\ Strony związane z hasłem: prawo jazdy - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'prawo jazdy':

 • OSK Efekt »

  Wykłady na prawo jazdy prowadzone są w sposób profesjonalny z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Prezentowane są filmy dydaktyczne dotyczące zasad ruchu drogowego, wykonywania manewrów na placu manewrowym oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.
  Sale wykładowe są klimatyzowane oraz profesjonalnie wyposażone w szereg pomocy dydaktycznych, takich jak: komputer z oprogramowaniem i klawiaturą egzaminacyjną oraz z bezpłatnym dostępem do internetu dla kursantów naszego Ośrodka, plansze z pełną gamą znaków drogowych, zachowań kierującego podczas przejazdu przez różnego rodzaju skrzyżowania, podręczniki dotyczące zasad ruchu drogowego oraz aktualne testy egzaminacyjne, z którymi osoba ubiegająca się o prawo jazdy spotka się na egzaminie państwowym.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Auto-Holik »

  Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Holik oferuje priorytetowe szkolenia na prawo jazdy kategorii "B", a ponadto jazdy doszkalające. Kadra instruktorska, posiadająca najwyższe kwalifikacje i przygotowanie zawodowe, zarówno w prowadzeniu pojazdów, jak również w przekazywaniu spersonalizowanych umiejętności i wiedzy podopiecznym. Chcesz nauczyć się jeździć samochodem albo innym pojazdem, znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Nasze korporacji prowadzą kursy, a też doszkalanie kierowców, aby zdali egzamin prawa jazdy.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oes.com.pl instruktor nauki jazdy »

  Chcesz zdobyć nowy zawód i zostać instruktorem nauki jazdy? Jeśli spełniasz określone warunki możesz rozpocząć kurs instruktora prawa jazdy w naszym największym w Małopolsce Ośrodku Szkoleń Kierowców. Zapraszamy też wszystkich kursantów na pozostałe szkolenia z zakresu nauki prawa jazdy czy szkolenia zawodowe.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mach »

  Luty to okres w którym Ośrodek Szkolenia kierowców Mach udziela atrakcyjnych rabatów na całkowite szkolenie, przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy. 30 godzin jazdy oraz 30 spotkań na których wykładana jest wiedza teoretyczna to koszt 1250 zł. Zapraszamy do skorzystania z naszych rabatów, oraz profesjonalnych instruktorów nauki jazdy w Warszawie.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • SafetyCar - szkoła jazdy »

  Zapraszamy Cię na stroną internetową firmy SafetyCar, która to jest jedną z najlepszych szkół nauki jazdy funkcjonującą w Częstochowie.
  Zatrudniani tu instruktorzy posiadają niezbędną wiedzę praktyczną i teoretyczną, dzięki czemu do egzaminu na prawo jazdy przygotować potrafią każdego kursanta. Jeśli więc zależy Ci na przygotowaniu się do egzaminu w spokojnej i miłej atmosferze, to koniecznie wybierz właśnie naszą szkołę!

  Data dodania: 15 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • MBajon.pl »

  Od 1990 roku auto szkoła M. Bajon szkoli przyszłych kierowców. Działamy profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami kursantów. Lekcje prowadzą doświadczeni i wyrozumiali instruktorzy, którzy dbają o życzliwą atmosferę podczas lekcji teoretycznych i praktycznych. Profesjonalna kadra, to największy atut ośrodka szkoleniowego M. Bajon. Dajemy gwarancję efektywnej, bezstresowej i przyjemnej nauki, w świetnej atmosferze. Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat. B, A, C, D i innych.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Extreme.lodz.pl »

  Prawo jazdy to wspaniała umiejętność i uprawnienie. Dzięki niemu możemy legalnie, w szybki i sprawny sposób przetransportować się z miejsca A do B. W szkole jazdy Extreme z Łodzi nauczysz się tej umiejętności. Przygotujemy Cię również do egzaminu na prawo jazdy. Nasza szkoła może pochwalić się największą liczną uczniów, którzy zaliczyli egzamin.

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oskaurinko.pl - Szkoła Jazdy Aurinko »

  Jeśli chcesz, aby marzenie pod tytułem: nauka jazdy Warszawa zostało zrealizowane z sukcesem, odwiedź stronę szkoły jazdy Aurinko. Oferta: prawo jazdy Warszawa jest w zasięgu Twojej ręki. Pomocni w nauce są zarówno cierpliwi, sympatyczni instruktorzy, jak również wartościowe materiały edukacyjne, które pomogą Ci przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Na stronie znajdziesz również blog, a na nim mnóstwo artykułów, które będą wspierały Cię w tym ważnym życiowym doświadczeniu. Zdasz za pierwszym razem!

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy - kursant.wroclaw.pl »

  Spełnij swoje marzenia - zrób prawo jazdy b lub innej kategorii w szkole numer 1. we Wrocławiu. Bezstresowe nauczanie, doskonała kadra instruktorska, atrakcyjna lokalizacja tuż obok WORD-u, 13 lat doświadczenia czy nowa, rozbudowana flota pojazdów szkoleniowych to wszystko i wiele więcej sprawia, że Kursant to super OSK!

  Data dodania: 08 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bydgosz - Szkoła jazdy Jazdam »

  Chcesz zrobić prawko ale nie wiesz gdzie? Świetnie trafiłeś! Szkoła jazdy Jazdam to miejsce idealne dla Ciebie. Nasi instruktorzy przekażą Ci wymaganą wiedzę do zdania prawka. Całość kursu prowadzona będzie w miłej i przyjemnej atmosferze, także nie masz się czym stresować. Na naszych jazdach nie zabraknie również profesjonalizmu, gdyż właśnie z takimi instruktorami współpracujemy. Rzetelność tych informacji możesz sprawdzić na podstawie opinii naszych kursantów. To co zdamy to razem?

  Data dodania: 01 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy BenyTrans »

  Już od najmłodszych lat, większość osób marzy, aby samodzielnie poprowadzić auto. Nic w tym dziwnego, bowiem poruszanie się samochodem znacznie poprawia komfort życia. Jeżeli zatem pragniesz zdobyć prawo jazdy bytom to koniecznie odwiedź naszą szkołę jazdy BenyTrans, która od wielu długich lat zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem kursantów do egzaminu na prawo jazdy. Posiadamy na swoim pokładzie wyłącznie najznamienitszych instruktorów, którzy rzetelnie i jak najlepiej nauczą cię wszystkiego co niezbędne, dlatego z nami sukces jest gwarantowany!

  Data dodania: 07 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Warszawie - Autobema.pl »

  Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą firmą Autobema. pl. Prowadzimy naukę jazdy w Warszawie od 1996 roku. Szkolimy na kategorię B, A, A2, A1, mamy nowoczesne sale wykładowe, doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych instruktorów nauki jazdy. Liczymy na to, że z nasza pomocą uzyskasz uprawnienia do kierowania pojazdem bez najmniejszych problemów. Masz pytania albo chcesz zapisać się na kurs? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy. Pozostajemy do Twojej dyspozycji w razie pytań.

  Data dodania: 27 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Auto Rak Radosław Rakowski »

  Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym ośrodkiem szkolenia kierowców w Wołominie. To miejsce, w którym każdy kursant może stać się dobrym kierowcą. Jeżeli chcesz nabrać pewności za kółkiem, a masz prawo jazdy, zapraszamy serdecznie na jazdy doszkalające. Masz pytania albo wątpliwości? Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 24 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • ABC Szkolenia »

  Chcesz zawodowo zająć się transportem i chcesz zdobyć prawo jazdy? Potrzebna Ci kwalifikacja wstępna dla kierowców? Odwiedź naszą stronę, żeby zapoznać się bliżej z naszą ofertą szkoleniową, skierowaną właśnie do takich osób, jak Ty. Wiemy sporo o transporcie, nasza wiedza i pasja pozwala nam pracować dla naszych klientów w sposób profesjonalny i z zaangażowaniem. Jeśli masz pytania, dotyczące testów i badań dla kierowców, ofert szkoleń uzupełniających – skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na każde pytanie.

  Data dodania: 29 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Jazda po narkotykach - legalnajazda.pl »

  Przedsiębiorstwo o nazwie legalna jazda pochodzi z miejscowości Katowice i zajmuje się świadczeniem porad prawnych dotyczących przepisów oraz prawa kierowców. W ofercie działalności znajduje się m. in. pomoc prawna, w tym pomoc w wniesieniu sprzeciwu wobec wyroku sądowego, pomoc w odzyskaniu niesłusznie zatrzymanego prawo jazdy, a także pomoc w skróceniu okres zatrzymania prawa jazdy.

  Data dodania: 16 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Osk Pegaz Poznań »

  OSK Pegaz jest szkołą jazdy, która zlokalizowana jest w samym sercu Poznania. Dysponujemy własnym placem manewrowym, co daje naszym kursantom większą swobodę nauki i minimalizuje stres z nią związany. Nasi instruktorzy są dobrze wykwalifikowani, dzięki czemu możemy cieszyć się tak dużą zdawalnością wśród naszych kursantów, a nauki jazdy zawsze odbywają się w komfortowej i przyjaznej atmosferze.

  Data dodania: 01 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców - liderdzierzoniow.pl »

  Kategoria B jest najpopularniejszą z wybieranych przez osoby decydujące się skorzystać z oferty ośrodka szkoleniowego. Wykfalifikowani instruktorzy zapewniają profesjonalne i rzetelnie prowadzone lekcje, dzięki którym przyszli kierowcy mogą zdobyć umiejętności i wiedzę przydatne w trakcie jazdy samochodem.

  Data dodania: 14 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na prawo jazdy Szczecin - jazdy-rawo.pl »

  Bezpieczna technika jazdy samochodem oraz znajomość przepisów zawartych w ustawie prawo o ruchu drogowym. Chcesz tego wszystkiego doświadczyć i wyciągnąć wiedzę w tym zakresie? Zależy Tobie na obszernym szkoleniu na prawo jazdy Szczecin? Tego wszystkiego zaręczy Tobie odpowiednia nauka jazdy Szczecin. Nauka i technika jazdy Rawo jest to komórka szkoleniowa, która w pełni będzie pracować nad Twoim rozwojem oraz czytelnie podejdzie do całokształtu szkolenia. Na etapie jakim jest kurs na prawo jazdy, posiądziesz wiedzę i umiejętności znaczące w codziennej jeździe autem. Szkoła jazdy Szczecin, którą prowadzimy zapewni Tobie wszelkie środki i materiały pomocne podczas całego procesu nauki. Jeśli posiadasz już uprawnienia bądź potrzebujesz dodatkowych godzin, które udoskonalą Twoją jazdę lub jej technikę, wystarczy, że skontaktujesz się z Nami. Udostępniamy takie możliwości jak jazdy doszkalające Szczecin. Serdecznie zachęcamy do szkoleń pod Naszym okiem oraz służymy pomocą w zakresie m. in. takim jak prawo jazdy elearning czy też kurs prawa jazdy.

  Data dodania: 31 03 2024 · szczegóły wpisu »