\ Podkategoria: Badania rynku - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Badania rynku Podkategoria: Badania rynku

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • PLBS statystyka do pracy dyplomowej »

  Badania opinii publicznej. Realizowane jawnie wśród mieszkańców społeczności lokalnych województwa lubelskiego np. miast, gmin, powiatów, zaś także sposób ogólnopolskie realizowane zdalnie. Badania marketingowe i badania ankietowe.
  Oferta skierowana przede wszystkim do: przedsiębiorstw, mediów lokalnych, szkół oraz uczelni wyższych- zarówno publicznych jak i niepublicznych. Możliwe wykonanie wszystkich etapów badania ewaluacja, a także doradztwo na każdym z nich. Analiza statystyczna - analiza ankiet, analiza danych, analiza w SPSS, analiza w Statistica.
  KONSULTACJA WSTĘPNA ORAZ WYCENA GRATIS! MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI NAWET W 24 GODZINY- typowa cena analizy statystycznej składającej się z tabel, wykresów i testów - typowa cena analizy danych gotowej do publikacji, składającej się z estetycznych tabel, wykresów, testów oraz opisów.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • BioStat oferta badawcza analiz rynkowych »

  Strona firmowa Badania rynku prezentuje w sposób kompleksowy ofertę firmy badawczej, zajmującej się już od kilkunastu lat prowadzeniem badań Market Research. Odwiedzając portal będziesz mógł poznać innowacyjne rozwiązania, stosowane przez nas w celu prowadzenia pomiarów. Przekonasz się także, dlaczego warto zaufać właśnie nam oraz zdobędziesz wiedzę odnośnie potencjalnych korzyści z realizacji badań. Zapraszamy na nasz portal!

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe w branży FMCG - nps-fmcg.pl »

  Realizując złożone projekty badawcze od kilku lat potrafimy odpowiednio wesprzeć każdą firmę. Specjalizujemy się w przygotowywaniu badań marketingowych w sektorze FMCG. Klientom z branży spożywczej oraz chemii gospodarczej rekomendujemy badania lojalności klienta, badania znajomości marki oraz badania wskaźnika rekomendacji marki NPS. Tak dobrane działania pozwalają zdobyć najbardziej rzetelną wiedzę rynkową co pozwoli odpowiednio wcześnie reagować na wszelkie zmiany. Bycie o krok przed konkurencją poprzez dostosowywanie działań do wymagań konsumentów pomaga budować długotrwałe zyski.

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Badania rynku

Najnowsze wiadomości:

Badania rynku - nowa strona:

Adres: