\ Strony związane z hasłem: studia - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'studia':

 • WSPS »

  Absolwenci Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego osiągają praktyczne umiejętności, potrzebne do wykonywania zawodu fizykoterapeuty. Zdobywają możliwość praktyk w szpitalach i uzdrowiskach. Są cenionymi specjalistami w kraju a także poza granicami.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Study4u uczelnie wyższe, studia »

  Duża liczba młodych ludzi, każdego roku, postanawia wybrać się na studia, po to aby po edukacji, mieć możliwość znalezienia fantastycznej pracy z dobrymi zarobkami. Duża liczba młodych ludzi, korzysta z możliwości bezpłatnego studiowania, po to aby przedłużyć sobie młode lata. Wybór odpowiedniej uczelni trudnym zadaniem, ponieważ miasto to posiada wiele interesujących kierunków studiów. Dzięki bogatej w informacje stronie o uczelniach w całej Polsce oraz zdobędziesz pełną wiedzę na temat, różnych państwowych a także prywatnych uczelni wyższych.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Smart Prospects - studia magisterskie za granicą »

  Jesteśmy firmą, która działa na rynku usług edukacyjnych. Zajmujemy się doradztwem, które ma na celu zapewnić naszym klientom wsparcie w zakresie składania aplikacji UCAS, co oferujemy w ramach darmowych konsultacji. Specjalizujemy się w realizowaniu doradztwa przy pozyskiwaniu dofinansowania do nauki. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stargardinum »

  Szkoła wyższa Stargardinum w Stargardzie Szczecińskim zaprasza do szkoleń językowych. Stargardinum to autonomiczna uczelnia posiadająca prawo przyznawania tytułów naukowych.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studia filmowe - szkolafilmowa.pl »

  Studia na kierunku scenariopisarstwo adresowane są przede wszystkim do osób posiadających doświadczenie literackie. Ich celem jest poznanie warsztatu i pisanie scenariuszy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to odwiedź stronę internetową Warszawskiej Szkoły Filmowej, która w swojej ofercie posiada ten kierunek.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • MBA - kozminski.edu.pl »

  Planujesz podjąć studia warszawa i zdobyć wykształcenie? Może jesteś doświadczonym menadżerem i szukasz możliwości rozwoju? Idealne dla Ciebie będą studia mba. Wszytsko to u nas znajdziesz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Między innymi znajdziecie i nas takie kierunki jak zarządzanie, prawo czy też europeistyka. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Studio Streamonline - studio filmowe Warszawa »

  Szukasz miejsca, w którym nagrałbyś swoją reklamę lub przeprowadził profesjonalny wywiad? Studio StreamOnline jest miejscem, które idealnie się do tego nadaje. Oferuje ono 260 metrów powierzchni, lożę VIP na antresoli, kilka nowoczesnych kamer a nawet sprzęt do renderowania 3D. Ponadto jest w pełni przeznaczone na wynajem. Sprawdź sam na stronie www. studio. streamonline. pl. Zapraszamy do kontaktu z biurem Studio StreamOnline w Warszawie.

  Data dodania: 10 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka »

  Szukasz uczelni, która zagwarantuje Ci wysoki poziom kształcenia i dobrą zabawę? Studiuj na Warszawskiej Uczelni Medycznej! Od 1991 roku kształcimy przyszłych ekspertów z dziedziny dietetyki, fizjoterapii, pielęgniarstwa, czy kosmetologii. Nasi absolwenci z łatwością znajdują pracę w zawodach kierunkowych. Gwarantujemy aktualną wiedzę teoretyczną, niepowtarzalne zajęcia praktyczne oraz ogrom niesamowitej zabawy. Pokażemy Ci, że edukacja może być rozrywką!

  Data dodania: 09 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe - Instytut Studiów Podyplomowych »

  Instytut Studiów Podyplomowych oferuje studia dla każdego. Studenci z chęcią korzystają ze studiów podyplomowych, Katowice, które doskonale przygotują do kontynuowania lub rozpoczęcia kariery zawodowej w wielu dziedzinach edukacji. Należy do nich modne obecnie studia coachingowe oraz doradztwa zawodowego. Studia podyplomowe Śląsk, to atrakcyjne rabaty oraz nowoczesna forma nauki. To także elastyczność w wyborze miejsca studiowania. Możesz studiować historię, j. polski, także chemię oraz matematykę.

  Data dodania: 04 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła wyższa kujawsko-pomorskie - ksw.wloclawek.pl »

  Wejdź na stronę Szkoły Wyższej we Włocławku i zachwyć się pełną ofertą wyjątkowej uczelni. To tam możesz rozpocząć zarówno studia podyplomowe, studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Nie wahaj się i już teraz wybierz uczelnię, która na pierwszym miejscu stawia jakość kształcenia. Szkoła Wyższa we Włocławku zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 17 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University »

  Znajdź odpowiedni dla siebie kierunek studiów w Wyższej Szkoły Biznesu WSB-NLU. To możliwość studiowania psychologii, zarządzania, również informatyki. Uczelnia prowadzi zajęcia w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz studia online. Skorzystaj z systemu CLoudA i studiów podyplomowych, także Language CERT LTE.

  Data dodania: 22 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Niemczech - eduworld.pl »

  Eduworld to pośrednik, który pomoże Ci w dostaniu się na wymarzone studia za granicą. Masz możliwość studiowania w 13 państwach Europy, między innymi na Cyprze, Malcie czy Danii. Eduworld pomaga przejść przez cały proces od dopasowania wyników kierunku, który chcesz studiować aż po proces złożenia dokumentów i dostania się na wymarzone studia.

  Data dodania: 22 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Studia lingwistyczne - ult.edu.pl »

  Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna to od lat działająca uczelnia wyższa, która zapewnia nauczanie na najwyższym poziomie. Studia inżynierskie, magisterskie czy podyplomowe odbywają się w systemie zdalnym, co zapewnia dużą wygodę. Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna oferuje przyjazną atmosferę, a także nauczanie na kierunkach takich jak filologia angielska czy niemiecka, a także budownictwo.

  Data dodania: 02 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Państwowa studia licencjackie Skierniewice – ansb.pl »

  Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego to uczelnia państwowa w Skierniewicach, która oferuje wyjątkowe możliwości dla studentów chcących zdobyć wykształcenie na najwyższym poziomie. Uczelnia ta ma w swojej ofercie różnorodne kierunki studiów, w tym studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe.

  Data dodania: 03 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Salon tatuażu, tatuaże Wrocław - Da Vinci's Fox Tattoo »

  Studio Tatuażu Da Vinci's Fox Tattoo we Wrocławiu to miejsce, gdzie sztuka spotyka się z indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki profesjonalnym usługom tatuażu oraz szerokiemu wachlarzowi stylów, studio zyskało uznanie wśród miłośników tatuaży we Wrocławiu. Oferowane style obejmują tatuaże damskie i męskie, cover tatuażu, tatuaż realistyczny, fineline, tatuaż graficzny oraz kolorowy. Niezależnie od tego, czy poszukujesz delikatnego wzoru czy bardziej wyrazistego tatuażu, w Da Vinci's Fox Tattoo znajdziesz odpowiedniego artystę. Studio Tatuażu Da Vinci's Fox Tattoo oferuje również kursy tatuażu i szkolenia, które pozwalają na rozwijanie umiejętności w tej dziedzinie. Dzięki profesjonalnym instruktorom, uczestnicy kursów zyskują wiedzę i doświadczenie potrzebne do stworzenia własnego stylu w świecie tatuażu. W Da Vinci's Fox Tattoo istnieje także opcja zakupu vouchera na tatuaż. Taki prezent będzie doskonałym wyborem dla osoby, która myśli o nowym tatuażu, ale nie jest pewna, co do wyboru wzoru czy artysty. Voucher na tatuaż daje możliwość wyboru spośród wielu dostępnych wzorów oraz artystów, gwarantując satysfakcję z ostatecznego efektu. Podsumowując, Studio Tatuażu Da Vinci's Fox Tattoo we Wrocławiu to miejsce, które zaspokaja potrzeby zarówno osób myślących o zrobieniu tatuażu, jak i tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w tej dziedzinie sztuki. Jeśli szukasz profesjonalnego salonu tatuażu we Wrocławiu, warto zwrócić uwagę na Da Vinci's Fox Tattoo.

  Data dodania: 24 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja Politechnika Krakowska »

  Politechnika Krakowska daje możliwości pogłębienia swojej wiedzy na różnych kierunkach studiów. Zapraszamy do sprawdzenia kierunków dostępnych na naszej uczelni. Współpracujemy z wieloma szkołami z Krakowa i innych miejscowości. Jesteśmy uczelnią, która na pierwszym miejscu zawsze stawia swoich studentów.

  Data dodania: 15 06 2023 · szczegóły wpisu »
 • Pedagogika specjalna - andragog.edu.pl »

  Centrum Andragog w Opolu jest twoim partnerem w podróży do stania się wykwalifikowanym pedagogiem. Nasze studia podyplomowe oferują gruntowne przygotowanie pedagogiczne, umożliwiając absolwentom skuteczne prowadzenie zajęć dydaktycznych we wszystkich typach. Bez względu na to, czy jesteś już doświadczonym nauczycielem, czy nie, nasze studia podyplomowe są dla Ciebie.

  Data dodania: 19 06 2023 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja Akademia Tarnowska »

  Szukacie dla siebie idealnej uczelni? Stawiacie na wysoką jakość wiedzy, która będziecie mogli wykorzystać w codziennym życiu? Takie możliwości oferuje Wam Akademia Tarnowska, gdzie możecie już teraz się zapisać. Pomagamy naszym studentom rozwijać swoje skrzydła możliwości, aby Ci mogli w przyszłości dokonać wielu wspaniałych rzeczy. Warto do nas dołączyć.

  Data dodania: 22 06 2023 · szczegóły wpisu »
 • Studia dzienne Białystok - wans.edu.pl »

  Studia dzienne we Wschodnioeuropejskiej Akademii Nauk Stosowanych to: Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Administracja, Wychowanie Fizyczne oraz MBA. Studenci na początku są dokładnie informowani na temat kształcenia, a następnie mają możliwość zapisywać się również na kierunkowe zajęcia dodatkowe.

  Data dodania: 26 06 2023 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - placówka medyczna »

  W naszym centrum medycznym znajdziesz wykwalifikowanych dentystów, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Bez względu na to czy potrzebujesz profilaktycznej wizyty dentystycznej czy bardziej zaawansowanego leczenia, nasi eksperci zadbają o Twoje uśmiechnięte i zdrowe zęby. Nie zwlekaj dłużej - skorzystaj z usług Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego już teraz! Zapewniamy profesjonalizm, komfort i kompleksową opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 22 08 2023 · szczegóły wpisu »