\ Podkategoria: Geodeci - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Geodeci Podkategoria: Geodeci

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Poziom »

  Obsługa geodezyjna. Nasza firma kreuje następujące usługi geodezyjne: podziały nieruchomości, wznowienia granic, mapy do celów projektowych, wytyczenia sieci uzbrojenia podziemnego i budynków, inwentaryzacje budynków oraz dodatkowo sieci uzbrojenia podziemnego wraz z plikami shp, mapy powykonawcze, mapy do celów prawnych, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, rozgraniczenia nieruchomości.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geometra Mariusz Pindral »

  Historia map jest bardzo druga. Początkowo zostały one nieprecyzyjne, ponieważ wszyscy ludzie nie dysponowali odpowiednimi narzędziami do pomiarów Kuli ziemskiej. Nie byli więc w stanie wyprodukować map, które doskonale odwzorowywałyby faktyczne odległości. Postęp geodezji pozwolił opracować mapy bardziej dokładne. Kartografia jest jednym z zasadniczych pól działania geodetów. Obecnie do opracowania map wielu profesjonalistów stosuje pomiary GPS. Stosowane są tutaj różnorakie techniki pomiarów. Najpopularniejsze są pomiary statyczne i kinetyczne. Jakiś czas temu opracowano również inne metody.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tkgeo.pl usługi geodezyjne »

  Szukasz firmy, która w stolicy lub okolicach wykona dla Was w pełni profesjonalne usługi geodezyjne? Jeśli tak możesz zaprzestać poszukiwań. Jako firma TK GEO usługi geodezyjne świadczymy tak długo, że nie mają one przed nami żadnych tajemnic. Dlatego też jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu niezależnie od stopnia jego złożoności i etapu, na którym znajduje się projekt. Gwarantujemy również szybki czas realizacji oraz terminowość. Zapraszamy Was do naszego biura przy ulicy Sienkiewicza 4 w Ząbkach pod Warszawą.

  Data dodania: 29 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Geodezjakajda.pl »

  Profesjonalne usługi z zakresu nieruchomości, ich wyceny oraz geodezji świadczy firma Krzysztofa Kajdy. W ofercie wycena prawna własności nieruchomości, doradztwo inwestycyjne w zakresie nieruchomości, analiza stanu rynku oraz badania i wyjaśnienia stanów prawnych nieruchomości. Jako biegły sądowy, zajmuje się również wydawaniem opinii z zakresu zniesienia współwłasności, działu spadku, zasiedzenia, służebności drogi koniecznej, bezumownego korzystania z nieruchomości i innych.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Geo-Projekt Usługi Geodezyjne »

  Przedsiębiorstwo geodezyjne GEO-PROJEKT poleca kompleksowe usługi geodezyjne. Firma działa przede wszystkim na terenie powiatu szamotulskiego oraz powiatów ościennych. Wykonujemy mapy do celów projektowych, wznowienie granic oraz podziały nieruchomości, tycznie obiektów budowlanych i sieci uzbrojenia terenu oraz inwentaryzacje geodezyjne. Kapitał firmy stanowi doświadczona i wykwalifikowana kadra oraz światowej klasy sprzęt pomiarowy wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • GKL Geodezja Leszno Karolina Mochalska »

  Geodeta Karolina Mochalska świadczy usługi geodezyjne i kartograficzne w firmie geo-karto-linia Karolina Mochalska. Firma wykonuje precyzyjne pomiary geodezyjne zapewniając wysokie dokładności pomiarów. Wyniki pomiarów mogą zostać użyte na cele projektowe, budownictwa czy prywatnych osób. Wykonujemy między innymi podziały działek, wytyczenia, wznowienia znaków granicznych, inwentaryzacje powykonawcze, mapy do celów projektowych i prawnych. Pełna oferta firmy znajduje się na stronie internetowej firmy. Zapraszamy do kontaktu poprzez maila, telefonicznie lub w siedzibie firmy (po wcześniejszym umówieniu się). Naszą największa nagrodą jest satysfakcja klientów znaszej współpracy i terminowo wykonanych robót.

  Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Geoembud - Geodeta Tarnowskie Góry »

  Niech już nigdy wykonywanie usług geodezyjnych nie będzie dla państwa żadnym problemem, gwarantujemy iż nasza firma sprosta nie tylko wszystkim wymaganiom ale jednocześnie także swoistym oczekiwaniom. Pewnie, że Geoembud to marka uznana i renomowana na rynku, pełna jej oferta dostępna jest na stronie https://geoembud. pl do której poznania gorąco zachęcamy. Niech zatem nasza firma będzie nie tylko tą, jaką zdecydujecie się państwo wybrać, lecz najzwyczajniej w świecie zaufacie doświadczeniu, precyzji oraz dokładności w pełnym tego słowa znaczeniu.

  Data dodania: 30 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Https://ergopomiar.pl/ »

  Poszukując specjalisty w dziedzinie geodezji oraz kartografii, sprawdź usługi z oferty firmy Ergopomiar z Ożarowa Mazowieckiego. Ergopomiar posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania prac geodezyjnych. Swoim zasięgiem firma obejmuje całe Mazowsze. Geodeta ze Starych Babic w sposób profesjonalny dokona wytyczeń granic, czynności niezbędnej w procesie budowy lub sprzedaży/kupnie budynku zarówno do celów mieszkalnych, jak i komercyjnych. Geodeta z Pruszkowa dokona fachowego podziału nieruchomości.

  Data dodania: 31 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Geolog, Geotechnika - Geoskar »

  Geoskar jest to firma wykonujące wszechstronne zadania geotechniki budowlanej a także wykonuje zlecenia z zakresu geologii inżynieryjnej. Ostatnimi laty coraz prężniej prosperująca firma ukazuje swoje pasje, a także dobrze wyspecjalizowaną załogę. duża nauka daje możliwość, aby wykonać potrzebne badania na bardzo wysokim poziomie, bez żadnych zastrzeżeń. Dopełnieniem całości jest dobrej jakości sprzęt, przedsiębiorstwo realizuje swoje zadania z najwyższą precyzją, a co ważne troszczy się o każdy szczegół. Normy i procedury są na pierwszym miejscu. Osoby, które poszukują konkurencyjnego kandydata, na pewno odnajdą u nas swoje miejsce. Konkurencyjne ceny a również krótkie terminy wykonania zleceń.

  GEOSKAR Ewa Skarżyńska
  ul. Na Skarpie 10/21
  06 - 100 Pułtusk
  NIP: 568 160 52 66
  +48 515 995 675
  +48 504 236 450
  biuro@geoskar.pl

  Data dodania: 31 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia geologii i ochrony środowiska - GGS-Projekt »

  Od wielu lat prowadzona przez nas firma zajmuje się realizacją usług dotyczących geologii i geotechniki. Możemy pochwalić się posiadaniem wielu mających bardzo duże doświadczenie pracowników, którzy potrafią poradzić sobie z wieloma usługami na naprawdę wysokim poziomie. Wykonujemy usługi związane z hydrogeologią, pozwoleniami wodnoprawnymi, odwiertami geologicznymi oraz różnymi pokrewnymi zadaniami. Nasze usługi charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale też dbaniem o satysfakcję osoby korzystającej z naszych usług bądź też wsparciem po zrealizowaniu usługi. Z całą pewnością opłaca się zaufać prowadzonej przez nas firmie.

  Data dodania: 14 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Jaworzno - anageo.pl »

  Geodeta Jaworzno - Anageo to firma, która do każdego zlecenia podchodzi z uwagą, skupieniem i maksymalnym zaangażowaniem. Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestycji budowlanych, a także przeprowadzamy pomiary specjalne. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych instrumentów, dzięki którym możemy fachowo wykonywać zlecane nam usługi.

  Data dodania: 25 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Geo-szkic.pl - geodeta, usługi geodezyjne, geodezja »

  Geo-Szkic działa na terenie miasta Olsztyn oraz Olsztynek, Ostróda, Biskupiec, Mrągowo, Lidzbark, Szczytno i ich powiatów. Do swojej pracy podchodzimy w sposób dokładny i sumienny. Tu nie czas ma znaczenie, ale wykonanie wszystkiego w sposób odpowiedni. Od wielu lat istniejemy na rynku, stale poszerzając swoją ofertę. Zachęcamy do podjęcia z nami owocnej współpracy.

  Data dodania: 16 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja inż. Mirosław Schumacher »

  Inż. Mirosław Schumacher swoją firmę geodezyjną prowadzi od ponad 25 lat. W tym czasie zdobył setki zadowolonych klientów. Profesjonalne podejście, sprzęt wysokiej klasy to tylko niektóre z naszych zalet. Zlecenia realizujemy maksymalnie szybko dbając o czas i interes naszych klientów. Wykonujemy wszystkie rodzaje prac geodezyjnych, dodatkowo mamy również uprawnienia biegłego sądowego w dziedzinie geodezji.

  Data dodania: 09 12 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Geodeci

Najnowsze wiadomości:

Geodeci - nowa strona:

Adres: