\ Podkategoria: Budownictwo przemysłowe - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Budownictwo przemysłowe Podkategoria: Budownictwo przemysłowe

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kobnext »

  Nasza firma projektuje kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe. Usługi remontowe, jakie realizujemy są bardzo wysokiej jakości. Budowa domów to następny profil działalności. Budujemy budowy pod klucz oraz w stanie surowym otwartym. Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi i architektonicznymi. Pomożemy Wam w wyborze optymalnego projektu. Budownictwo przemysłowe coraz bardziej przybiera na wartości dzięki czemu więcej budujemy w naszym powiecie - od projektu do zebrania materiału do samego utworzenia.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • KMB Steel Product – wpusty podłogowe »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje nowoczesne i niezawodne wpusty podłogowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy bardzo bogate portfolio oraz długą listę realizacji na koncie. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Oprócz wpustów podłogowych proponujemy także rewizje oraz kanały rynnowe. Wszystkie nasze produkty wykonane są ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Współpracując z nami możecie liczyć na fachową pomoc w zakresie wyboru optymalnych wpustów podłogowych.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cover - iniekcja strumieniowa »

  Firma budowlana Cover proponuje swoim klientom wyłącznie najwyższej klasy usługi budowlane. Na rynku działamy od kilku lat i oferujemy klientom usługi z zakresu energetyki wodnej, budownictwa przemysłowego, jak i również budujemy i naprawiamy konstrukcje stalowe. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że poszczególne zlecenia będą się od siebie różnić poziomem skomplikowania. Na naszej stronie znajdziesz więcej szczegółów odnośnie naszej działalności.

  Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy aluminiowe, kształtowniki- PK MET »

  Nasza hurtownia aluminium nosi nazwę PK MET. Oferujemy najlepsze wyroby w regionie, a kto wie czy niedługo nie znajdziemy się w krajowej czołówce? Mamy doskonałe zaopatrzenie, z pośród którego odpowiedni dla siebie produkt znajdzie nawet najbardziej wymagający klient. Nasza hurtownia zawiera między innymi blachy, kształtowniki i taśmy aluminiowe. Ceny są atrakcyjne. Dostosowujemy je do każdego zamówienia z osobna. Mamy wykwalifikowanych pracowników, którzy dobrze znają się na fachu. Skorzystaj z naszej oferty, a nie pożałujesz!

  Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • PTB Nickel sp. z o.o. generalny wykonawca inwestycji »

  Nasza firma to bardzo doświadczony generalny wykonawca, który na rynku istnieje od bardzo dawna. Mamy świetną kadrą specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w zakresie realizacji obiektów sportowych, szkół, biurowych i wielu innych usług. Jesteśmy pewni, że nasza kadra specjalistów podoła każdemu zleceniu.

  Data dodania: 07 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Spawstal - Produkcja i sprzedaż konstrukcji spawanych »

  Firma Spawstal specjalizuje się w obróbce stali. W zakres oferty firmy wchodzi spawanie, malowanie proszkowe oraz cięcie stali, w tym cięcie laserem blach, rur i profili. Sprzęt stosowany podczas obróbki zapewnia najwyższą jakość wykonania produktu oraz uzyskanie krawędzi, nie wymagających dalszej obróbki.

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Http://amargo.pl »

  Kwestie związane z bezpieczeństwem zawsze powinny stać na pierwszym miejscu, a zapobieganie różnego rodzaju katastrofom i nieszczęściom powinno być obowiązkiem każdego, bowiem każdego ta kwestia dotyczy. Zbiornik ppoż – Amargo, wykonany z trwałego polipropylenu, zapewnia doskonały element zabezpieczający.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ags.org.pl »

  Przedstawiamy firmę AGS, która zajmuje się systemami mocowań elementów budowlanych. Konstrukcje i mocowania stworzone przez AGS są odporne na: uderzenia ciałem ciężkim miękkim i twardym lekkim, szok termiczny, działanie sił poziomych, a także na wiatr. Wszystkie systemy mocowań spełniają niezbędne normy oraz wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Gwarantujemy precyzję i trwałość na każdym etapie produkcji, które pozwalają uzyskać doskonały i długowieczny produkt. Zainteresowany ofertą? Zadzwoń – 24 235 40 79.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stars-Bet posadzki przemysłowe Piotr Rusinek »

  Piotr Rusinek to założyciel firmy Stars-Bet, której specjalnością jest wykonywanie posadzek. Ciągły rozwój firmy zaowocował poszerzeniem oferty, jednak niezmiennie są to tylko posadzki, jednak obecnie mamy możliwość wykonać nawet największe i najbardziej odporne posadzki do zastosowań przemysłowych. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

  Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Producent betonu - waab.pl »

  Waab to producent betonu (lider na rynku wielkopolskim) z trzydziestoletnim doświadczeniem. Mamy w katalogu betony drogowe w różnych klasach, mieszanki stabilizowane cementem, podsypki pod kostkę brukową, betony zwykłe, ciężkie, hydrotechniczne, wodoszczelne, beton jamisty i mieszanki samozagęszczalne. Wyróżniamy się ponadto własnym laboratorium oraz rozbudowaną flotą.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki żywiczne - elitecretesystems.pl »

  Nasza firma jest najprężniej działającą i najbardziej znaną firmą specjalizującą się w wykończeniach posadzek betonowych na świecie. Nasz zespół tworzy ponad 8000 profesjonalnych wykonawców w 100 punktach technicznych i dystrybucyjnych na całym świecie. Wykonujemy dekoracyjne i architektoniczne systemy cementowe i wykończenia, niestandardowe, gładkie i bezspoinowe systemy dekoracyjne, posadzki przemysłowe oraz zajmujemy się naprawą zniszczonych powierzchni betonowych i ich ochroną.

  Data dodania: 30 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe - Prom »

  Firma Prom od 23 lat wykonuje posadzki i podłogi przemysłowe w wielu obiektach handlowych, warsztatowych i przemysłowych. Zastosowanie produktów wysokiej jakości gwarantuje najwyższą jakość końcowego produktu jakim jest wytrzymała na warunki otoczenia podłoga. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie www.

  Data dodania: 19 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Uniserv-Piecbud SA »

  Zapraszamy do współpracy z firmą Uniserv, na której działalność składają się kompleksowe usługi związane z budową układów chłodzenia wody, silosów i kominów przemysłowych. Zajmujemy się także obsługą inżynierską już wykonanych inwestycji modernizując je i dostosowując do określonych wymogów budowlanch.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pol-Poż zabezpieczenia budynków przed pożarem »

  Pol-Poż świadczy rozległe usługi, których celem jest ochrona budynków przed wybuchem pożaru. Podstawowymi usługami firmy Pol-Poż są montaże należycie dopasowanych elementów wyposażenia i sprzętu ppoż. Oprócz tego firma Pol-Poż dostarcza usługi konserwacyjne i przeglądowe posiadanych mechanizmów ppoż. Kolejnym trzonem w grupie usług są instruktaże ppoż, w celu zaznajomienia pracowników z procedurą zachowania w przypadku pojawienia się ognia. Dostarczamy dedykowane rozwiązania ppoż dla wszelkich obiektów. Uczciwość i wieloletnie doświadczenie są mocnymi punktami realizowanej przez nas działalności.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy. U nas można liczyć na kompleksowa obsługę w zakresie obsługi BHP i ppoż.

  Data dodania: 12 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Apolinarski - budowa silosów na kiszonkę i kukurydzę. »

  Apolinarski - firma ogólnobudowlana specjalizująca się w budowaniu obiektów mieszkalnych - budowa pod klucz, budowaniu obiektów przemysłowych, budowaniu silosów na kiszonkę, budowaniu silosów na kukurydzę. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie, czego dowodem są wszelkie pozytywne opinie a także liczne referencje.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ndtgorka.com.pl »

  Badania penetracyjne, zwane również badaniami PT, są jedną najbardziej popularnych metod badań nieniszczących. Pozwalają na szybką i kompleksową diagnostykę bezpieczeństwa konstrukcji. Celem tego badania jest zlokalizowanie nieciągłości w materiałach różnego rodzaju, zarówno na etapie produkcji, jak i eksploatacji. Przeprowadzanie tego typu badań może być prowadzone jedynie przez wyspecjalizowane podmioty - do takich należy firma ndtgorka. com. pl, która od lat specjalizuje się w badaniach penetracyjnych, badaniach ndt oraz nieniszczących.

  Data dodania: 03 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo przemysłowe - Jampol »

  Firma JAMPOL jest producentem konstrukcji i produktów stalowych. Stawiamy konstrukcje metalowe, całoroczne hale namiotowe oraz hale stalowe. Ponadto oferujemy piaskowanie oraz spawalnictwo. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów dzięki wysokiej jakości materiałów, wykonania i dbałości o szczegóły. Zajmuje się klientem kompleksowo, od przygotowania projektu, przez pozyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń, po produkcję i dostawę materiałów wraz z montażem. Przy budowie analizujemy to, co w przyszłości będzie w środku, jakie materiały, przedmioty, co będzie magazynowane oraz forma procesu produkcyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Poliner - producent rękawów polimerowych do renowacji sieci - cipp »

  Poliner zatrudnia profesjonalistów, którzy produkują kompozytowe artykuły takie jak szalunki tracone i kotwy rurowe. Firma bezwykopowo naprawia kanały, zajmuje się renowacją oraz bezwykopową naprawą sieci. Jako producent rękawów CIPP, Poliner wykonuje rękawy polimerowe. Producent rękawów polimerowych zapewnia chemoodporność swoim produktom.

  Data dodania: 03 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Marplast - materiały GRP do bezwykopowych renowacji rurociągów »

  Panel GRP jest niewątpliwie jednym z najwygodniejszych materiałów służących do renowacji kanalizacji. Jego zalety cenią nie tylko wykonawcy jak i inwestorzy. Marplast zajmuje się produkcją paneli GRP czyli rur wzmocnionych włóknem szklanym, co szczególnie cenią sobie klienci zamawiający indywidualne kształty paneli.

  Data dodania: 04 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe premium - Optifloor »

  Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat dostarcza najwyższej jakości posadzki żywiczne, posadzki epoksydowe jak i posadzki poliuretanowe. Oprócz tego w naszej ofercie Znajdziecie państwo naprawy posadzek przemysłowych. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

  Data dodania: 31 01 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo przemysłowe

Najnowsze wiadomości:

Budownictwo przemysłowe - nowa strona:

Adres: