\ Strony związane z hasłem: Toruń - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'Toruń':

 • Stolmar Okna »

  Firma Stolmar to dostawca drzwi i okien, którego Klienci znają z praktycznych rozwiązań i fachowej obsługi Klienta. Firma od kilku lat zajmuje się sprzedażą okien PCV, korzystając z najlepszych profili okiennych na rynku. Oferuje dodatkowo usługi takie jak montaż i serwis okien, gwarantując dokładność i profesjonalne wykonanie. Poznaj bliżej naszą firmę i odkryj zalety stolarki okiennej.
  Stolmar to firma mieszcząca się w Toruniu. Naszym głównym celem jest oferowanie fachowych rozwiązań w dziedzinie technologii okiennej. Głownie zajmujemy się sprzedażą takich produktów jak okna PCV, produkowane przez znanych producentów, firmy Veka, Aluplast i Decco. Oferowane przez naszą firmę okna są zgodne z nowoczesnymi trendami. Gwarantują optymalizację strat ciepła i optymalne warunki cieplne w zimę, jak i w lato. To doskonałe rozwiązanie dla każdego.
  Patrząc na zmiany jakie dokonały się w technologii okiennej w ostatnich 10 latach, firma Stolmar zapewnia swoim Klientom najdoskonalsze produkty, idące za obowiązującymi trendami. Możemy zapewnić, że nie zawiodą się Państwo na naszych oknach, które robione są po to, by towarzyszyć Państwu przez wiele lat.

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Wierzbicki Vestum »

  Vestum to firma, która może pochwalić się dużym doświadczeniem oraz wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami i licencjami związanymi z usługami, które oferuje ich rzeczoznawca majątkowy. Jest to doświadczony fachowiec, który potrafi dokładnie wycenić domy, mieszkania, działki oraz inne nieruchomości i ruchomości. Takie wyceny są wiążące prawnie i są uznawane przez polskie sądy, banki czy też firmy ubezpieczeniowe. Wszyscy klienci mogą liczyć na bardzo profesjonalne, dokładne i przede wszystkim uczciwe podejście do zleceń.

  Data dodania: 25 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pompy hydroforowe Mar Mag »

  Nasze nowoczesne pompy głębinowe, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pośrodku wysoką jakością wykonania, przystępną ceną oraz niezawodności. Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie a także satysfakcja klientów, dlatego też zapewniamy przybory z najwyższej światowej półki, który nie zawiedzie Państwa w bynajmniej spodziewanym momencie. Oferowane przez nas pompy głębinowe bez zarzutu sprawdzą się wszędzie tak, gdzie jest potrzeba czerpania czystej wody z ujęć głębinowych. Polecamy przede wszystkim wielostopniowe pompy głębinowe, które idealnie sprawdzą się przede wszystkim w układach wodociągowych a oprócz tego górniczych. Na wszystkie nasze urządzenia dajemy gwarancję, która w jednym rzędzie pozytywnych referencji naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem dobrej jakości wykonania.

  Data dodania: 17 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hotelnadrzeczka.pl »

  Hotel to miejsce, które ma pozwolić Ci wypocząć po podróży czy dniu pełnym spotkań. Taki jest nasz hotel Nad Rzeczką. Chcemy zapewnić Ci poczucie komfortu i relaksu. Nasz hotel idealnie sprawdza się na romantyczne weekendowe wypady, rodzinne wyjazdy, ale i biznesowe spotkania czy konferencje. Wokół hotelu panuje spokój i cisza. Uciekniesz od codziennych kłopotów, zgiełku i pośpiechu. Czasem warto się zatrzymać i delektować chwilą. Zasługujesz na to! Dowiedz się więcej! Zadzwoń do nas! Tel. 692 429 866.

  Data dodania: 17 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pokoje - Hotel Gotyk »

  Oferta hotelu Gotyk skierowana jest dla osób planujących spędzić swój czas w Toruniu. Rewelacyjna lokalizacja na samej Starówce ułatwia sprawny dojazd do hotelu i również poruszanie się po mieście bez konieczności czasochłonnych dojazdów do centrum miasta. Wychodząc z hotelu w tym momencie jesteśmy praktycznie w ścisłym centrum nadwiślańskiego miasta. 'Gotyk' jest przyjaznym i również eleganckim miejscem dla każdego, także dla najmłodszych oraz osób starszych. Świadczy o tym m. in. alternatywę skorzystania z dostawki dla dziecka, a także poruszania się windą, co bywa rzadkością w hotelach. Rozległa oferta 42 pokoi i dwóch apartamentów skierowana jest również dla wycieczek i również grup zorganizowanych. Warto się biec oraz zarezerwować swój pokój wcześniej, dlatego że hotele w Toruniu charakteryzują się sporą popularnością jak też w sezonie wiosenno-letnim.

  Data dodania: 28 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze hotele Toruń - Hotel Heban »

  Bezsprzecznie Toruń kojarzy się Mikołajem Kopernikiem a oprócz tego aromatycznym zapachem korzennych pierników, przyciąga turystów w zasadzie jak magnez. Oczywiście nic w tym dziwnego, dlatego że to urocze miasto, przepełnione jest przepięknymi kamieniczkami, między których wiją się uliczki pełne ciekawych zakamarków. W jednej w tych urokliwych kamienic, swoją siedzibę ma Hotel Heban, który zachęca gości wieloma atutami swojej bogatej propozycji. Zabytkowa kamienica w której mieści się hotel, przyciąga swoimi historycznymi elementami architektury. Noclegi jakie proponuje hotel, to klimatyczne, przestronne pokoje a także apartamenty zachowane w stylu klasyki kamienicy, ale mające służyć gościom w ich odpoczynku a oprócz tego wygodzie. Samo umiejscowienie budynku zachęca do pozostania w nim, gdyż Hotel znajduje się w samym sercu toruńskiej Starówki, co sprawia, że chęć odwiedzenia najważniejszych zabytków a oprócz tego punktów turystycznych miasta, staje się bardzo bliska. Tani hotel o bogatej propozycji zapewnia komfort, wygodę a oprócz tego pewność komfortowo spędzonego czasu pośród toruńskich atrakcji oraz zabytków.

  Data dodania: 09 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • MrRabbit Angielski Toruń »

  Kurs w szkole językowej ma dużą przewagę nad zwykłymi metodami nauczania w normalnych szkołach. Przede wszystkim prowadzący są otwarci na sugestie i nie powtarzają ciągle tego samego materiału, jak nauczyciele w szkołach. Kursy zazwyczaj mają o wiele szersze możliwości, jeśli chodzi o nowoczesny sprzęt wspomagający naukę, nie są ograniczane wytycznymi. W dodatku prowadzący mają ułatwiony i stały dostęp do szkoleń, umożliwiających im poznawanie najświeższych sposobów nauczania wspomagane o nowoczesne technologie. Poza tym, nie jest to następna lekcja w szkole, tylko coś nowego innego, forma spędzenia czasu, przyjemności, wyróżnia się bo nie jest otoczona innymi podobnymi zajęciami. Kurs wykracza też poza program nauczania i oferuje możliwości dużo szerszego obcowania z językiem. Zajęcia na kursach występują maksymalnie 2 razy w tygodniu po 60 minut, co nie obciąża umysłów najmłodszych i jednocześnie nie zabija ich ciekawości. Publiczna edukacja nie ma możliwości na spoświęcenie uwagi każdemu dziecku indywidualnie. Nie zależy to od kompetencji, lecz zbyt dużej ilości dzieci przypadającej na jednego nauczyciela. Dodatkowo klasy w szkołach liczą więcej niż kilkanaście osób i nie są one dobierane umiejętnościami. Powstaje sytuacja, w której słabsi uczniowie nie mają możliwości na nadrobienie zaległości. Tracą oni przez to motywację do nauki i odbija się to na stopniach. Na kursach nikt nie zostaje w tyle i krytyka została zamieniona na o wiele skuteczniejsze motywacje. Pociechy są nagradzane za poprawne odpowiedzi i czują satysfakcję z wysiłku włożonego w naukę. Popędza je to do następnych sukcesów i buduje większe ambicje niż u pozostałych rówieśników.
  To jasne, że kurs angielskiego dla najmłodszych różni się od tego, dla dorosłych, czy młodzieży. Ważne stają się metody nauczania oraz predyspozycje nauczycieli. Dzieci wymagają więcej uwagi. Ważne jest, aby ich ciągle pilnować i nie dopuścić do nudy. Wartościowy kurs to ten, który jest wyposażony w wykwalifikowaną załogę, która jest oswojona z najnowszymi metodami nauczania. Taki nauczyciel powinien być przyzwyczajony do pracy z małymi dziećmi i kreatywnie podchodzić do zajęć. Ważne są metody, w których nie ma miejsca na pozostanie w ławkach i sztywne rozwiązywanie zadań i zapamiętywanie na siłę. Dzieci najbardziej efektywnie uczą się poprzez zabawę. Kurs musi być zaopatrzony w jak największą ilość alternatyw prowadzonych lekcji. Istnieje wiele gier pozwalających na łatwiejsze przyswajanie słownictwa. Takie gry uczą najmłodszych przez zabawę, dzięki czemu dostrzegamy bardziej nas satysfakcjonujące rezultaty, niż podczas nauki w szkołach. Kursy odznaczają się małymi grupami, w których o wiele łatwiej jest skupić się na każdym dziecku z osobna. Jest to naprawdę istotne, ponieważ w takiej sytuacji łatwiej jest zwrócić uwagę, czy któreś z nich nie potrzebują jednak więcej skupienia, niż pozostali.

  Data dodania: 11 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Toruń cennik - Esthetic Dental Clinic »

  Chirurgia twarzowo-szczękowa jest częścią medycyny, która łączy ze sobą cząstki medycyny ogólnej, chirurgii stomatologicznej i plastycznej. Zajmuje się leczeniem chorób jamy ustnej także zębów, szczęki, tkanek miękkich oraz twarzoczaszki. Na oddział chirurgii szczękowej przyjmują złożone przypadki, takie jak uszkodzenia lub odkształcenie jamy ustnej. Dotyczy to również leczenia chronicznych stanów zapalnych i ekstrakcji zębów, eliminacji wad zgryzu, czy umieszczania implantów.
  Chirurg szczękowo-twarzowy, nie zajmuje się tym samym, co lekarz dentysta. Mają podobny zakres pracy, jednak to dwie odmienne dziedziny zabiegowe. Dział stomatologiczny trudni się leczeniem tylko w obrębie jamy ustnej. Podczas gdy chirurgia szczękowa obejmuje leczenie w zakresie twarzowej części czaszki, dlatego jest bardziej rozległym pojęciem. Stomatolog endodonta, który wykonuje leczenie kanałowe, używa mikroskopu, dzięki któremu zabieg jest jak najbardziej precyzyjny. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu lekarz endodonta może gruntownie obejrzeć nadpsutą przez bakterie miazgę zęba oraz zdecydować, jak dużą część zęba powinno się wyczyścić.
  W przypadku, gdy sytuacja jest rozwinięta, powinno się pomyśleć o zgłoszeniu się do leczenia kanałowego. Inaczej jedynym rozwiązaniem będzie całkowite usunięcie zęba. Dziurę po wyrwanym zębie trzeba niezwłocznie uzupełnić, aby zmniejszyć ryzyko kolejnych dolegliwości jamy ustnej. To niestety oznacza nowe koszty – przez potrzebę wykonania protezy albo wstawienia implantu.
  Zapraszamy do gabinetów w Toruniu
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
  ul Heleny Piskorskiej 15
  87-100 Toruń
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum
  ul Szosa Chełmińska 16
  87-100 Toruń

  Data dodania: 19 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Toruń - domtorun.pl »

  Na witrynie internetowej, która mieści się pod adresem www. domtorun. pl można natknąć się na grupę różnego rodzaju ogłoszeń związanych z rynkiem nieruchomości. Na stronie znajdują się ogłoszenia mieszkań, domów, działek, a także innych nieruchomości, które położone są w Toruniu lub jego okolicy. Jest to portal o charakterze lokalnym, dlatego też znajdują się w nim ogłoszenia głównie z miasta Toruń oraz z jego okolic. Domy Toruń, które są ukazywane na witrynie są w różnych przedziałach cenowych. Podobnie mieszkania Toruń, a także działki Toruń. Z pełnym przekonaniem każdy sprzedawca oraz nabywca będzie zadowolony z usług ogłoszeniowych oferowanych przez stronę. Na stronie można umieścić zarówno bezpłatne ogłoszenia, jak i ogłoszenia premium. Różnią się one między sobą pewnymi atrybutami, jednakże standardowa wersja jest darmowa. Usługi ogłoszeniowe świadczone przez witrynę są na wysokim poziomie jakościowym, a każde ogłoszenie jest sprawdzane przez serwis pod kątem jakościowym.

  Data dodania: 06 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Toruń - Top Med »

  Top Med Toruń to centrum rehabilitacji, która oferuje masaże, fizykoterapię, kinezyterapię. Dzięki wyspecjalizowanym fizjoterapeutom, oferowane zabiegi są wykonane na najwyższym poziomie. Nasze zabiegi dostosowujemy po indywidualnej konsultacji. Pomagamy naszym pacjentom w w szybkim czasie dojść do pełnej sprawności.

  Data dodania: 08 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • RTG zwierząt Toruń - Avimedicus »

  Każda profesjonalna klinika weterynaryjna Toruń posiada sprzęt do RTG. To popularne badanie pomaga w diagnostyce wielu ciężkich chorób. RTG zwierząt Toruń - co wykrywa zdjęcie rentgenowskie? RTG, zwykle zwane rentgenem bądź prześwietlaniem rentgenowskim, pozwoli głównie na wykrycie chorób płuc zwierzęcia. Badanie nie jest dla zwierzęcia bolesne - należy je jedynie przytrzymać i umieścić pod specjalnym sprzętem do RTG.

  Data dodania: 11 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Lokale usługowe Toruń - Weyna Invest »

  Firma Weyna invest oferuje wynajem nieruchomości na terenie Torunia. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. Udzielamy pomoc w zakupie, remoncie oraz aranżacji lokalu oraz załatwimy za Ciebie wszelkie formalności. Współpracujemy najlepszymi firmami projektowymi, budowlanymi. Zapytaj naszego doradcę o szczegóły

  Data dodania: 08 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Toruń - hotelsolaris.pl »

  Chciałbyś wypocząć lub podróżujesz do Torunia w celach biznesowych? Hotel w Toruniu proponuje doskonałej jakości noclegi, który na pewno zaskoczą cię doskonałym wykończeniem, a także znakomitą lokalizacją. Znajdujemy się w samym centrum tego przepięknego miasta. Dzięki temu wybór naszego hotelu będzie strzałem w dziesiątkę zarówno dla osób podróżujących turystycznie, jak również dla tych, którym zależy na załatwieniu spraw biznesowych.

  Data dodania: 19 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Lakiernia proszkowa Toruń - pro-kolor.pl »

  Malowanie proszkowe staje się obecnie coraz bardziej popularne. Taki wniosek można wyciągnąć na podstawie imponującego wzrostu liczby przedsiębiorstw, których głównym profilem działalności jest lakiernia proszkowa. Jeśli chcesz skorzystać z takich usług jak piaskowanie, lakierowanie czy śrutowanie w Toruniu, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 23 07 2023 · szczegóły wpisu »
 • Agencja SEO Gorzów Wielkopolski - Activate.pl »

  Activate działa między innymi w Toruniu i Bydgoszczy, oferując usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych oraz pozycjonowania sklepów internetowych. Ta profesjonalna agencja SEO zapewnia kompleksową obsługę, fachowe doradztwo, a także sprawną realizację wszelkich zleceń. Nie czekaj więc i przekonaj się sam już dzisiaj, co jeszcze Activate ma do zaproponowania klientom!

  Data dodania: 21 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomosci Torun  - Skup-Mieszkan-Torun.pl »

  Skup Nieruchomości Toruń to renomowane biuro nieruchomości specjalizujące się w skupie nieruchomości za gotówkę w Toruniu. Nasza głęboka znajomość lokalnego rynku pozwala nam zaproponować najkorzystniejsze wyceny nieruchomości. Jesteśmy gotowi na zakup nieruchomości o różnym statusie prawnym, w tym zadłużonych, z hipoteką, z lokatorem czy służebnością.

  Data dodania: 14 10 2023 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy - apartamenty.torun.pl »

  Wybierając nasze apartamenty Toruń, zyskujesz nie tylko luksusowe warunki zakwaterowania, ale również możliwość zanurzenia się w atmosferze jednego z najpiękniejszych miast Polski. Nasze apartamenty znajdują się w samym sercu starówki, co umożliwia łatwy dostęp do kultowych miejsc i zabytków Torunia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia niezrównanego połączenia historii, kultury i nowoczesności podczas Twojego pobytu.

  Data dodania: 02 04 2024 · szczegóły wpisu »