera personalnego Alberta Kośmidera, prowadzącej swoje zajęcia na terenie Warszawy. Szeroki wybór usług: od szczegółowych rozpisek żywienia po treningi spersonalizowane. Trener indywidualny Albert oferuje solidną dawkę motywacji, świetne samopoczucie oraz dodatkowo ciągłe postępy sylwetkowe. Wszystkie szczegóły znajdują się na Jego witrynie www - skuteczne odchudzanie.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mateusz Turecki Trener personalny »

  Mateusz Turecki – trener personalny w Krakowie. Jestem zawodowym fizjoterapeutą, zajmującym się pomocą osobom, które chcą zmienić swój tryb życia na zdrowszy lub zgubić kilka kilogramów. Na spotkaniach pokazuję i objaśniam ćwiczenia, wspólnie z klientem rozmawiamy o efektach treningu, a także opracowuję dietę, odpowiednią do potrzeb mojego podopiecznego. Zachęcam do kontaktu!

  Data dodania: 06 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Smuzynski.pl trener osobisty »

  Podczas ćwiczeń najważniejszy jest sposób ich wykonywania. Dzięki niemu możliwe jest uniknięcie kontuzji oraz osiąganie możliwie najlepszych rezultatów. Dlatego też jak najbardziej warto postawić właśnie na takie podejście. Warto zatem postawić na odpowiedniego trenera osobistego w Łodzi. Takiego jak ja, który doradzi w kwestiach odpowiedniego wykonywania ćwiczeń.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fitkat - trener personalny Kraków »

  Oferuję kompleksowe usługi w zakresie treningu personalnego. Treningi personalne prowadzę w Krakowie i okolicach. W klubie fitness, na siłowni oraz w domu podopiecznego, a w razie dobrej pogody również treningi w terenie. Zapraszam na moją stronę internetową, do zapoznania się ze szczegółami treningów oraz do nawiązania kontaktu. Poznajmy się i wspólnie pracujmy nad Twoim zdrowiem oraz sylwetką!

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trener Personalny Katowice »

  Trener personalny Katowice. Zdrowa, pełna wigoru i zgrabna sylwetka! Wydaje Ci się, że to nieosiągalny cel? Nic bardziej błędnego. Jeśli jesteś z Katowic lub z okolicznych miast mogę Ci pomóc wdrożyć w życie plan, który zaprowadzi Cię do pięknej sylwetki i witalności. Mogę Ci zaproponować treningi personalne, ułożenie dedykowanej diety, dużą dawkę motywacji i profesjonalną opiekę treningową. Oferta skierowana jest do wszystkich niezależnie od wieku i płci - trenuję również seniorów oraz kobiety w ciąży. Treningi nakierowane mogą być na różne cele począwszy od odchudzania i redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej poprzez budowę masy mięśniowej, wzmocnienie mięśni po kontuzjach i urazach, poprawę wydolności i mobilności. Trener Personalny Katowice zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie Tarnowskie Góry - body-makers.pl »

  Nasza oferta Body Makers to treningi personalne. Współpraca z trenerem personalnym opiera się na kilku etapach. W pierwszej kolejności jest to konsultacja, następnie badanie składu ciała, ustalenie indywidualnego planu treningowego, dobranie odpowiedniej diety i suplementacji, określenie efektywności treningu. Z trenerami z Body Makers wszystko jest możliwe. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy.

  Data dodania: 12 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs trenera personalnego Wrocław - ams.edu.pl »

  Pod adresem www. AMS. edu. pl będziecie mieli Państwo okazję poznać bliżej Akademię Mistrzostwa Sportowego, w skrócie AMS, która działa w wielu miastach Polski - między innymi w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku czy chociażby w Rzeszowie. Wszystkie szkolenia oraz kursy - między innymi kurs trener personalny, to naprawdę bardzo wysoki poziom.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Trener Personalny Warszawa Marcin Przysiwek »

  Odpowiadam za przygotowanie motoryczne dla sportowców znajdujących się na dowolnym etapie rozwoju. Niezależnie od obranych celów, robię co tylko jest możliwe aby umożliwić im osiągnięcie wymarzonych rezultatów. Pracuję z zawodnikami w takich dziedzinach sportu jak: piłka nożna, koszykówka, tenis. Moim zdaniem niezmiernie ważne jest uświadamianie zawodników o ich własnych możliwościach, dlatego też moja oferta to profesjonalne testy motoryczne. Zadzwoń już dziś, a razem stworzymy plan Twojego rozwoju.

  Data dodania: 15 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sebastian Stoch - trener osobisty Kraków »

  Profesjonalny trener osobisty Sebastian Stoch oferuje przeprowadzenie autorskiego kursu na trenera personalnego w Krakowie. Zdobędziesz niezbędną fachową wiedzę oraz umiejętność bezpośredniej pracy z klientem. Będziesz wiedział w jaki sposób ułożyć cały program ćwiczeń. Kurs składa się z części teoretycznej oraz praktycznej kończąc się certyfikatem poświadczającym kwalifikacje. Skorzystaj z mojego 20 letniego doświadczenia.

  Data dodania: 01 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Trener Personalny - Estetyk-Sylwetki »

  Jako wykwalifikowany trener personalny i dietetyk sportowy od wielu lat umożliwiam swoim Podopiecznym uzyskanie wymarzonej sylwetki. Z profesjonalnych usług, jakie świadczę jako trener osobisty, może skorzystać każdy. Lepsza sylwetka zwiększy pewność siebie i doda energii do podejmowania nowych wyzwań. Wszystko to jest w zasięgu ręki, jednak potrzeba do tego wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim systematycznej pracy.
  Jeśli chcesz się przekonać zrób pierwszy krok ku wysportowanej sylwetce. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 10 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Trener personalny Skype - Online - Kraków Norbert Gotz »

  Trener personalny z Krakowa Norbert Gotz. Oferuje dostęp do platformy internetowej z programami treningowymi wideo do samodzielnego treningu w domu oraz współpracę - trening / konsultacje 1:1 (siłownia / park / studio EMS Body Time / Skype). Pomoc przy odchudzani / kształtowaniu sprawności fizycznej / wzmacnianiu kręgosłupa.

  Data dodania: 13 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje żywieniowe - pawelgluchowski.pl »

  Prowadzę konsultacje żywieniowe dla osób, które chcą zmienić swoje życie na lepsze. Nie możecie schudnąć? Zgłoście się do mnie na konsultacje dietetyczne, a zrobię wszystko żeby Wam pomóc. Znam się na tym bardzo dobrze i mam wiele sukcesów na swoim koncie. Moja oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i grup. Wszystkim już dzisiaj mogę zacząć pomagać. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

  Data dodania: 24 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Trening personalny Łódź - feelgoodstudio.pl »

  Poszukując profesjonalisty z którym będziemy mogli trenować na terenie Łodzi, zapraszamy pod adres feelgoodstudio. pl. Jest to znany trener osobisty łódź, który cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród podopiecznych i nie tylko. Jeśli chcemy osiągać najlepsze efekty, pracujmy z najlepszymi na danym rynku. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Trener Personalny Rzeszów - fitfamily24.pl »

  Treningi online to świetny sposób na poddanie się kwarantannie z korzyścią dla Twojego ciała i zdrowia! Odejdź od problemów i utrzymuj formę. Trener w fitfamily24. plto mentor, który pomaga prawidłowo wyznaczać cele i je osiągać, a nie tracić czasu na to, co nie jest dla Ciebie. Trener online opracowuje program ćwiczeń zgodnie z Twoimi celami i potrzebami.

  Data dodania: 26 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Michał Konieczny - trener personalny »

  Trening personalny to najlepszy sposób na osiągnięcie swoich celów fitness, niezależnie od tego, czy chcesz zbudować masę mięśniową, wyrzeźbić sylwetkę czy poprawić ogólny stan zdrowia. Dzieje się tak, ponieważ trening personalny pozwala na współpracę z trenerem, który stworzy dla Ciebie dopasowany plan treningowy, zapewni skuteczną motywację i wsparcie.

  Data dodania: 25 08 2022 · szczegóły wpisu »