\ Strony związane z hasłem: ekonomia - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Strony związane z hasłem 'ekonomia':

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Grimp biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Specjaliści od finansów z GRIMP pomogą Państwu zarówno przy comiesięcznych lub corocznych rozliczeniach np. podatkowych, jak też przy prowadzeniu firmy, wypełnianiu ksiąg rachunkowych itd. Wynajęcie księgowej w Zielonej Górze jest teraz bardzo proste, co powinno znacznie ułatwić życie osobom bez wykształcenia kierunkowego. W wielu firmach lub mikroprzedsiębiorstwach brakuje specjalistów od rachunkowości. Zamiast rezygnować z prowadzenia interesu, zapoznajcie się Państwo ze stroną internetową GRIMP i zamówcie odpowiednie do swoich potrzeb usługi finansowe.

  Data dodania: 29 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ad Invest Aktualności gospodarcze ze świata »

  Przykładamy ogromną wagę do rzetelności, ponieważ wiemy jak potrzebny jest nieraz dostęp do takich informacji. Znajdziesz na naszym portalu wszystkie najważniejsze informację z dziedziny finansów, polityki ale przede wszystkim gospodarki. Zajrzyj do nas i zostań naszym czytelnikiem. Kiedy prowadzisz firmę lub mały biznes, potrzebujesz być zawsze na bieżąco. Mamy dla ciebie najświeższe informację gospodarcze. Prowadź firmę znając się na obecnej sytuacji. Najlepsze profesjonalne informacje. Jesteśmy zawsze na czasie.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Producent opakowań reklamowych Ragus »

  Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę przy wyborze zakładu zajmującego się drukiem? Podejmując decyzję o współpracy z drukarnią offsetową powinieneś sprawdzić jej ofertę. Jeśli będzie szeroka tym lepiej dla Ciebie. Warto również zwrócić uwagę na realizację usług niestandardowych, introligatorskich czy tworzenie materiałów POS. Jakość usług jest najważniejsza, bo jeśli chodzi o ceny i ilości to zawsze można negocjować. Niedrogi to wcale nie nie zawsze oznacza, że jest najlepszy. Przy prowadzeniu firmy ważne są również terminy i rzetelność wywiązywania się z umów. Przed podjęciem decyzji sprawdźmy opinie o drukarni. Wybierz drukarnię z bardzo dużym doświadczeniem w branży poligraficznej. Przychodząc do zakładu poligraficznego ze swoim pomysłem będziesz potrzebował pomocy ze strony studia graficznego. Z ich pomocą Twoje zlecenie zostanie zrealizowane. Wspólna praca przyniesie porządany efekt a ty będziesz zadowolony ze współpracy z drukarnią.

  Data dodania: 27 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rozlicz swój pit z darmowym programem - pit-37.online »

  Profesjonalny portal pit-37. online oferuje wiedzę na temat pit 37, tłumacząc, że każdy podatnik, który w 2021 r. osiągał w Polsce dochody wyłącznie za pośrednictwem płatnika jest zobowiązany w 2022r. złożyć do urzędu skarbowego PIT-37. Dzięki stronie pit-37. online można wypełnić deklaracje na komputerze lub telefonie, nie trzeba martwić się o poprawność obliczeń. Rozliczenie podatku poprzez portal pit-37. online to gwarancja poprawności oraz bezpieczeństwa. Fachowcy na portalu pit-37. online tłumaczą, że osiąganie dochodów z zamkniętej listy źródeł nie jest jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, aby móc rozliczyć się na deklaracji PIT-37.

  Data dodania: 02 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Blog o ekonomii, geopolityce i marketingu »

  Dowiedz się więcej o świecie marketingu i ekonomii na powyższym blogu. Tu zobaczysz bieżące spawy gospodarcze, walutowe i wiele innych. Dodatkowo możesz zobaczyć co działa dobrze w marketingu, co źle. Dowiedz się jak nie tracić pieniędzy w swoim biznesie oraz jak oszczędnie żyć. Oprócz ścisłych i naukowych zagadnień istnieją też bardziej luźne zahaczające o egzystencję, filozofie, podróże kosmiczne, wielkości w kosmosie, debat o wschodzących ideach.
  Blog o ekonomii, geopolityce i marketingu

  Data dodania: 20 12 2022 · szczegóły wpisu »