\ Podkategoria: Programowanie - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Programowanie Podkategoria: Programowanie

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Michał Jaskulski »

  Jestem freelancerem z doświadczeniem programistycznym popartym realizacjami i ukończonymi projektami dla znanych firm na rynku internetowym. Obecnie projektuję strony internetowe o zróżnicowanym stopniu złożoności. Statyczne strony, strony z systemem cms, sklepy internetowe, portale społecznościowe w różnych technologiach i językach programowania. W projektach stosuję rozwiązania autorskie.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • StarWare »

  Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze aplikacji webowych i portali www. Produkowane przez nas aplikacje są zawsze dostosowane do potrzeb klienta i obejmują zarówno programy wykonane zupełnie od podstaw, jak i oparte o nasz autorski system CMS lub narzędzie Ruby On Rails StarEngine. Priorytetem StarWare jest zawsze zadowolenie Klientów, dlatego też współpracę zawsze rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania potrzeb. Uważnie słuchamy Jego pomysłów i w oparciu o nie proponujemy narzędzie. Bardzo ważne dla naszych programistów jest, aby Klient miał gwarancję, iż wytworzone rozwiązanie będzie kompleksowo odpowiadało Jego potrzebom.
  O najwyższą jakość naszych usług dba doświadczona grupa specjalistów.
  Nasze oprogramowanie wytwarzane są w oparciu o najnowsze technologie o otwartym kodzie źródłowym takie jak: RubyOnRails, PostgreSQL, Apache. Dbamy o to, aby wyprodukowane przez nas rozwiązania były w zgodności z przyjętymi standardami (XHTML, HTML 5, CSS 2 i 3), jak i odpowiadały naszym normom dotyczącym jakości.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Netrix »

  Systemy Netrix to najlepsze rozwiązania, które zapewnia tylko Netrix. Ta firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży IT, robi wszystko, aby każdy klient był zadowolony. Jej głównym celem jest szybkie identyfikowanie i rozwiązywanie problemów, które napotyka klient. To współpraca, która oparta jest zawsze na zaufaniu i profesjonalnym działaniu. 70 specjalistów pracuje w 5 regionach Polski. Zajmują się oni wdrażaniem systemów informatycznych, które skutecznie wspomagają funkcjonowanie przedsiębiorstw.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa magazynu - prostapaczka.pl »

  Zapewnij sobie duży wybór spośród grona kurierów, spedytorów, pośredników i Poczty Polskiej abyś nie musiał się przejmować zmianą systemu czy przewoźnika. Integracja z kurierem znacznie ułatwia to zadanie. Obsługa wysyłek, obsługa magazynu i kompletacja towarów, a także szczegółowe raporty, możliwość rozliczania pracowników czy rozliczanie pobrań, to jedne z wielu możliwości niesamowitego programu ProstaPaczka2. Wejdź na prostapaczka. pl i zapoznaj się z programem, jakiego jeszcze nie znałeś!

  Data dodania: 29 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Python - langolian.pl »

  Przygotowaliśmy Państwu bogaty katalog szkoleń dedykowanych głównie specjalistom branży IT. Proponujemy kursy Excel rozwijające podstawowe lub bardziej zaawansowane umiejętności konfiguracji arkusza kalkulacyjnego. Organizujemy regularnie kursy Python, czy JavaScript z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań. Po szkoleniu otrzymujecie Państwo certyfikat potwierdzający uzyskanie nowych umiejętności.

  Data dodania: 05 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Systemy rezerwacji biletów - TravelTech.pl x2 »

  Czy szukasz zespołu programistów, który pomoże Ci w rozwinięciu Twojej strony, sklepu internetowego? TravelTECH jest wyspecjalizowany w pomaganiu serwisom podróżniczym od strony informatycznej. Zaufaj TravelTECH już teraz, a nie zawiedziesz się na jakości usług. Po prostu zdecyduj się na zamówienie pełnego sytemu, customizacje systemu, outsourcing IT, i wiele więcej.

  Data dodania: 28 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Accesto - PHP Development & Refactoring »

  Głównym celem MVP jest opracowanie działającego produktu, który zapewnia natychmiastową wartość, szybko, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Rozpoczęcie od MVP pozwoli Ci dowiedzieć się więcej o Twoim użytkowniku końcowym i rynku, na który chcesz wejść, testując swoje założenia. MVP przygotuje również grunt pod przyszłe iterakcje rozwoju i wyjaśni kolejne kroki, które należy podjąć w projekcie – niezależnie od tego, czy zmieni się całkowicie kierunek, czy będzie kontynuował ustaloną ścieżkę rozwoju.

  Data dodania: 15 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe - madeonmoon.pl »

  Made On Moon to agencja interaktywna oferująca strony www, sklepy internetowe i aplikacje dedykowane dla osób fizycznych i firm. Ofertę uzupełnia reklama wizualne, pozycjonowanie stron internetowych oraz prowadzenie kanałów w social media. Firma działa na terenie Śląska i okolic. Firma wykonuje responsywne strony działające w oparciu o autorski CMS w chmurze.

  Data dodania: 09 10 2022 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing programistów - aberit.eu »

  Wiele firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania korzysta z takich usług jak wynajem programistów, które zapewniają przewagę konkurencyjną w cyfrowym krajobrazie. Dzięki usługom optymalizacji zasobów wykwalifikowani pracownicy koncentrują się na najważniejszych czynnościach. Możesz zlecić dowolne zadania: tworzenie i utrzymanie serwisu, wsparcie we wdrażaniu nowych funkcjonalności, zdalną diagnostykę.

  Data dodania: 29 01 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programowanie

Najnowsze wiadomości:

Programowanie - nowa strona:

Adres: